Jump to content
prostek

Domena PL - gdzie najtaniej?

Recommended Posts

Gdzie aktualnie trzymacie PL i dlaczego? Kiedyś jeszcze trzymałem domeny w OVH, ale rozwalali mnie panelem zarządzania. Teraz mam u innego operatora. Płacę 54 zł od przedłużenia PL. A Wy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie .pl trzymam w premium.pl i polecam. Płacę 40 zł netto za odnowienie, przejrzysty panel, zdrowe zasady współpracy, miła obsługa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVH.

Chociaż nowy panel OVH nie podoba się, ale jednak nie chcę już zmieniać. Może w przyszłości, pod warunkiem, że ceny będą takie same, jak w OVH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie .pl trzymam w premium.pl i polecam. Płacę 40 zł netto za odnowienie, przejrzysty panel, zdrowe zasady współpracy, miła obsługa :D

 

Ja wszedłem na ich stronę i na link "Cennik" i mam tam za odnowienie 89,00 Zł netto. Więc jak to jest z tymi 40 Zł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wszedłem na ich stronę i na link "Cennik" i mam tam za odnowienie 89,00 Zł netto. Więc jak to jest z tymi 40 Zł?

Trzeba być znajomym królika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba być znajomym królika.

 

Nie trzeba być znajomym zająca ani wilka. Wystarczy mieć 25+ domen aby odnawiać po 41 zł netto lub 1000+ domen by odnawiać po 40 zł netto.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy przejrzeć cenniki i zwrócić uwagę na widełki tak jak napisał pb.

Ja od siebie polecam Aftermarket i Premium

Share this post


Link to post
Share on other sites

W seohost odnowienie w kolejnych latach to coś ok 40 zł z groszami. Jeśli chodzi o sam panel to intuicyjnie się pracuje, nie jest on problemem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W seohost odnowienie w kolejnych latach to coś ok 40 zł z groszami. Jeśli chodzi o sam panel to intuicyjnie się pracuje, nie jest on problemem.

Znów marketingowe szeptuchy się zleciały na forum. ostatnio to jakaś plaga. Chyba cena od wierszówki spadła. Albo gimbaza ma więcej wolnego czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×