Jump to content
LordRandall

Wyrzuciłem już swoje pierwsze 1500 pln w błoto więc witajcie :)

Recommended Posts

Pula wolnych domen to aktualnie same ości. Czasem wypłynie jakaś rybka, ale na tyle automatycznych wędek co jest ustawionych to samotny rybak nie da rady niczego złapać. Może przystopuj na razie z rejestracją kolejnych domen, dodaj kilka swoich obecnych do wyceny (dział "Wycena i opinie"), a koledzy z forum dadzą Ci znać czy obrałeś dobry kierunek.

 

PS. Do bloto.pl przydałby Ci się IDN :D (błoto.pl)

jest sporo nowych technologii w fazie rozwoju, że chyba nie ma takiej tragedii aż z tymi nowymi domenami?

co i rusz coś się nowego pojawia, nie mówię oczywiście o słowach typu "lodowka" czy "telewizor" oraz upragnione przez wszystkich " nieruchomosci"... :)

"błoto.pl" może zostawimy komuś innemu, pewnie jeszcze niejeden tutaj trafi za późno i będzie potrzebował takiej domeny...

Edited by LordRandall
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamiast rejestrować to co wymyslisz to rejestruj to co ktoś nie opłacił, lub jest na wyprzedazy na forum di.

 

Przegladaj listy spadów i dodawaj je jako przechwycenie "light" ...wybierz max 10 z kazdego dnia, patrze to jest na innych rozszerzeniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, mam pytanie czy ktoś jest w stanie uratować mnie jakoś przed wydaniem kolejnej kasy ?

Mam zarezerwowane 63 domeny, oczywiście wszystkie bardzo ważne, bardzo na temat i kocham je tak , jak matka/ojciec może kochać swoje dzieci. nie ważne że są brzydkie, rude, garbate...ważne że są MOJE :)

 

Cześć

 

Ratuj się sam - rób selekcję. Np. zrób tabelkę w której dokonasz oceny w jakiejś skali (powiedzmy od 1 do 10), dobierz parametry tej oceny, zastanów się kto/jaki podmiot może chcieć kupić daną domenę. Nie podchodź czysto emocjonalnie do domen - to nie dzieci, a nawet jeśli tak uważasz, to 63 będzie ciężko wykarmić - miej to na uwadze.

 

Powodzenia

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×