Jump to content

Sprzedaż portfolio - 77 domen - finanse, bielizna, turystyka, zwierzęta, projekty domu, reklama ...


Recommended Posts

Posted (edited)

Mam sporo domen, a nawet działających serwisów opartych na wp lub drupalu (akurat teraz od kilku dni wyłączone są 2,3 hostingi które nie chciałem przedłużać i wkrótce przeniosę serwisy na inny hosting więc część serwisów leży)... od dłuższego czasu nie zajmuję się polskim rynkiem, nie mam na to czasu, a domeny/serwisy niepotrzebnie leżą choć nadal zarabiają co miesiąc parę złotych na pp. Oczywiście domeny, na których działa serwis mogą być przekazane wraz z cmsem, designem, contentem.

Przed chwilą domeny zostały zaimportowane, ustawione na sprzedaż na aftermarket - 77 domen, sporo ciekawych/komercyjnych keywordów, sporo finansówek nadal zarabiających mimo że dawno nikt tam nic nie robił przy nich, część domen z PR, sporo domen starych z wysokim DA, PA (domain authority, page authority)

http://www.aftermarket.pl/portfolio/1697

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv to podeślę listę domen w exelu, którą przed chwilą zrobiłem z kolumną PR, Moz Page Authority Moz Domain Authority Domain Age (Web.Arch) Domain Age (WhoIs)


Ceny do zugodnienia, przy hurtowych zakupach oczywiście spore zniżki.

Edited by ken

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.