Jump to content
LordRandall

Wyrzuciłem już swoje pierwsze 1500 pln w błoto więc witajcie :)

Recommended Posts

Czytając to forum od 2 tygodni widzę że dobrze trafiłem. Mam już za sobą pierwsze nindże, mam za sobą rejestrację nazw tak zaje...stych , że nadają się tylko do zapomnienia, mam za sobą rejestrację domen ze znakami zastrzeżonymi :)

Ale w sumie jak czytam sobie wasze posty sprzed 7 lat i pytania takie jak: " czy warto rejestrować domenę lodowka.pl " to widzę dla siebie jeszcze jakąś nadzieję :)

 

Witajcie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

 

Przez dwa tygodnie tyle porejestrowałeś?

hmmm, a w oczekiwaniu na rejestrację wisi za kolejne 1500 pln :) więc chyba się czas udać do specjalisty, hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro wyrzucasz pieniądze w błoto, to możesz sobie zarejestrować domenę bloto.pl - przynajmniej łatwiej będzie do tego błota trafić ;)

Witaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, mam pytanie czy ktoś jest w stanie uratować mnie jakoś przed wydaniem kolejnej kasy ?

Mam zarezerwowane 63 domeny, oczywiście wszystkie bardzo ważne, bardzo na temat i kocham je tak , jak matka/ojciec może kochać swoje dzieci. nie ważne że są brzydkie, rude, garbate...ważne że są MOJE :)

 

Skoro wyrzucasz pieniądze w błoto, to możesz sobie zarejestrować domenę bloto.pl - przynajmniej łatwiej będzie do tego błota trafić ;)

Witaj.

bloto.pl domena nie jest dostępna

:(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie to sprawdzasz ? Jest blokada po rezerwacji. Można ją zarejestrować.

a gdzie to sprawdzić że jest blokada po rezerwacji? aż tak biegły na razie nie jestem. ajm sory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tracąc forsę zyskujesz doświadczenie i wiedzę. Każdy przez to przeszedł/przechodzi i wielu nadal siedzi w tej branży i ma się coraz lepiej. Tak że było warto, myślę.

Witaj i powodzenia.

 

a gdzie to sprawdzić że jest blokada po rezerwacji? aż tak biegły na razie nie jestem. ajm sory.

Premium.pl, Aftermarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pewnym momencie przekraczasz magiczną graniczne mierzoną jednostką waluty równą kwocie zainwestowanych bezpowrotnie środków po przekroczeniu której wycofanie sie z biznesu domenowego jest juz nieopłacalne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Np. w Domeny.tv

 

80bloto.jpg

No! podziękował.

Czyli mogę ją sobie zarejestrować i żaden amator kąpieli błotnych po przeczytaniu tego tematu mi jej nie zwinie?:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam konto na aftermarket ale tam bloto.pl niedostępne do rejestracji. no chyba że źle patrze?

 

Bo tutaj patrz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pewnym momencie przekraczasz magiczną graniczne mierzoną jednostką waluty równą kwocie zainwestowanych bezpowrotnie środków po przekroczeniu której wycofanie sie z biznesu domenowego jest juz nieopłacalne :)

tak mi się właśnie wydaje, ze to coś podobnego do hazardu. im więcej tym gorzej bo zatrzymać się już nie ma sensu :) ale co tam.

trzeba mieć fantazję i pieniądze , albo przynajmniej samą fantazję :D

 

Bo tutaj patrz ;)

bloto.pl

Zarejestrowana pomyślnie :D

 

No i teraz już na zawsze ze mną. dziękuję wam.

Edited by apze

Share this post


Link to post
Share on other sites

No! podziękował.

Czyli mogę ją sobie zarejestrować i żaden amator kąpieli błotnych po przeczytaniu tego tematu mi jej nie zwinie? :P

Bardzo proszę ale pamiętaj następnym razem, że czasami nalezy najpierw rejestrować a później zadawać pytania ;)

 

bloto.pl - rajdy i imprezy terenowe. ktoś chce odkupić?

Jeżeli już , to raczej spodziewałbym się pytań ze strony producentów błota kosmetycznego.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytając to forum od 2 tygodni widzę że dobrze trafiłem. Mam już za sobą pierwsze nindże, mam za sobą rejestrację nazw tak zaje...stych , że nadają się tylko do zapomnienia, mam za sobą rejestrację domen ze znakami zastrzeżonymi :)

Ale w sumie jak czytam sobie wasze posty sprzed 7 lat i pytania takie jak: " czy warto rejestrować domenę lodowka.pl " to widzę dla siebie jeszcze jakąś nadzieję :)

 

Witajcie!

 

Witaj. I powodzenia!

Ja caly czas staram sie usilnie zapomniec ile wyrzucilem w bloto zanim tutaj trafilem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj. I powodzenia!

Ja caly czas staram sie usilnie zapomniec ile wyrzucilem w bloto zanim tutaj trafilem ;)

bloto.pl już niedostępne :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pula wolnych domen to aktualnie same ości. Czasem wypłynie jakaś rybka, ale na tyle automatycznych wędek co jest ustawionych to samotny rybak nie da rady niczego złapać. Może przystopuj na razie z rejestracją kolejnych domen, dodaj kilka swoich obecnych do wyceny (dział "Wycena i opinie"), a koledzy z forum dadzą Ci znać czy obrałeś dobry kierunek.

 

PS. Do bloto.pl przydałby Ci się IDN :D (błoto.pl)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, dużo czytaj wówczas zaoszczędzisz $$$ nie tylko Ty wyrzuciłeś pieniądze w błoto na początku, nie jesteś sam jest nas wielu przyjacielu.. :)

 

powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×