Jump to content
cp24

co.z.tym.co.pl ?

Recommended Posts

Na pewno... ale można też założyć .az.pl czy home.pl - czy firmy aż tak nie zdają sobie sprawy, że lepiej posiadać nazwę 2-wyrazową czy w innej wolnej końcówce zamiast tych (PO)tworków?
Osobiście nie skorzystałbym z usługi firmy postawionej na co.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] czy firmy aż tak nie zdają sobie sprawy, że lepiej posiadać nazwę 2-wyrazową czy w innej wolnej końcówce zamiast tych (PO)tworków?

 

Nie zdają sobie sprawy bo nie zajmują się zawodowo rynkiem domen i mają zupełne inne patrzenie na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy to nieświadomość czy jednak celowe działanie w związku z wysokimi cenami na rynku wtórnym?

 

Powodów może być sto tysięcy, "gdybanie" nic nie wniesie do tej dyskusji.

Wg mnie temat niepotrzebny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Osobiście nie skorzystałbym z usługi firmy postawionej na co.pl :)

 

Cóż..myślę, że większość klientów w sklepie też tracisz na tym, że nie masz firmy w Warszawie bo to taki wielki prestiż :)

A tak serio to do czego zmierzasz? Chcesz się pochwalić czy może pożalić? Osoby dorosłe rejestrują domeny oraz swoje firmy i raczej mają swój rozum i nie będą przestawać ani ich kupować ani rejestrować oraz stawiać na nich swoich stron bo jakiś napinacz robi nagonkę. Nie wiem jak Ty ale ja już wolałbym domenę np. domeny.co.pl niż SuperWyczepisteDomeny24.pl ale każdy ma swoje gusta i preferencje więc wszystko staram się zrozumieć.

 

Na koniec tylko dodam, że robisz smród kolegom na forum, bo każdy jest inny, każdy co innego stara się sprzedać a Ty swoje dziwy niczym nie poparte odstawiasz, bardzo możliwe, że odstraszając potencjalnych klientów. Tego chcesz?

 

Według mnie również temat do usunięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś w tym jest, na pewnoe chcę uświadamiać (czyt. naganiać na pl-ki) bo to w moim interesie, faktycznie część z domainerów może i obraca co.pl ale to raczej margines*

*(mogę się mylić).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo fajnych nazw dostępnych na tych końcówkach, zainteresowanie w Polsce, a szczególnie wśród domainerów, jest znikoma. Wolałbym trochę dłuższą, ale generyczną domenę .com.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×