Jump to content
grzegorzko

komu zlecić zrobienie strony wizytówki ?

Recommended Posts

Witam,

 

Jak w temacie... znacie jakieś firmy ? a może polecicie jakiegoś freelancera ??

 

Potrzebuje ładnej, estetycznej strony wizytówki dla mojej firmy. Dokładnie chodzi mi o wykonanie jednej strony na której będzie znajdowała się nazwa firmy, czym się zajmuje (4-5 zdań) oraz dane kontaktowe.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda kasy płacić za wizytówkę. Skorzystaj z jakiegoś darmowego kreatora stron np wix.com. Jeśli chcesz być już total pro, to polecam płatne szablony na templatemonster.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam kolegę szoguna z forum

Edited by andrasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie korzystaj z darmowych kreatorow stron..... moj ojciec ostatnio po odejsciu na emeryture postanowil zalozyc sobie firme ale oczywiscie na wszystkim trzeba bylo oszczedzac wiec skorzystal sobie z takiego kreatorka... ale sie zdziwil kiedy pozniej nie mozna bylo nic dodac na strone w sensie jakis nowych elementow (google analitycs, lubie to itd..kreatory maja ograniczenia ,nawet grafiki !!), wiec jego zachcianki nie mogly zostal spelnione. przygotuj sie w takim razie ze jezeli bedziesz chcial cos pozniej dodac nowego na strone to nie ma innej opcji niz zalozenie nowej i to nie przez kreator... jaja. pozatym wogole nie jestes wlascicielem strony bo ona jest przechowywana na serwerze danego kreatora. kreatory przeznaczone sa tylko i wylacznie do smieciowych stron... nie masz tez zadnej gwarancij.. pewnego dnia kreator pizgnie albo nastapi jakis problem techniczny i sie nigdy nie rozwiaze i masz po stronce. zadnego backupu ani nic. ja ojcu nie przetlumaczylem az wkoncu sam dostal bialej goraczki i zlecil to jakiemus koledze brata... chciwy przewaznie zawsze traci

Edited by Haribo
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do opinii o kreatorach - potwierdzam z autopsji.

Na szybko, tymczasowo na krótką chwilę, żeby strona nie była pusta - to może tak. Ale na dłuższą metę - szkoda czasu i potem nerwów.

Zobacz na oferia.pl - tam dużo ludzi takie rzeczy będzie chciało zrobić i to niedrogo.

Ale jak zauważył Haribo - nie oczekuj cudów za grosze..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

chciwy przewaznie zawsze traci

mysle, ze to stwierdzenie jest akurat w tym temacie zupelnie nieadekwatne, ale tez uwazam, ze lepiej sobie darowac kreatory - na forum znajdziesz bez problemu kilku potencjalnych wykonawcow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Jak w temacie... znacie jakieś firmy ? a może polecicie jakiegoś freelancera ??

 

Potrzebuje ładnej, estetycznej strony wizytówki dla mojej firmy. Dokładnie chodzi mi o wykonanie jednej strony na której będzie znajdowała się nazwa firmy, czym się zajmuje (4-5 zdań) oraz dane kontaktowe.

 

Dla paru zdań i danych kontaktowych zlecanie to jakiejś firmie to jak strzelanie z armaty do wróbla. Jeśli już chcesz mieć na swoim hostingu i trochę ogarniać internety to polecam postawić wordpressa i kupić jakiś tani szablon. Koszt z domeną i szablonem max 150zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WItam, chętnie się podejmę wykonania takowej strony, przy dobrym kontakcie dzisiaj do wieczora damy radę, stronka będzie fajnie wyglądała i działała, najtańszy serwer z domeną na pierwszy rok jaki znalazłem to w granicach 44/48zł jeżeli ktoś ma tańszy to również możemy spróbować. Stronę zrobię za 150zł, przy bdb kontakcie będzie taniej. Bo jak to mówią czas to pieniądz, Pisze mi Pan cop oczekuje, jak ma wyglądać a ja biorę się do pracy. Mój e mail to gasiorek.norbert1tin@gmail.com a tel 797 256 328. Pozdrawiam Norbert:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może wystarczy jako wizytówka strona w domenie .tel?

W cenie 33 zł na rok - domena, gotowa strona, kilka szablonów, można również umieścić logo, zdjęcia, ale poprzez zewnętrzne serwisy.

Czyli nie trzeba osobno kupować hosting, grzebać w szablonie i tp.

Wystarczy dodać dane kontaktowe, opis, adres, mapę google.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×