Jump to content
Sign in to follow this  
NameForge

Czolem, witam rodakow Domainerow

Recommended Posts

Czesc, Arek sie melduje. Jakas chwile juz tutaj na forum jestem (jakies dwa tygodnie), juz zdazylem cos przeskrobac i zdenerwowac jednego forumowicza swoim nieprzepisowym zachowaniem, a jeszcze nie zauwazylem tego miejsca, gdzie sie mozna przedstawic. Nadrabiam straty.

 

Domenami sie zainteresowalem po przeczytaniu jakiegos artykulu gdzies w internecie na jednym z poczytnych portali... I sobie pomyslalem - heh, to cos dla mnie, w sam raz na "zabawe" po godzinach, po normalnej pracy. Piece of cake, ja im pokaze ;) Tia... szybko odwolalem wszystko w myslach... To bylo po jakims miesiacu od moich poczatkow w swiecie domen. Okazuje sie, ze jednak nie ma pracy bez pracy.... Niestety. Mialem maly kryzys wiary, ale jednak przetrwalem i jestem nadal. Jakies pol roku mija odkad zajmuje sie domenami. I smiac mi sie chce z tego jakie rzeczy wyczynialem na poczatku. Czlowiek byl glupi. Teraz pewnie tez jest jedynie troche madrzejszy i za pol roku, znow sie bede smiac ;)

 

Pozdrawiam wszystkich i zycze udanych zakupow i sprzedazy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj i powodzenia. :)

 

 

(...)
I smiac mi sie chce z tego jakie rzeczy wyczynialem na poczatku. Czlowiek byl glupi. Teraz pewnie tez jest jedynie troche madrzejszy i za pol roku, znow sie bede smiac

 

A to powinien przeczytać każdy kto zaczyna domenową przygodę :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj również w domenowym Świecie i trzymam za Ciebie kciuki.

 

Pragnę dodać tylko, że miałem przyjemność z Arkiem dobić już interesu domenowego a wszystko poszło szybko, sprawnie i tak jak było ustalone. Polecam robienie interesów z @NameForge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

 

A to powinien przeczytać każdy kto zaczyna domenową przygodę :D

Ech... ja czytałem, ale i tak nie pomogło :D

 

NameForge - witaj i powodzenia (przyda się) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie powielilem to przez co przechodzilo wielu... Choć może niektórzy są mądrzejsi od początku.

 

Jeden przyklad - wpadlem jak szalony, zobaczylem jakie to domeny niektorzy wstawiaja i za jakie kwoty (pewnie byli to tacy sami madrzy jak ja wtedy) i wielce podekscytowany zarezerwowalem pokazna liczbe domen wielce z siebie zadowolony... myslnikow od groma, jakie one mialy rozszerzenia to juz nawet nie chce mi sie myslec... Zalegaja mi tam gdzies na koncie, i tylko sie irytuje jak podczas przewijania mi sie na oko nawina... I oczywiscie zaraz po zakupie ustawilem sobie "odpowiednie" za nie ceny...

 

Duzo dziwnych domen narejestrowalem. Nadal mam problem czasami aby sie powstrzymac od rejestracji jakichs, ktore mi sie wydaja rewelacyjne na pierwszy rzut oka... To prawie jak jakis nalog... Przynajmniej te co teraz rejestruje (jak juz rejestruje) sa bardziej przemyslane niz te na poczatku... I jest ich troche mniej. I niby wiem, ze prawdopodobienstwo zarejestrowania obecnie czegos wartosciowego jest znikome, bo jak cos nie zostalo do tej pory zarejestrowane, to pewnie nie bez powodu... Teorie znam, ale czasami wydaje mi sie, ze przeciez takie zaje-fajne te nazwy wymyslam, ze musi sie na nie znalezc ujscie ;) Pozniej sie okazuje, ze nie musi... Chyba, ze do tych, ktorzy zaczynaja i sa na etapie na jakim ja bylem jeszcze niedawno... Ale to nie o to chodzi chyba...

 

Wystarczy, nie bede sie az tak demaskowac ze swoja glupota. Mam nadzieje, ze nie ja jedyny tak zaczynalem i nie ja jedyny krzywie sie na wspomnienie o swoich nieudolnych dzialaniach z poczatkow "kariery" domeniarskiej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No... W AM możesz sobie ukryć te niechciane nindże i nie będą Cię kuły w oczy przy przewijaniu listy Usuwać szkoda, bo zawsze masz większą liczbę posiadanych domen do hurtowego cennika, ale jeżeli jakaś Cię szczególnie denerwuje to ją usuń, ja kilkukrotnie jak kupiłem niechcianą literówkę to ją od razu usuwałem... :P

 

Pisać też o jakimś kryzysie, a ten dopiero przed Tobą jak przyjdzie pierwszy rok przedłużeń ;) Wtedy zaczniesz mocno oszczędzać na rejestracjach i przechwytywaniu i skupisz się tylko na wartościowych domenach, a jeśli nie to kryzys wygra :)

 

Udało Ci się coś już sprzedać przez te pierwsze pół roku? Jak długo czekałeś na pierwszą sprzedaż?

 

Pozdro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, to prawda, ten kryzys jeszcze przede mna ale sie z tym oswajam i staram sie jakos przygotowac na to psychicznie :) Kupie skrzynke piwa i sie zaleje tego dnia kiedy bede musial odpuscic iles tam... :( domen. Ale badzmy optymistami... na PEWNO sie do tego czasu wszystkie sprzedadza :lol:

 

Czy udalo mi sie cos juz cos sprzedac? Tak, jakies tam xx sprzedazy juz bylo ale na razie jedynie na gieldzie i nie za jakies kosmiczne pieniadze. Ale zawsze to cos - podnosilo mnie to na duchu i pozwalalo isc dalej ;) Do KK nie udalo mi sie dotrzec na razie (ani zaden nie dotarl do mnie, co akurat dziwic na razie nie moze...), chyba, ze te sprzedaze na gieldzie to byl KK, w co raczej watpie. A kiedy ta pierwsza sprzedaz miala miejsce to nie pamietam dokladnie.

 

Pozdrawiam!

Edited by NameForge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×