Jump to content
Kangur

Internetowe inwestycje Roberta Lewandowskiego

Recommended Posts

Robert Lewandowski, reprezentant Polski i zawodnik Bayernu Monachium, wraz ze swoim menedżerem Cezarym Kucharskim zainwestował w serwis sporticos.com, prezentujący statystyki piłkarskie i wyniki meczów na żywo (...) Piłkarz wraz ze swoim agentem są natomiast udziałowcami funduszu Protos.(...) Fundusz, którego Polak jest udziałowcem, ma w swoim portfolio takie platformy jak na przykład niania.pl, czy też lokalnyrolnik.pl

źródło

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nie będzie wiecznie biegał za piłką, a domeny i serwisy to na pewno lepsza inwestycja niż kolekcja sportowych samochodów. ;-)

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i lepsza, ale sportowcy nie zawsze mają szczęście do robienia biznesów i do ludzi, którym powierzyli swoje pieniądze.

Sami przecież nie mają czasu i doświadczenia, aby się tym zająć. Taka lista, to tylko przykład finansowych kłopotów sportowców i to nastawiona głównie na amerykańskiego odbiorcę. Spore kłopoty miał wielki Pele i wiele innych piłkarzy, choć z różnych przyczyn.

Broke athletes are practically an epidemic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosta sprawa - ktoś mu wmówi wykresikami/ przykładami dużych zwrotów (jak np. @DD chce wmówić inwestorom na przykładzie wybranych kilkudziesięciu domen?) że to świetna inwestycja, a że mają kasy jak lodu to i łykają jak pelikany :) a potem z tym różnie... bo nie wiem na czym taka strona sporticos miałaby zarobić? w każdym razie nie zbiednieją a czy stracą kilka baniek czy zarobią - bez różnicy :)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli RL09 chce naprawdę się dorobić, to powinien zainwestować w high-tech startups (healtcare, nanotech, materials), a nie jakieś groszowe net-biznesiki. Z drugiej strony tu wpakuje stówkę (tys. eur) tam wpakuje stówkę i najwyżej straci dwie stówki, a piar, że ho ho. A w high tech musiałby wyłożyc miliony i zwrot inwestycji za 10-15 lat albo nigdy. A przecież utrzymanie [kiczowatego] gniazdka na Mazurach kosztuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosta sprawa - ktoś mu wmówi wykresikami/ przykładami dużych zwrotów (jak np. @DD chce wmówić inwestorom na przykładzie wybranych kilkudziesięciu domen?) że to świetna inwestycja, a że mają kasy jak lodu to i łykają jak pelikany :)

 

Robert powinien zatrudnić Ciebie jako doradcę, z takim specjalistą z najwyższej półki na pewno każda inwestycja zakończy się oszałamiającym sukcesem.

 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Robert-Lewandowski-zarobil-500-proc-na-startupie-7281033.html

Edited by Pan_Grzegorz
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robert powinien zatrudnić Ciebie jako doradcę, z takim specjalistą z najwyższej półki na pewno każda inwestycja zakończy się oszałamiającym sukcesem.

toć piszę, że straci czy zarobi kilka baniek to dla nie go bez różnicy, tu akurat zarobił ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnotujmy adresy:

Jednym z projektów, które swego czasu wsparł fundusz, była platforma Allani.pl.

Sporticos.com to sportowy serwis informacyjny. Shoplo.com to narzędzie do tworzenia sklepów internetowych. LokalnyRolnik.pl to miejsce gdzie można zamówić zdrową żywność z okolicy. Inne startupy ze wsparciem funduszu to: Twojasuknia.pl, Kekemeke.pl, Dogry.pl, Scondoo.de, Gimmy.pl, Positionly.com.

 

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie można by wrzucić do działu "nigdy bym się nie spodziewał..." ;) czyli niestety nie domena świadczy o sukcesie :(;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czyli niestety nie domena świadczy o sukcesie

Domena nie jest gwarancją sukcesu. Może pomóc, ale na szczęście nadal ważniejszy jest człowiek.

Swoją drogą oficjalna strona Roberta jest postawiona na ... lewandowskiofficial.com , a te bardziej intuicyjne nazwy kierują w inne miejsca.

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo, że nie będzie piłkarzem do końca swojego życia i dobrze, że inwestuje pieniądze w start-upy i inne projekty.

 

 

 

 

 

 

https://sitab.pl/

Edited by Sitab
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Sitab napisał:

 

Kolejna SEŁO agencja powielająca brednie typu: "Czas ładowania strony (...) jest na pewno bardzo istotny."

I jak na typowych amatorów przystało, brak jakiegokolwiek studium przypadku na ich "blogu", które mogło by potwierdzać te wyjątkowo głupkowate zabobony.

