Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Sprzedawca zarejestrowany dwa dni temu na Allegro, bez komentarzy i żadnego kontaktu na mail czy komórkę, nie pomaga sobie wcale w sprzedaży i nie jest zbyt wiarygodny.

 

No i pod http://7.pl ma stronę jakaś agencja.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
A były już takie fałszywki, np. były "sprzedawane" 6.pl, 9.pl, s.pl, x.pl

Ale były też prawdziwe aukcje (choć żadna nie zakończyła się sprzedażą na allegro): 1.pl, r.pl i t.pl

 

Ja pamiętam jak dziś, że c.pl poszła parę lat temu za 12k. Wtedy wydawało mi się, że to fura siana za taką domenę... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

biorąc pod uwagę, że hotele to dość mocna branża w internecie, domen dobrych praktycznie nie ma wolnych, a coraz więcej powstaje sieci tanich hoteli to liczyłem, że te 5k osiagnie bez problemu

Share this post


Link to post
Share on other sites
biorąc pod uwagę, że hotele to dość mocna branża w internecie, domen dobrych praktycznie nie ma wolnych, a coraz więcej powstaje sieci tanich hoteli to liczyłem, że te 5k osiagnie bez problemu

 

Domena napewno wiecej warta... ale dla koncowego

 

na rynek D2D mysle ze to niezła cena

 

P.S. zalowac moglbys jesli wczesniej odrzucales wyzsze oferty

P.S.2 swoja droga troche sie dziwilem ze rzuciłes taka domene na pozarcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
biorąc pod uwagę, że hotele to dość mocna branża w internecie, domen dobrych praktycznie nie ma wolnych, a coraz więcej powstaje sieci tanich hoteli to liczyłem, że te 5k osiagnie bez problemu

1. Jak na "świeże" PPD to sprzedaż jedna z wyższych.

2. To była jedna z pierwszych Twoich sprzedaży w ogóle na PPD.

3. To była aukcja Last Minute.

4. Kupił domenę świeży użytkownik.

5. stawki przebić były dosyć spore jak na "nowego".

 

No cóż pogratulować sprzedaży/szczęścia w świetle tego co wyżej opisałem, pogratulować 'twarzy pokerzysty' sprzedając domen w 'last minute' w takiej cenie albo co? Podejrzewać ustawkę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
albo co? Podejrzewać ustawkę?

no bez przesady. pecież to nie moja pierwsza wystawiona dobra domena od niskiej kwoty czy to na MD, dropped i teraz na PPD.pl

 

fotografie.pl od 1 pln, redaktor.pl 1pln, wagary.pl 1pln, rajd.pl 20 pln, klej.pl 20 pln etc etc

Share this post


Link to post
Share on other sites
no bez przesady. pecież to nie moja pierwsza wystawiona dobra domena od niskiej kwoty czy to na MD, dropped i teraz na PPD.pl

 

fotografie.pl od 1 pln, redaktor.pl 1pln, wagary.pl 1pln, rajd.pl 20 pln, klej.pl 20 pln etc etc

 

Taka specyfika aukcji, na aukcjach się dobre domeny kupuje, a nie sprzedaje. ;-)

Zwróć uwagę że użytkownik który wygrał aukcję zarejestrował się wczoraj, prawdopodobnie specjalnie by zalicytować. Gdyby aukcja nie była na głównej, pewnie by nawet o niej nie wiedział (bo domena nie była na aukcję przekierowana, tylko wisi na sedo), a wtedy osiągnięta kwota mogła być nawet 2x niższa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka specyfika aukcji, na aukcjach się dobre domeny kupuje, a nie sprzedaje. ;-)

 

ale zeby był ruch w interesie to sprzedający czasem też się musi jakiś znaleźć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
też jestem zdziwiony. troche mało :)

Ty się ciesz, że się znalazła konkurencja dla tego co ostatecznie kupił, bo inaczej mogło się skończyć znacznie gorzej dla sprzedającego :)

 

Swoją drogą to trochę na końcu przysnąłem, bo chciałem jeszcze licytować. Ale tak to jest jak się czeka do ostatniej sekundy z podbiciem..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedawca zarejestrowany dwa dni temu na Allegro, bez komentarzy i żadnego kontaktu na mail czy komórkę, nie pomaga sobie wcale w sprzedaży i nie jest zbyt wiarygodny.

 

No i pod http://7.pl ma stronę jakaś agencja.

Oferta jest autentyczna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oferta jest autentyczna.

 

Zakładałem taki scenariusz, dlatego napisałem, że sprzedawca nie wygląda wiarygodnie, a nie, że ewidentny fake.

 

A na jakiej podstawie potwierdzasz, kulas że oferta autentyczna? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zakładałem taki scenariusz, dlatego napisałem, że sprzedawca nie wygląda wiarygodnie, a nie, że ewidentny fake.

 

A na jakiej podstawie potwierdzasz, kulas że oferta autentyczna? :)

Najprostsza metoda :-)

 

Napisałem do 7.pl i absolutnie potwierdzili poprawność aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najprostsza metoda :-)

 

Napisałem do 7.pl i absolutnie potwierdzili poprawność aukcji.

Domena była faktycznie na sprzedaż. Napiszę tylko, że sprzedający zobowiązał się sprzedać mi tę domenę, mam bogatą korespondencję na ten temat, byliśmy 100% "dogadani" co do ceny i warunków przeprowadzenia transakcji. Po czym znienacka wystawił aukcję na allegro, "zapominając" mnie o tym poinformować. Super podejście do prowadzenia biznesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena była faktycznie na sprzedaż. Napiszę tylko, że sprzedający zobowiązał się sprzedać mi tę domenę, mam bogatą korespondencję na ten temat, byliśmy 100% "dogadani" co do ceny i warunków przeprowadzenia transakcji. Po czym znienacka wystawił aukcję na allegro, "zapominając" mnie o tym poinformować. Super podejście do prowadzenia biznesu.

 

TY też???????????????????????????????????? :) :) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena była faktycznie na sprzedaż. Napiszę tylko, że sprzedający zobowiązał się sprzedać mi tę domenę, mam bogatą korespondencję na ten temat, byliśmy 100% "dogadani" co do ceny i warunków przeprowadzenia transakcji. Po czym znienacka wystawił aukcję na allegro, "zapominając" mnie o tym poinformować. Super podejście do prowadzenia biznesu.

Miałem tak z system.pl ;/

 

Kiedy prowadziłeś negocjacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/item805256197_smyki_pl_d...cznosciowy.html

 

smyki.pl, 51015.pl, babies.pl, dzidzi.pl, corka.pl, synek.pl, corcia.pl, mamy.pl, taty.pl, mlody.pl, lovely.pl, aledziecko.pl, aledzieci.pl, naszbobas.pl, babyok.pl, fotobaby.pl, babyfoto.pl, pierwszedziecko.pl, pierwszyblog.pl, babysitter.pl, pierwszaniania.pl

 

+ bardzo rozbudowany zarabiający serwis

 

Cena jak na Allegro będzie kosmiczna, ale prawdopodobnie i tak nie osiągnie minimalnej. Już jest 81 100 zł. 13 dni do końca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×