Jump to content
enzo

Stworzymy systemy, zaawansowane strony, profesjonalne aplikacje IT - PO KOSZTACH

Recommended Posts

Witam,

Zatrudniam od jakiegoś czasu ekipę programistów. Tworzą dla mnie kilka projektów B2B (aplikacji web).
Będziemy mieć troszkę wolniejszy czas niebawem więc chętnie zajmiemy się tworzeniem zaawansowanych portali, aplikacji web czy skryptów.

 

Tworzyliśmy projekty dla programów unijnych jak te z PARP 8.2, czy 8.1 wartości po kilkaset tysięcy zł. Projekty są z najwyższej półki.

 

 

Nie chciałbym bym narażać firmę na niepotrzebne koszta utrzymania programistów, dlatego chętnie podejmiemy się projektów za niewiarygodnie niskie ceny. Po takzwanych kosztach. :)

 

Ważność oferty ograniczona do wyczerpania zapasu wolnego czasu programistów.

Oferta tylko dla użytkowników DI.PL dlatego kontakt PW, po czym zainteresowanym przekażę adres email do dalszej korespondencji.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Możemy zaprezentować projekty, aczkolwiek pytacie w celu wywiadowczym czy faktycznie chcecie nawiązać współpracę? Projekty są autorskimi systemami B2B wiążącymi różne podmioty. Nie chcielibyśmy udostępniać ich "od tak"


Może kiedyś gdy zajmiemy się tworzeniem aplikacji IT na zlecenia wówczas utworzymy portfolio, aczkolwiek oferta na DI skierowana jest dla osób które chcą niskim kosztem stworzyć coś fajnego. Nie zamierzamy tworzyć dla czasowo ograniczonego celu, specjalnego portfolio.

W razie zainteresowania proszę o wstępny zarys czego szukacie, ocenimy czy projekt mieści się w ramach naszej luki czasowej. Zapraszamy również do nas do biura w Kielcach obmówić ewentualnie kwestie współpracy.

 

Wpadła mi jeszcze jedna myśl...
Masz pomysł na start-up ? Nie wiesz jak się za niego zabrać? Nie masz funduszy? Możemy wykonać aplikację od A do Z, oraz zająć się jej pozycjonowaniem. Od Ciebie oczekujemy pełnego zaangażowania się w projekt, jego realizację i rozwój. Możesz liczyć również na wkład finansowy (ale nie większy niż 50/50)

A więc Ty masz świetny pomysł w którym również widzimy nadzieję. Następnie zawieramy współpracę na zasadzie spółki lub innej. My tworzymy aplikację technicznie od A do Z, robimy jej pozycjonowanie (jeśli dotyczy), natomiast do Ciebie należy pozostała otoczka...


Pozdrawiam

PS. Zaznaczam że oferta może nie być długo aktualną, w zależności od tego jak duże projekty zostaną nam powierzone.

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skorzystałem z oferty Konrada i jestem zadowolony. W dwa dni dostałem nowy skrypt do pobierania danych z serwerów czasu i wyświetlanie ich na stronie godzina.info - poprawa wydajności/szybkości w porównaniu do starego skrypty ponad 10 krotna + nowe funkcjonalności. Cena naprawdę atrakcyjna.

Szczerze polecam użytkownika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skorzystałem z oferty Konrada i jestem zadowolony. W dwa dni dostałem nowy skrypt do pobierania danych z serwerów czasu i wyświetlanie ich na stronie godzina.info - poprawa wydajności/szybkości w porównaniu do starego skrypty ponad 10 krotna + nowe funkcjonalności. Cena naprawdę atrakcyjna.

Szczerze polecam użytkownika.

 

Sorry za lekki OT ale fajnie by wyglądało jakby w Twoim logo na stronie ten zegar był ruchomy i wskazywał poprawną godzinę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×