 

Cytat

Google zaznacza jednak,
Google twierdzi, że
Google poinformował także,

 

Gdyby google im powiedziało, iż walenie łbem w mur wpływa na pozycje, to walili by nim od rana do nocy, albowiem to na pewno jest bardzo istotny czynnik w SEO -_-

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jak zawsze powtarzam i jak zawsze się to sprawdza - jeśli ktoś pisze o szybkości strony jako bardzo istotnym czynniku odnośnie SEO - jest oczywiste iż mamy doczynienia z amatorem. Rzuciłem więc okiem na team tej seło agencji aby się upewnić. Niejaki "webmaster" MAREK reklamuje siebie jako "Prawdziwy wirtuoz optymalizacji serwisów. Człowiek do zadań niemożliwych". Zerknijmy więc:

 

Czas generowania strony: 1,4 sekundy, czyli 100 RAZY słabszy niż potrafią wyciągnąć amatorzy i 1,000 RAZY słabszy niż potrafią wyciągnąć profesjonaliści.

Więc realnie, koleś od "zadań niemożliwych" może startować w szranki jedynie z początkującymi, choć Ci bardziej kumaci potrafią wyciągnąć 100x lepszy wynik już po godzinie zabawy z WP a Markowi nie udało się to od początku istnienia tej seło agencji... która paradoksalnie powołuje się na szybkość strony aby się jeszcze bardziej ośmieszyć ^_^


ssllabs: "This server's certificate chain is incomplete.", "This site works only in browsers with SNI support.". Ranking B 

Dzięki czemu strona nie otworzy się nawet na Mac OS X 10 z Safari 8 czy na IE 11 na Windowsie.

Czyli słabiej niż domyślnie zainstalowany certyfikat di.pl i słabiej niż Piotruś ze swoim blożkiem na domence .XYZ 

 

30 Ciasteczek

12 Fontów

10 plików CSS

8 plików JS

Zachęta dla hakerów, czyli nagłówek: X-Powered-By: PHP/7.4.29

 

Rzeczywiście, prawdziwy "wirtuoz optymalizacji serwisów"  :lol:

Realnie jednak, strach takiemu "wirtuozowi" dać do optymalizacji stronkę o kotkach z 5 wizytami miesięcznie aby czegoś nie popsuł a co dopiero jakiś poważny serwis...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

ddregistrar


 • Najnowsze posty na forum

  • U mnie nie było żadnego eldorado (nawet podczas pandemii) ale może wynika to z innych kategorii domen, które posiadam. Jest bym napisał stabilnie ale wzrasta   Co zauważyłem przez ostatnie kilka msc- można zarejestrować tanio domeny, które od pierwszego dnia generują bardzo zadowalające zarobki na parkingu. To oznacza dla mnie, że nie jest tak jak niektórzy na zagranicznych forach piszą, że bardzo ciężko jest znaleźć wolną zarabiającą domenę. Widać po tym też, że sporo domen umyka konkurencji więc rynek parkowania w 2022 nie jest przesycony. Wychodzi na to, że jest tam miejsce nawet dla zupełnie nowych graczy. A tort do podziału jest naprawdę ogromny biorąc pod uwagę ilość dziennych spadów.   @Pikachu na jakim obecnie parkingu jesteś? U mnie bez zmian od 8 lat (tylko PC). Trzymasz dalej na jednym, sprawdzonym czy robiłeś testy i przenosiłeś gdzie indziej? Jeżeli mogę też zapytać- zdecydowana większość domen, które parkujesz jakie ma rozszerzenie?
  • Umnie covidowe eldorado skonczylosie wiosna, krypto, edukacyjne, zdrowotne literowki zdehly na raz   Ale i tak jest x7 razy wiencej niz bylo 4 lata temu
  • Jutro koniec. Zapraszam.
  • zatoczka.pl   Zapraszam do zakupu domeny:   zatoczka.pl
  • Dzisiaj koniec aukcji:   montezuma.pl
  • Zapraszam na aukcje domen od 49 PLN, bez ceny minimalnej.   Koniec aukcji 26.09.2022 (poniedziałek):   topgry.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5763/   polterm.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5764/   funevents.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5765/   fitologia.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5766/   cobo.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5767/   sadarbitrazowy.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5768/   coherent.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5769/   kantaro.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5784/   mikolajczuk.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5786/   sawart.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5787/   Koniec aukcji 27.09.2022 (wtorek):   elmob.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5770/   kawy24.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5771/   poplyty.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5772/   zdziry.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5773/   kalmet.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5775/   tuttamia.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5776/   portalwspinaczkowy.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5788/   takie.pl https://ddregistrar.pl/aukcje/5789/   DD
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   19,030
  • Most Online
   746

  Newest Member
  shivani
  Joined
×