Jump to content
kolekcjoner

Digital.pl

Recommended Posts

Nie wygląda to dobrze skoro tak dobre domeny sprzedają się za tak niskie kwoty.

 

Moim zdaniem sprzedający nie był świadomy jej wartości lub chciał ją szybko sprzedać. Szczególnie, że była ona wystawiona jako "kup teraz" w tej cenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem sprzedający nie był świadomy jej wartości lub chciał ją szybko sprzedać. Szczególnie, że była ona wystawiona jako "kup teraz" w tej cenie.

może masz rację, nie wiem dlaczego ale wydawało mi się że to była aukcja

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moze poprostu ktos ja wysatwil za 3k wyslal link i to byla tylko formalnosc a kwota wcale nie musiala byc taka jaka zaplacil kupujacy :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moze poprostu ktos ja wysatwil za 3k wyslal link i to byla tylko formalnosc a kwota wcale nie musiala byc taka jaka zaplacil kupujacy :)

 

może... tylko ja jakoś nie widzę racjonalnej odpowiedzi na to dlaczego akurat za 3 kafle a nie za stówkę czy dwie? Przecież kupujący zapłacił dużo większą prowizję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądząc po kwocie za którą teraz domena jest wystawiona na sprzedaż to nie wysnuwałbym teorii, że zostało to jakoś "sztucznie nabite". Wydaje mi się bardziej prawdopodobne, że poprzedni abonent albo nie zdawał sobie sprawy z potencjału domeny, albo w nią nie wierzył albo potrzebował na szybko gotówki i wiedział, że sprzeda się w takiej postaci bardzo szybko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściciel zamknął studio i wybył do UK, zamykał tematy w kraju i najwyraźniej postanowił zamknąć i ten. Szybko, odzyskując trochę grosza. Jakiś czas wcześniej umieścił też informację (z konkretną kwotą) pod adresem domeny, ale najwyraźniej nikt świadomy pod adres nie trafił, bo dopiero publikacja na allegro dała efekt. Przypadkowo trafiłem na ofertę, szybko sfinalizowaliśmy transakcję i scedowaliśmy domenę.

 

Swoją drogą, oferta nie wg. wszystkich była okazją. Kilku znajomych inwestorów po zakupie stwierdziło, że przepłacona. Myślę, że gdy cena przekracza kilkaset złotych, a tym bardziej gdy wchodzi w tysiące, tworzą się przynajmniej trzy fronty inwestorów. Jedni co prawda wycenią domenę wysoko, ale sami nie wyłożą nawet 10%. Inni stwierdzą, że okazja i kupią. Jeszcze inni uznają że obcojęzyczny dziwoląg.

 

Ja się skusiłem, jestem zadowolony.

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądając oferty domen na allegro nigdy nie znalazłem podobnie dobrej domeny w rozsądnej cenie - większość ofert to domeny typu blablablacośtamcośtam.pl za milion złotych, albo za pół miliona conajmniej... Gratulacje dla kupującego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie cena odpowiednia , napewno nie przeplacona ale osobisicie nie wiem czy dałbym wiecej :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze, aktualnie nie widzę w tej domenie nic powalającego. W czasach magnetowidów może tak ale obecnie nie zapłaciłbym za tę domenę takich pieniędzy. Życzę jednak sowitego zarobku na domenie skoro w nią wierzysz.

Edited by Pablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena na brand, zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie prawie wszystko jest "digital" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×