Jump to content
Sign in to follow this  
nowyyy31

[Sprzedam] Listę domen z PR

Recommended Posts

Sprzedam listę domen z PR 1x50 sztuk, które są dostępne tylko z TLD pl, biz.pl, edu.pl, com.pl, info.pl, net.pl, org.pl

 

Parametry domen są dostępne pod adresem:

http://www.nowapozycja.pl/domeny/

 

Cena do uzgodnienia.

 

Nowa Pozycja Karol Damps
Kolonia 54
83-328 Sianowo k. Kartuz
NIP: 589-187-68-82

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na: karol.damps[malpa1]nowapozycja.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jeśli złożę zamówienie a domena okażę się zajęta to następuje jakiś zwrot? Co w przypadku gdy PR okaże się fake'owy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jeśli złożę zamówienie a domena okażę się zajęta to następuje jakiś zwrot? Co w przypadku gdy PR okaże się fake'owy?

No raczej jak sam się nie upewnisz co do PR to nikt Ci zwrotu nie zrobi także kupujmy panowie "z głową" !

Share this post


Link to post
Share on other sites

No raczej jak sam się nie upewnisz co do PR to nikt Ci zwrotu nie zrobi także kupujmy panowie "z głową" !

 

A wszedłeś chociaż na stronę sprzedającego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli widzisz że PR jest 3 i ma 0 linków to od razu widzisz że jest FAKE.

Jak zwraca domena brak info, to jest pingowana i jej 50 linków jeżeli tyle ma w majesticseo dla odświeżenia info:domena.pl

 

jeżeli potrzebny jest jeszcze jakiś parametr do ocenia domeny to proszę o info może uda mi się go wprowadzić. ;)

Edited by nowyyy31

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak odpowiedzi na dwa proste i bardzo kluczowe pytania skutecznie mnie zniechęcił, ja dziękuję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jeśli złożę zamówienie a domena okażę się zajęta to następuje jakiś zwrot? Co w przypadku gdy PR okaże się fake'owy?

Jeżeli będzie zajęta będzie możliwość zwrotu $$. Jeżeli będzie FAKE to zwracać kasy nie będę. Dlatego udostępniam też domeny za free żeby ocenić sobie jeszcze wiarygodność PR FAKE.

 

SP. zrobiłem płatności przez transferuj.pl, żeby można kupować po jednej domenie po 5zł, tak żeby nie kupować listy za 50zł bo to może być duży koszt dla niektórych.

Edited by nowyyy31

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×