Jump to content
Ryczy

premium przejeło moją domene - ile bedzie mnie to kosztowac

Recommended Posts

Hej,

zagapiłem się i moja domenka jest na premium.pl :(. Domena raczej trzymana z sentymentu nic pod nią ostatnio nie było podpięte choć sytuacja się zmieniłą i miałem ją wykorzystać w najbliższych miesiącach. A tu klops.

Chcą za nią koło 500pln ... jest szansa na to żeby wykupić ja taniej?

Pozdrowienia

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest szansa na to żeby wykupić ja taniej?

Szansa jest zawsze, negocjuj ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz co najwyżej negocjować z nowym abonentem domeny. Jeżeli nie będzie chciał obniżyć ceny domeny, będziesz zmuszony kupić ją za 500zł (lub też zrezygnować z jej zakupu).

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

buahahahahahaha. :lol: ojej, to nie prima aprilis dziś. No dobra, na poważnie, to musisz się zorientować, czy we whois jest wpisany jako abonent Premium czy jednak jakaś osoba fizyczna/firma. Jeśli premium, to czy przy domenie nie ma aby, że "oczekuje w kolejce na rejestrację". Jeśli nie, to zapewne widzisz ofertę sprzedazy Premium. Ale to nie znaczy, ze to Premium jest abonentem. Jesli widnieje niby Premium.pl, ale jest napisane "oczekuje w kolejce na rejestracjęi" tak jak na tym obrazku:

 

premium.png

 

 

, to najprawdopodobniej trafiłeś na ofertę tzw. domen przechwyconych i jest na wyprzedaży na aukcji z ceną malejącą. Możesz zaryzykować i poczekać, aż cena spanie do 24,60 zł brutto po kilku dniach. nie podajesz żadnych szczegółów. z twojego postu domyślam się, ze to ta druga sytuacja. Poczekałbym/

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest na 'wypżedaży' z premium.pl ...

No to czekasz, aż cena spadnie do 24,60 zł, jesli nie jest to domena bank.pl (żartowałem), tylko e-supermarket24h-online.koziawolka.pl to czekasz.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

uffff - dzięki ... spróbuje trochę poczekać bo ta kwota jest dla mnie zabójcza.

dzięki za pomoc dobry człowieku. Jeśli planujesz to niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi, jeśli nie to życzę super domenki :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uffff - dzięki ... spróbuje trochę poczekać bo ta kwota jest dla mnie zabójcza.

dzięki za pomoc dobry człowieku. Jeśli planujesz to niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi, jeśli nie to życzę super domenki :-)

Gdzie ja ci znajdę bozię, dobry człowieku?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×