Jump to content
OLA-NOWA

powitanie

Recommended Posts

Olu, im szybciej zakończysz dyskusję w tym temacie o narkotykach i Twoim "byłym" to tym szybciej będziesz miała czas na poczytanie ciekawszych wątków, które wniosą do Twej głowy nowe, znaczące i ciekawe informacje ze Świata domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do tamtego gościa to nie rynek ale dragi. Trzeba być idiota żeby dobre trzyliterowki wyprzedawać na last minut bo się nie ma na prochy i jest się w takim stanie ze nie dal nawet ogłoszenia na di. To co sprzedal po 80-150 zl ludzie opchneli dużo drożej.

 

Trzeba było licytować :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maniaku, po pierwsze czytam forum, po drugie zadaje tu też pytania dotyczące domen, po trzecie jesteś mało uprzejmy.

 

A na koniec jedno pytanie do kolegi eksperta, co Cie sklonilo do rejestracji tego badziewia jak 26.com.pl czy 28.com.pl? Ja przynajmniej nie udaje ze mam wiedze nt domen.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i życze byś sprzedal za zlotowke te domeny. Brak ceny minimalnej przyciągnie tlumy! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olu :) mój poprzedni post nie miał negatywnego czy nieuprzejmego wydźwięku.

 

Czytaj zatem forum uważnie. Życzę Ci aby wiedza w nim zawarta uchroniła Cię przed rejestrowaniem podobnych "badziewi" a niżeli ja posiadam.

 

A złośliwości typu "życzę abyś sprzedał za złotówkę te domeny" zostawię bez komentarza. Na tym forum sami pewnymi ruchami wystawiamy sobie opinie.

 

I na końcu mała podpowiedź odnośnie czytania forum: vul jestem, nie "Maniak" ;)

Edited by vul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maniaku, po pierwsze czytam forum, po drugie zadaje tu też pytania dotyczące domen, po trzecie jesteś mało uprzejmy.

 

A na koniec jedno pytanie do kolegi eksperta, co Cie sklonilo do rejestracji tego badziewia jak 26.com.pl czy 28.com.pl? Ja przynajmniej nie udaje ze mam wiedze nt domen.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i życze byś sprzedal za zlotowke te domeny. Brak ceny minimalnej przyciągnie tlumy! ;-)

 

Olu, uważaj na maniaka - vula, bo on lubi podejść człowieka od tyłu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×