Jump to content
trzyliterowe

gadżety.pl

Recommended Posts

gadżety.pl

Witam,

Czy domena nadaje się do zgłoszenia w serwisie Aftermarket.pl do domen Premium ?

Niestety domeny gadzety.pl nie posiadam w pakiecie za to posiadam domenę gadżety.com

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, doomeny napisał:

To niestety tylko IDN.

 

Ale powiem Ci że i aż ponieważ przez nią sprzedałem inna domenę z tematyki gadżetów i zwróciła znaczny koszt zakupu tej domeny to tak na marginesie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety tezy dotyczące domen IDN lansowane tutaj swego czasu chociażby przez Daniela Dryzka okazały się mocno fałszywe. Liczba idnów maleje z kwartału na kwartał. Ten "wynalazek" w tym roku wszedł zdaje się już w wiek pełnoletni i ... coraz mniej osób go kojarzy. Radzę sprzedawać...im szybciej tym lepiej. Za wszystkie oferty powyżej 100 zł całowałbym po rekach, oczywiście to z lekką szczyptą ironii ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, blazej napisał:

Za wszystkie oferty powyżej 100 zł całowałbym po rekach...

Za 120 zł wezmę ją. Pod warunkiem, że mogę zrezygnować z pocałunku w rękę ;)

Nie miałem nigdy IDN'ów z wyższej półki, ale nawet te kilka, które mnie opuściło trafiając do kk, pozostawiło po sobie cztero-iksowy ślad. Ale były to nazwy dwuczłonowe, a nawet dwuczłonowe z ... niemieckim umlautem w rozszerzeniu .pl


O zasłyszanym, polskim rekordzie takich transakcji proszę mnie nie pytać, bo mam tylko informacje z trzeciej ręki. Nabycie nastąpiło równolegle z zakupem non IDN (od różnych osób) tak, by już na starcie był komplet. Zresztą i tak nie mam pewności, czy nie było w Polsce lepszej transakcji.

 

Ale gdyby okazało się, że kwota ta była nawet 10-krotnie zawyżona, to i tak niejednego by zadowoliła ;) Błażej byłby chyba usatysfakcjonowany otrzymując ułamkową część procenta wartości tej transakcji ;)

Edited by Kangur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×