Jump to content
codigo

bmi.pl

Recommended Posts

bmi.pl

Cześć,

 

Jestem w trakcie negocjacji odnośnie domeny bmi.pl. Nie wiem ile maksymalnie można za nią dać. Obecnie jest to kwota pięciocyfrowa.

Będę wdzięczny za wycenę.

 

Pozdrawiam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takich rzeczy się raczej na forum nie pisze...

 

Co do domeny to baaardzo wąska... chyba, że masz inne niż kalkulator bmi przeznaczenie?

Co do pierwszego zdania się w pełni zgadzam. Przy takich kwotach już się opłaca wykupić prywatną wycenę na AM. Swoją drogą, wyceny na tym forum również nie powinny być publiczne, przynajmniej dla osób postronnych, albo chociaż nie powinny być indeksowane przez wyszukiwarkę.

 

A co do reszty już nie bardzo. Baaardzo wąskie to Ty chyba masz myślenie, bez urazy ;-). Na .com.pl od 2001 r. działa przedsiębiorstwo, które podejrzewam o złożenie tej oferty kupna; .net.pl jest utrzymywana od 2006 r. i pokazuje obecnie tylko domyślną stronę hostingu; a dopiero na .org.pl można znaleźć coś związanego z sugerowaną przez Ciebie tematyką.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

A co do reszty już nie bardzo. Baaardzo wąskie to Ty chyba masz myślenie, bez urazy ;-)

 

Co do domeny to baaardzo wąska... chyba, że masz inne niż kalkulator bmi przeznaczenie?

 

Nauczysz się wreszcie czytać ze zrozumieniem?

 

Ps. użyłem pogrubienia żebyś miał nieco łatwiej rozwikłać to co napisałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest Twoja, czy ma być Twoja?

 

Nawet nie zauważyłem że autor swój post napisał jak kupujący...pociesza mnie jednak fakt że koledzy wyżej z wyjątkiem Ciebie, też nie zauważyli...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie kup ją do 70 tys. Jak nic za dwa miesiące trafi znów na jakaś giełdę i reszta z nas będzie "bić się" o nią powyżej tej kwoty bo i tak jest warta 100 k jak widać powyżej... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest sprzedawana przez domainera i tu masz samych domainerow, wiec chyba nie musze ci tlumaczyc..

Pamietaj, ze typowy domainer jesli wysylasz mu zapytanie zaraz chce sprawdzic kim jestes i dostosowywuje cene do twojej kieszeni.

Dla mnie to zlodziejstwo, bo to jakbys wszedl do sklepu i sprzedawca zaczal zmieniac ceny.

Oczywiscie oni (zaslepieni przez swoja chciwosc) widza inaczej.

 

Cena jest 5 cyfrowa bo byc moze wyslales zapytanie z firmowego maila lub sprzedawca sprawdzil twoj IP.

Jesli chcesz poznac ceny domen wejdz na Cenydomen.pl, pamietaj jednak, ze sa to najwyzsze sprzedaze i 90% domen nie osiaga takich cen.

Polecam tez wejsc na aftermarket.pl i poobserwowac 3 literowki.

Ja w 2014 roku kupilem ponad 30 domen 3 literowych, same premium, za zadna z nich nie zaplacilem wiecej niz 1K.

 

Moze tez poszukac jakis informacji o 3 literowkach na tym forum, ktore byly napisane zanim zadales pytanie.

 

Np http://di.pl/topic/66126-trzyliterowa-banka-prysla/page-15

 

Popatrz tez na 3 literowki, ktore byly wystawiane tutaj.

Pamietaj tez, ze im wyzsza cena domeny tym trudniej ja sprzedac kupujacemym (dla wiekszoci kupujacych wydanie kilka tysiecy na domene to olbrzymi problem).

 

 

Pozdrawiam i zycze uczciwej ceny kupna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie to zlodziejstwo, bo to jakbys wszedl do sklepu i sprzedawca zaczal zmieniac ceny.

 

Zapomniałeś dodać, że jeszcze dokonują napaści i zmuszają do kupna, więc lepiej nie pisać z prywatnych kont bo wystalkują. Nikt nikogo nie zmusza do kupna, a domeny to nie ziemniaki ze stałą ceną.

Edited by szogun
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest sprzedawana przez domainera i tu masz samych domainerow, wiec chyba nie musze ci tlumaczyc..

