Jump to content
Slawko

Meble.eu

Recommended Posts

super sprzedaż domeny ze średnią końcówką. Gratulacje dla sprzedającego !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny generyczne to nie loteria.

Tutaj trzeba umieć inwestować, wyczuć ponadczasowość i wyjątkowość.

 

Epicka sprzedaż ! Gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje!

 

To jest top domena, pomimo .eu

 

Ma nawet potencjal na dalsza sprzedaz przy odrobinie cierpliwosci.

Koncowka .eu ma niebywala popularnosc w Polsce. Widze czesto,

ze ludzie rejestruja nazwe wlasna firmy pod eu a com pozostawiaja.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słabiutka kwota. Brakuje co najmniej jedynki przed kwotą lub zera na końcu. 7500 EUR? Ile? Śmiech.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słabiutka kwota. Brakuje co najmniej jedynki przed kwotą lub zera na końcu. 7500 EUR? Ile? Śmiech.

Nie pamietam aby duzo polskich keywordów EU sprzedawało się za dobre pieniądze , dla mnie ta kwota jest niewątpliwie dobrym pieniadzem za tą domene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@umberto - no wiesz, nie każdy sra pieniędzmi.

 

Według mnie bardzo dobra kwota. Pochwal się swoimi umberto sprzedażami w *eu :P Gratulacje Sławko.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra kwota, nie ma co narzekać. Ja, żeby tyle uzbierać, musiałem cztery peelki sprzedać. ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję, ale też mam wrażenie, że domena miałaby szansę na 2x tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję, ale też mam wrażenie, że domena miałaby szansę na 2x tyle.

a podasz przyklad podobnych sprzedaży na tym poziomie lub 2x tyle domen EU - z tzn topowymi keywordami ? czy tylko bedziecie pisać wasze niczym nie poparte wrażenia ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a podasz przyklad podobnych sprzedaży na tym poziomie lub 2x tyle domen ,EU - z tzn topowymi keywordami ? czy tylko bedziecie pisać wasze niczym nie poparte wrażenia ;-)

Militaria.eu ~ 47K pln, Tatry.eu ~ 33K pln. Poza tym pamiętaj, że większość sprzedaży, w tym także "domen ,EU - z tzn topowymi keywordami" nie jest upublicznianych.

Ps. Nadal uważam, że ta domena ma potencjał na sprzedaż > 50K pln.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

militaria.eu i tatry.eu to nie są sprzedaże polskich domen w końcówce .eu, a meble.eu tak

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Militaria.eu ~ 47K pln, Tatry.eu ~ 33K pln. Poza tym pamiętaj, że większość sprzedaży, w tym także "domen ,EU - z tzn topowymi keywordami" nie jest upublicznianych.

Ps. Nadal uważam, że ta domena ma potencjał na sprzedaż > 50K pln.

tatry.eu to jest topowy polski keyword ? nie ważne - pamietam o tym ze nie wszystkie transakcje sa publiczne , wiec nie mamy podstaw by myslec ze domena moze warta wiecej niz 27k. Wiadomo mogla isc nawet za 100k ale wg mnie ta kwota za ktora została sprzedana jest realna i prawdziwa a nie przepompowana teoriami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję, ale też mam wrażenie, że domena miałaby szansę na 2x tyle.

Zakładając teoretycznie, że ta czy inna domena mogłaby się sprzedać za jakiś czas za kwotę dwukrotnie większą to być może bardziej opłaca się dziś wziąć mniejsze pieniądze, "obrócić" nimi kilka razy i w ostatecznym rozliczeniu zarobić więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakładając teoretycznie, że ta czy inna domena mogłaby się sprzedać za jakiś czas za kwotę dwukrotnie większą to być może bardziej opłaca się dziś wziąć mniejsze pieniądze, "obrócić" nimi kilka razy i w ostatecznym rozliczeniu zarobić więcej.

To prawda. Dlatego pogratulowałem tej sprzedaży, bo @Slawko zrobił i sprzedał tak jak zapewne było dla niego w tym momencie najkorzystniej. On jest zadowolony i to najważniejsze.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ja moze dodam, ze czesc uzytkownikow spodziewala sie po prostu wyzszej kwoty sprzedazy otwierajac ten temat.

Ja takze z impetem wchodzilem w ten watek, ale zaraz potem kurz szybko opadl.

Sumarycznie interes bardzo dobry i naleza sie gratulacje! Tylko apetyty obserwatorow byly wieksze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem bardzo zadowolony, głównie dlatego, że kupiłem ją dość tanio. Tym, którzy spodziewali się dużo większej kwoty, mogę zaproponować inną top domenę zabawki.eu w podobnej cenie :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję - fajna domena i fajna sprzedaż. Pamietam sprzedaż sprzed lat i wtedy proboealem ja kupic w licytacji - później z dwa razy próbowałem podkupic za te 4-5 tys ale nie miałeś chwili słabości ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×