Jump to content
Grzegorz

Szukam kogoś kto postawi prosty e-sklep

Recommended Posts

Hej,

 

do tej pory raczej działałem w serwisach contentowych, ale zabieram się za sprzedaż online pewnego produktu.

W związku z tym pytanie do bardziej doświadczonych w ecommerce. Jaką platformę do e-sklepów ewentualnie kogoś(ktoś kto postawi stronę) polecacie.

 

Strona ma sprzedawać w zasadzie jeden produkt w kilku wersjach kolorystycznych z ewentualną późniejszą rozbudową liczby produktów.

 

Zależy mi na prostym rozwiązaniu z galerią, opcjami płatności online itp.

 

Możecie coś polecić?

 

pozdr

Grzesiek

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradzam Shopera ze względu na brak możliwości ingerencji w kod strony, polecam PrestaShop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradzam Shopera ze względu na brak możliwości ingerencji w kod strony, polecam PrestaShop.

 

Mas zna myśli szablon i jego edycję? Jeśli tka, to pozwolę sobie się nie zgodzić z tym co napisałeś - w każdej wersji czy to abonament czy własna instalacja na serwerze możesz to robić. Ogólnie wolę Shopera (czy inne coś typowo polskie) niż bawić się z kilkoma różnymi dodatkami (różnych autorów) do integracji najpopularniejszych usług w PL. A już jak kiedyś miałem okazję po taniości grzebać w motywie premium z Theme Foresta do Presty, to nigdy więcej softu za darmo :( Ładnie to wygląda na demie, ale (nawet z importem przykładowej treści) ustawienie tego żeby jakoś wyglądało (multipurpose czyli kuźwa napier**lone wszystkiego co można) to długie godziny grzebania i klikania. A miało być po taniości czyli 50$ za szablon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mas zna myśli szablon i jego edycję? (..)

 

Nie, miałem na myśli kod. Ale niestety poprawiam się, chodziło mi o IAI-Shop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

 

do tej pory raczej działałem w serwisach contentowych, ale zabieram się za sprzedaż online pewnego produktu.

W związku z tym pytanie do bardziej doświadczonych w ecommerce. Jaką platformę do e-sklepów ewentualnie kogoś(ktoś kto postawi stronę) polecacie.

 

Strona ma sprzedawać w zasadzie jeden produkt w kilku wersjach kolorystycznych z ewentualną późniejszą rozbudową liczby produktów.

 

Zależy mi na prostym rozwiązaniu z galerią, opcjami płatności online itp.

 

Możecie coś polecić?

 

pozdr

Grzesiek

Cześć,

 

Wszedłem na Wasze forum i macie tu ciekawe tematy, więc dołączę się do dyskusji. Założyłem niedawno nieduży sklep internetowy z wyposażeniem dla domu. Najpierw przetestowałem różne platformy, jednak pozwolę sobie polecić jedną firmę, którą sam wybrałem. Współpracuję ze Sky-Shop. Jeśli potrzebujesz prostego rozwiązania dla niewielkiej ilości produktów, to wybierz pakiet Starter, taki jak mam ja. Masz tam przejrzysty i łatwy w obsłudze panel administracyjny, dobre skórki, w których możesz edytować grafikę. Opcja płatności online oczywiście też jest. Plusem jest również profesjonalna obsługa Klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Wszedłem na Wasze forum i macie tu ciekawe tematy, więc dołączę się do dyskusji. Założyłem niedawno nieduży sklep internetowy z wyposażeniem dla domu. Najpierw przetestowałem różne platformy, jednak pozwolę sobie polecić jedną firmę, którą sam wybrałem. Współpracuję ze Sky-Shop. Jeśli potrzebujesz prostego rozwiązania dla niewielkiej ilości produktów, to wybierz pakiet Starter, taki jak mam ja. Masz tam przejrzysty i łatwy w obsłudze panel administracyjny, dobre skórki, w których możesz edytować grafikę. Opcja płatności online oczywiście też jest. Plusem jest również profesjonalna obsługa Klienta.

 

uwielbiam :ph34r:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Wszedłem na Wasze forum i macie tu ciekawe tematy, więc dołączę się do dyskusji. Założyłem niedawno nieduży sklep internetowy z wyposażeniem dla domu. Najpierw przetestowałem różne platformy, jednak pozwolę sobie polecić jedną firmę, którą sam wybrałem. Współpracuję ze Sky-Shop. Jeśli potrzebujesz prostego rozwiązania dla niewielkiej ilości produktów, to wybierz pakiet Starter, taki jak mam ja. Masz tam przejrzysty i łatwy w obsłudze panel administracyjny, dobre skórki, w których możesz edytować grafikę. Opcja płatności online oczywiście też jest. Plusem jest również profesjonalna obsługa Klienta.

Ciekawe czy właściciele sky-shop.pl wiedzą za jaki marketing szeptany Ci płacą i jak psujesz im opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy właściciele sky-shop.pl wiedzą za jaki marketing szeptany Ci płacą i jak psujesz im opinie.

 

Szeptany pierwsza klasa, świadczy to o jakości produktu!

Mogło być jeszcze gorzej, np. "ludzie zobaczcie facet zwariował, rozdaje sklepy internetowe za darmo" :)

 

Wracając jednak do tematu, jeśli poważnie myślisz o ebiznesie wybierz coś z tej listy

http://www.pcworld.pl/artykuly/396789_4/E.sklep.na.wynajem.html

Edited by michal-smolar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×