Jump to content
deli

wynikilotto.pl

Recommended Posts

Domena jest stara. Zarejestrowalem ja z palca w 2007 roku lub jeszcze wczesniej.

2013 przenioslem ja z Home.pl do AM przy uzyciu wlasnej opcji.

2014 sprzedalem ja w pakiecie z wieloma innymi domenami i miesiac pozniej

kupilem ja za 500 Euro na aukcji w AM.

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie sprzedaże koją nerwy i łagodzą ból, kiedy przychodzi czas na przedłużenie domen :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie sprzedaże koją nerwy i łagodzą ból, kiedy przychodzi czas na przedłużenie domen :)

 

Nad przedłużeniem tej domeny raczej bym się nie zastanawiał :-) no ale kazdy patrzy na domeny innym okiem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to wynikilotto.com byla sprzedana na Sedo w 2013 za 4000,- $

i jak widze, to do dzisiaj nie jest w uzyciu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prawdopodobieństwo sprzedaży takiej domeny w takich pieniądzach to mniej więcej jak prawdopodobieństwo trafienia 6 w lotto... ale czasem też ktoś wygrywa.

 

Gratulując Deliemu sprzedaży, proponuje spojrzeć przez pryzmat tego ile ma domen. Tutaj mu zazdrościcie takich sprzedaży,ale popatrzcie ile ma domen do przedłużenia i każdego dnia musi podejmować kilkadziesiąt decyzji co ewentualnie odpuścić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję. Kupił chyba najbardziej zainteresowany KK, więc kwota ne dziwi. Wcześniej lottoland.pl za 20K pln., to też Twoja sprzedaż, tak? Zarejestrowałeś ją z palca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję. Kupił chyba najbardziej zainteresowany KK, więc kwota ne dziwi. Wcześniej lottoland.pl za 20K pln., to też Twoja sprzedaż, tak? Zarejestrowałeś ją z palca?

 

Tak wlasnie jak piszesz, ta byla tez z palca. Ale to nie ten sam kupiec.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest stara. Zarejestrowalem ja z palca w 2007 roku lub jeszcze wczesniej.

2013 przenioslem ja z Home.pl do AM przy uzyciu wlasnej opcji.

2014 sprzedalem ja w pakiecie z wieloma innymi domenami i miesiac pozniej

kupilem ja za 500 Euro na aukcji w AM.

 

A czy w 2013 r. nie odrzuciłeś oferty na kwotę 8500 usd za tą domenę? http://di.pl/topic/45032-odrzucone-oferty/page-24?do=findComment&comment=541692

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2014 sprzedalem ja w pakiecie z wieloma innymi domenami i miesiac pozniej

kupilem ja za 500 Euro na aukcji w AM.

 

Ciekawe ile ten "pakiet" kosztował skoro były tam takie domeny za które miałeś oferty na 8500 usd :)

Gratulacje raz jeszcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe ile ten "pakiet" kosztował skoro były tam takie domeny za które miałeś oferty na 8500 usd :)

Gratulacje raz jeszcze.

Niemieckojęzyczni, domenowi plotkarze twierdzą, że PC przejęło wspomniany "pakiet" fuer weniger als fuer'n Appel und Ei. Jestem przekonany co do tego, że Darius napisze nam jak było naprawdę ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×