Jump to content
Sign in to follow this  
DilerDomen

Domeny, których prawdopodobnie nie będę przedłużał.

Recommended Posts

W tym temacie będę podawał domeny, których na 99,9% nie będę przedłużał.
Jakaś minimalna szansa istnieje na to, że zmienię zdanie, ale nikła.
Domeny z tego postu wygasną do 10 dni, także jakby ktoś chciał je kupić, to i tak jest już na to za późno.

*DDP - dodana przez przechwycenia

shop69.pl

bizneslove.pl

itboss.pl

oldhouse.pl (DDP przez 2 osoby, domena dwuletnia, ale nie mam pomysłu na jej sprzedaż, zainteresowania tą domeną również nie odnotowałem, ale nie zdziwię się, gdy takowe w przyszłości nastąpi)

agencjabiznesu.pl (DDP)

liniaczasu.pl

bodymaintraining.pl

biznesowawiedzia.pl

it-marketing.pl

twojekolory.pl (dwuletnia, miała być przedłużona, ale prawdopodobnie ją sobie odpuszczę)


Postaram się co jakiś czas aktualizować ten temat.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że domena oldhouse.pl ostatecznie została przedłużona i sprzedana za xxx, to dorzucam 4 dodatkowe domeny:


it-one.pl (DDP przez 3 osoby, przez rok nie odnotowałem zainteresowania tą domeną i na 50% nie będę jej przedłużał)

skutecznie.com.pl (na 99,9%)

rozwojmentalny.pl (na 99,9%)

trendyclub.pl (cieszyła się zainteresowaniem na Sedo, ale ofert brak, na 75%)



Jako, że kilka osób pisało do mnie w kontekście odkupienia domen z tego tematu to chciałbym poinformować, że domen z tego tematu nie mogę sprzedać (bez wcześniejszego ich przedłużenia), także jeśli ktoś jest zdecydowany na zakup to prosiłbym o oferty xxx, bo w innym przypadku to szkoda zachodu.

Kolejna aktualizacja tematu za 7-14dni. No chyba, że coś wcześniej wyskoczy.

Pozdrawiam,
DilerDomen

Edited by DilerDomen

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jako, że kilka osób pisało do mnie w kontekście odkupienia domen z tego tematu to chciałbym poinformować, że domen z tego tematu nie mogę sprzedać (bez wcześniejszego ich przedłużenia), także jeśli ktoś jest zdecydowany na zakup to prosiłbym o oferty xxx, bo w innym przypadku to szkoda zachodu.

 

 

Chyba pomyliły Ci się tematy. Dział handel masz piętro niżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba pomyliły Ci się tematy. Dział handel masz piętro niżej.

 

Tak jak napisałem w pierwszym poście "Domeny z tego postu wygasną do 10 dni, także jakby ktoś chciał je kupić, to i tak jest już na to za późno." Obawiam się, że to nie ja pomyliłem tematy. To ta informacja jest właśnie dla tych, którzy przypadkowo pomylili tematy.

Ogółem nic tu nie próbuje sprzedać, tylko informuje co będę prawdopodobnie (ale niekoniecznie) wypuszczał non-profit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

prosiłbym o oferty xxx, bo w innym przypadku to szkoda zachodu.

 

 

Ogółem nic tu nie próbuje sprzedać, tylko informuje co będę prawdopodobnie (ale niekoniecznie) wypuszczał non-profit.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×