Jump to content
Alex

Trump przejął domenę JebBush.com

Recommended Posts

Kupił i przekierował na swoją :D lol

 

post-716-0-17236300-1455638695_thumb.png

 

 

 

 

Edited by Alex
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trolling na najwyższym szczeblu. Jeśli dobrze pamiętam, to kiedyś domena jaroslawkaczynski.pl przekierowywała na stronę platformy.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Trolling na najwyższym szczeblu.

A tam, tytul wprowadza w blad - chodzilo o domene JebbUsh.com :P

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle fake news, szczegolnie ten login twitterowy z zerem mi się podoba. Czyżby liczba oznaczała iloraz inteligencji przyszłego POTUS-a? :lol:

 

@P0TUSTrump

 

 

Account suspended

This account has been suspended. Learn more about why Twitter suspends accounts, or return to your timeline.

 

A domena jebbush.com ma się dobrze.

\Może ten fejkTrump pomylił z domeną zJebBush.com?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby liczba oznaczała iloraz inteligencji przyszłego POTUS-a? :lol:

 

@P0TUSTrump

 

Też od razu na to zwróciłem uwagę. :) Choć w jego przypadku byłbym w stanie uwierzyć, że tak to napisał. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

ddregistrar


 • Najnowsze posty na forum

  • Podbijam:   kaftanik.pl pluszaczki.pl
  • Nie ma obowiązku zapisywania się ba arbitraż, a co za tym idzie - ponoszenia jakichkolwiek kosztów arbitrażu. Niezależnie od tego, czy sprawę załatwisz bezpośrednio, czy całkiem zignorujesz temat.     Nie wydaje mi się aby był taki obowiązek, ale też nigdy nie występowałem jako powód, więc pewności nie mam. Mediacja jest jedną z dostępnych usług na stronie SA PIIT i z tego co wiem, proponują ją przed rozpoczęciem postępowania.  
  • Grzechy młodości. Kupiłem ze względu na staty na parkingu, nie sprawdzając dokładnie co to jest, że jest zastrzeżone itd. Nie było tego jeszcze wtedy w Polsce.
  • gierki.pl   Odsprzedam domenę gierki.pl. Rozsądne oferty proszę kierować na priv. Pozdrawiam!
  • Kolejny raz potwierdziłeś, że wyciągasz błędne wnioski na podstawie złych lub niepełnych informacji. to tylko potwierdza, że nie masz bladego pojęcia o tym o czym piszesz i proszę nie ośmieszaj sie kolejny raz piszą/oceniając kto gdzie kiedy stoi, na jakim etapie jest, czym się zajmuje etc.dlatego twoje opinie typu 'jesteś tam gdzie 10 lat temu" albo "pracujesz na etacie" albo inne podobne są mówiąc delikatnie mało warte   sam natomiast nie potrafisz odpowiedzieć na 2 proste pytania.zamiast tego piszesz teksty  typu:         co biorąc pod uwagę czas przyszły oraz gdybanie, którego nadużywasz odpowiedź na Twoje pytanie     jest prosta. CBDU
  • Z czystej ciekawości (myślę że autorowi tego tematu też przyda się ta informacja), w przypadku jak arbitraż przegrywasz to logicznym że koszty spoczywają na tym co przegrał (nie koniecznie na pozwanym - w zależności od finału) ale co w przypadku gdy zrzekasz się praw do domeny na samym wstępie, wtedy postępowanie arbitrażowe nie jest przeprowadzane? (co za tym idzie koszty nie występują). Czy przypadkiem nie jest tak że pozywający musi udowodnić że wykorzystał wszelkie możliwe sposoby polubownego załatwienia sprawy zanim wprowadził arbitraż? (W tym przypadku kontakt z bieżącym abonentem domeny). Dzięki za informacje :-) 
  • I Ty Przemek kupujesz zastrzeżony brand z końcówką PL którego los jest przesądzony już w momencie jego nabycia ?  I tak miałeś niezłego farta iż nie poszedłeś z torbami z tą "inwestycją" a potraktowano Cię po ludzku A to kolejny przykład "byznesu" w PL -  jak domainer wpuszcza na minę domainera, doskonale wiedząc co robi. Obraz nędzy i rozpaczy.  
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   19,018
  • Most Online
   746

  Newest Member
  Nerio
  Joined
×