Pamietaj, ze typowy domainer jesli wysylasz mu zapytanie zaraz chce sprawdzic kim jestes i dostosowywuje cene do twojej kieszeni.

Dla mnie to zlodziejstwo, bo to jakbys wszedl do sklepu i sprzedawca zaczal zmieniac ceny.

Oczywiscie oni (zaslepieni przez swoja chciwosc) widza inaczej.

 

Cena jest 5 cyfrowa bo byc moze wyslales zapytanie z firmowego maila lub sprzedawca sprawdzil twoj IP.

Jesli chcesz poznac ceny domen wejdz na Cenydomen.pl, pamietaj jednak, ze sa to najwyzsze sprzedaze i 90% domen nie osiaga takich cen.

Polecam tez wejsc na aftermarket.pl i poobserwowac 3 literowki.

Ja w 2014 roku kupilem ponad 30 domen 3 literowych, same premium, za zadna z nich nie zaplacilem wiecej niz 1K.

 

Moze tez poszukac jakis informacji o 3 literowkach na tym forum, ktore byly napisane zanim zadales pytanie.

 

Np http://di.pl/topic/66126-trzyliterowa-banka-prysla/page-15

 

Popatrz tez na 3 literowki, ktore byly wystawiane tutaj.

Pamietaj tez, ze im wyzsza cena domeny tym trudniej ja sprzedac kupujacemym (dla wiekszoci kupujacych wydanie kilka tysiecy na domene to olbrzymi problem).

 

 

Pozdrawiam i zycze uczciwej ceny kupna.

 

 

Zgodzę się tylko w jednym choć nie nazwę tego tak jak Ty...To nie złodziejstwo a chciwość.

Co do kwot sprzedaży domen trzyliterowych to nie masz racji choćby dlatego że ostatnimi czasy sprzedało się parę tych domen za xxxxx złociszy a jedna poszła za 20 k EU i to domena z niepożądanym znakiem...

To że sprzedający zaniżają kwoty sprzedaży to ich wybór a nie wartości domen.

 

Reszta to Twój bełkot nic więcej.

Nie pij i nie jaraj od rana to bzdur nie będziesz wypisywał...

:)

 

Edit.

 

Nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie, że z tym Twoim portfolio domen Premium jest jak z Yeti...Ciągle o nich mówisz a nikt tych domen jeszcze nie widział...

:P

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jedna mylisz pojęcia. Złodziejstwo to złodziejstwo a nie "dostosowywanie ceny do kieszeni klienta". Jeżeli cena domeny (jakiejkolwiek) nie ma ustawionej opcji KUP TERAZ z wyraźnie zaznaczoną ceną to jak możesz mówić, pisać i myśleć, że to złodziejstwo gdy nagle po zadaniu przez klienta zapytania wyskakuje pięciocyfrowa kwota?! I nawet po weryfikacji firmy, IP czy czego tam tylko chcesz. Skąd Ty możesz wtedy wiedzieć, że ktoś dostosował cenę do kogokolwiek? Nie ma ceny kup teraz to cenę się podaje. I tylko abonent domeny ma święte prawo do tego aby odnieść się do czego tylko chce bo tak jak zaznaczył słusznie @szogun - domeny to nie ziemniaki z ceną ustaloną przez rynek tu i teraz. Domeny nie sprzedają się z taką częstotliwością jak ziemniaki czy cebula więc gdybyś chciał je sprzedawać po cenach o których myślisz (można wywnioskować z Twojego postu) to najzupełniej w Świecie ten specyficzny rodzaj biznesu nie miałby kompletnie sensu. Wtedy lepiej jest się zająć sprzedażą pietruszki. Jeżeli ktoś podaje bardzo dużą kwotę to również zwiększa ryzyko niesfinalizowania transakcji. Twój cyrk, Twoje małpy. Proste.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena to nie auto ani żaden towar, który ma ustaloną cenę w jakiś widełkach a jej wartości nie ustala się po dacie produkcji i jakości materiału. Wartość domeny mierzy się portfelem nabywcy a to jaką kwotę osiągnie zależy od determinacji obu stron.

edit. cena nie odpowiada ? NIE kupuj. PROSTE.

Edited by cannot
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jedna

A mnie zastanawia co Ty robisz tyle czasu na takim forum dla chciwych złodziei ?

 

@codigo

Jak widać sprzedający wycenia ją na tyle na ile wycenia więc na tą chwilę taka jest jej wartość, choćby nawet hipotetyczna.

Edited by Maku Maku
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×