Jump to content
keyword

Zabezpieczenie konta, co zrobić ? jak żyć ?

Recommended Posts

Zastanawiałem się poważnie nad tym, aby "wreszcie" założyć sobie konto na FB lub TT.

Jednak gdy czytam o tych wszystkich przypadkach włamań na konta (wcześniej u Tomasza Lisa teraz u sędziego "jebaćpis"- Łączewskiego) coraz bardziej obawiam się ataków hakera ;)

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/513066,sedzia-wojciech-laczewski-internet-twitter-haker-zwalczanie-rzadu.html

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo najlepszym zabezpieczeniem przed tego typu włamaniami jest nie zakładanie konta :D

 

Dlatego od lat kieruje się tą praktyką jeżeli chodzi o FB/TT i nikt do mnie się nie włamuje. Co innego z np. bankami bo wtedy jest na kogo zwalić winę i żądać wyjaśnień.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zakładając kont na portalach społecznościowych traci się sporo możliwości sprzedażowych, dotarcia bezpośrednio do KK. Najlepszym źródłem jest linkedin. Osobiście uważam, że to powinno to być jedno z podstawowych narzędzi w branży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak włamią się na FB czy TT to tym bardziej na Twoje konto aftermarket/premium czy pocztę także pozamykać trzeba :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zakładając kont na portalach społecznościowych traci się sporo możliwości sprzedażowych, dotarcia bezpośrednio do KK. Najlepszym źródłem jest linkedin. Osobiście uważam, że to powinno to być jedno z podstawowych narzędzi w branży.

Podstawowym narzędziem jest odpowiednie portfolio zamiast śmietnika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, jednak nawet największe perły mogą nie doczekać się sprzedaży.

Owszem i może nawet w tym nie pomóc FB,TT czy linkedin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiałem się poważnie nad tym, aby "wreszcie" założyć sobie konto na FB lub TT.

Jednak gdy czytam o tych wszystkich przypadkach włamań na konta (wcześniej u Tomasza Lisa teraz u sędziego "jebaćpis"- Łączewskiego) coraz bardziej obawiam się ataków hakera ;)

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/513066,sedzia-wojciech-laczewski-internet-twitter-haker-zwalczanie-rzadu.html

 

W FB można włączyć dodatkowe zabezpieczenie w postaci kodów wysyłanych na komórkę w przypadku logowania z "obcej" przeglądarki. Ogólnie dwuskładnikowe formy logowania są coraz popularniejsze. Ciężko je złamać.

 

DD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W FB można włączyć dodatkowe zabezpieczenie w postaci kodów wysyłanych na komórkę w przypadku logowania z "obcej" przeglądarki. Ogólnie dwuskładnikowe formy logowania są coraz popularniejsze. Ciężko je złamać.

 

DD

 

Niedawno czytałem, ze przejmując dostep do konta google można w konsekwencji przejąc przychodzące smsy. Nie wiem czy konieczne jest jeszcze spełnienie jakiegos warunku jak wersja androida, domyslne poziomy zabezpieczeń, ale pokazuje że 100% bezpieczęństwa przed hakerami dają tylko źródła offline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No teraz to jest inaczej :))) Prezydent Duda ułaskawił Kamińskiego...

To jeszcze nie jest koniec. Należy spodziewać się niedługo nowych uprawnień kombatanckich i orderu dla tego gestapowca.

Jeżeli proces był polityczny, a wszystko na to wskazuje, to ułaskawienie wskazane.

 

Jasne. Odwracanie kota ogonem. A może polityczne było podłoże "zrobienia afery gruntowej"?

 

Tacy sędziowie jakie państwo. No to teraz powinieneś Umberto przeprosić Kamińskiego.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×