Jump to content
Jaca869

Promocja w chińskim sklepie en.jd.com - dla każdego 10$ kupon

Recommended Posts

Hej,

 

Ostatnio wkręciłem się w zamawianie tanich zabawek od majfiendów ;)

Aktualnie jest promocja w sklepie en.jd.com, zakładając nowe konto można dostać 10$ kupon na zakupy. Można nieźle na tym przyoszczędzić.

 

Przy rejestracji podajcie jeśli możecie mój kod ref F6ADF3, dzięki czemu i ja dostanę jakiś kupon.

 

 

 

Przykład, co można sobie zamówić:

http://en.jd.com/product/Original-Xiaomi-Pist on-III-Dazzle-Edition-Earphones-With-Mellow-Bass-Remote-Mic- For-Android-iOS_789649.html

 

cena 10,99 $, czyli dostaniecie je za 0,99$

Share this post


Link to post
Share on other sites

Był juz tydzien temu wyciek danych z jd.com

 

Faktycznie, dlatego też proponuje uzyc maila jakiegos spamowego, a z telefonem to juz jak kto uwaza. ja podalem prawdziwy numer.

 

tutaj fajna latarka:

http://en.jd.com/product/768737.html

 

a tutaj mp3 player"

http://en.jd.com/product/Save-8-10-with-JD555-4th-Generation-Ultrathin-8GB-FM-Video-Sports-MP3-MP4-Player_761101.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie, dlatego też proponuje uzyc maila jakiegos spamowego, a z telefonem to juz jak kto uwaza. ja podalem prawdziwy numer.

 

A czym płacisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czym płacisz?

 

Jak ktoś zamierza płacić kartą to chyba lepiej sobie zarejestrować prepaid z BZWBK (chyba z 5zł kosztuje) i doładować swoje konto, niżeli korzystać z "prawdziwej karty".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogolnie na wykopie mnostwo ludzi pisze, ze dostalo juz sporo rzeczy z wczesniejszych promocji.

 

 

PS. Ogolnie na wykopie mnostwo ludzi pisze, ze dostalo juz sporo rzeczy z wczesniejszych promocji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dodać rzeczy do koszyka ? nie podświetla mi się "add to cart" pomimo, że jestem zalogowany...

być możę jest out of stock obok? (w sensie, żę się skończył towar)? uwaga... obecnie każdy ma problem z zamówieniem, wprowadzili jakieś ograniczenia, nie wiem czy na wszystkie kupony, czy tylko dla tych, którzy już dużo zamówili, bo coś teraz ludzie piszą, że można 5 kuponów dziennie wykorzsytać. (wprowadzone ograniczenie)

 

polecam czytac na wykopie tag na mikroblogu #jd

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje dzisiejsze zamówienia - z jednego konta ;)

 

http://i.imgur.com/9KscfB7.png

 

właśnie sprawdziłem tracking zamówień z poprzedniej promocji (ze 2 tygodnie temu) i wszystko w drodze.

 

 

9.11 ma być spora promocja 20 000 produktów po 5 centów ;)

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś zamierza płacić kartą to chyba lepiej sobie zarejestrować prepaid z BZWBK (chyba z 5zł kosztuje) i doładować swoje konto, niżeli korzystać z "prawdziwej karty".

 

Dokładnie, tak samo jak kupowanie na Aliexpres czy innych chińskich portalach ( najwyżej ściągną parę PLN do salda jakie jest na karcie )

btw - dzięki za info bo o JD jeszcze nie słyszałem a widać że sporo ludzi już przesyłki podostawało, trzeba przetestować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

UWAGA - odblokowali możliwość zamawiania z kuponami. Aktualnie wszystko działa.

 

Zrobiłem zamówienie, sprawdzimy czy dojdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Jak ktoś zamierza płacić kartą to chyba lepiej sobie zarejestrować prepaid z BZWBK (chyba z 5zł kosztuje) i doładować swoje konto, niżeli korzystać z "prawdziwej karty".

przez Paypal karta chyba powinno byc bezpiecznie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

przez Paypal karta chyba powinno byc bezpiecznie ?

 

Ja wpłaciłem na konto paypal i karty podawać w ogóle nie musiałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ja wpłaciłem na konto paypal i karty podawać w ogóle nie musiałem :)

to ja wiem, ale wygodniej i szybciej jest placic karta bez logowania - ale czy rownie bezpiecznie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W obszarze zagranicznych zakupów: macie sprawdzone jakieś zagraniczne e-apteki gdzie można zamówić oryginalne leki bez recepty?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testowa myszka za 0,05 $ doszła wczoraj - Memteq BT ( zamówienie z 10 listopada )

 

 

edit:literówka

Edited by pshemec

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie rzeczy kupione 18.11 zostały wysłane tego samego dnia, a z 12.11 ciągle wiszą.

Edited by nadobny

Share this post


Link to post
Share on other sites

W obszarze zagranicznych zakupów: macie sprawdzone jakieś zagraniczne e-apteki gdzie można zamówić oryginalne leki bez recepty?

Kilka razy kupowałem tutaj: dokteronline.com. Nie mam zastrzeżeń. Szybko i bez problemów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×