Jump to content
Sign in to follow this  
kolekcjoner

Przygotowanie domeny/pozycjonowanie pod przyszły serwis.

Recommended Posts

Hejo,

 

W fazie realizacji mam niskobudżetowy projekt, którego wdrożenie szacuję na okres nie wcześniejszy jak za 4-6 miesięcy.

W jaki sposób najlepiej przygotować domenę pod niego? Chodzi mi raczej o konkretne słowa, Wiem, że najlepiej pisać unikalne teksty na stronie.

Możecie coś jeszcze polecić? Chodzi raczej, żeby to dało się zrobić samodzielnie i zależy mi na jak najprostszych rozwiązaniach.

 

Dzięki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie nie znasz jeszcze dokładnej struktury serwisu więc nie możesz oczywiście linkować do kategorii, więc pozostaje Tobie linkowanie brandowo z wyżej wymienionych miejscówek. SM bym teraz nie dotykał a skupiłbym się profilach z wysokim Trust Rank, sygnaturki i blogi, może z Top 20 katalogów w PL resztę bym odpuścił. Możesz też wrzucić jakiś tematyczną treść, odpowiednio nasyconą słowami kluczowymi - generalnie jest wiele możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli serwis nie będzie istniał to nie ma co linkować...

Na razie kwestia treści i optymalizacji skryptów. Wszystko powinno być przyjazne pod seo.

A dopiero kiedy powstanie strona na dobre, to można działać z linkowaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są takie na które warto.

 

Nie ma :) Wiem, że ludzie wciąż to robią, ale ta technika zwyczajnie nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nie ma :) Wiem, że ludzie wciąż to robią, ale ta technika zwyczajnie nie działa.

Wszystko co wygeneruje targetowany ruch dla Twojej strony się opłaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko co wygeneruje targetowany ruch dla Twojej strony się opłaca.

 

To faktycznie katalogi wygenerują mnóstwo ruchu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To faktycznie katalogi wygenerują mnóstwo ruchu :)

Owner odbiegasz mocno od sedna tematu. Pozwól, że przytoczę autora:

mam niskobudżetowy projekt

żeby to dało się zrobić samodzielnie i zależy mi na jak najprostszych rozwiązaniach

Katalogi = tani, ciągły, targetowany, niewielki ruch (user sam wyszukuje interesujący go temat).

Jeżeli uważasz, że choćby setka potencjalnych klientów na rok, ściśle zainteresowanych Twoją usługą to mało, to nie ma o czym dyskutować. Koniec offtopu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zacznij robić własne tematyczne zaplecze nawet na darmowych serwisach blogowych.

Katalogi czasem warto... ale jedynie te płatne i odpowiednio wyselekcjonowane.

Co do fraz... to już nie linkuję się na frazę :) jedynie optymalizuje się treści na stronie tak aby rankowały pod odpowiednie słowa kluczowe

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj zdobyć naturalne linki. Wiem, że gadanie o tym tworzeniu unikalnych treści to banał, ale... wcale nie. O ile to nie będzie wiedza sto razy przepisana, tylko unikalne, wartościowe opracowanie, to na bank znajdzie odbiorców i ludzie będą podawać dalej. Tak było z wieloma treściami jakie przygotowaliśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×