Jump to content
szalony

znajdujemy.pl

Recommended Posts

znajdujemy.pl

 

Witam, mam na oku tą domenę i zastanawiam się ile może być warta (nie chciałbym przepłacić).

Proszę o wasze opinie i wycenę ponieważ kompletnie się nie orientuję ile może być warta ta domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest tylko kwestia tego co Ty chcesz, ale też tego co chce osiągnąć obecny właściciel domeny.
Zadaj mu pytanie ile chce za tę domenę to Ci powiem czy warto ją za tę cenę kupić.
No chyba, że już zapytałeś i otrzymałeś od właściciela domeny odpowiedz w stylu "podaj rozsądną cenę"
no to wtedy wrócimy do punktu wyjścia:)
Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

... albo jesteś właścicielem domeny i masz nadzieję, że zadając tu pytanie znajdziesz na nią kupca.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

... albo jesteś właścicielem domeny i masz nadzieję, że zadając tu pytanie znajdziesz na nią kupca.

 

Byłby wtedy szalony... :P

 

Domena ogólnie słaba i osobiście nie dałbym za nią więcej jak niskie xxx.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest tylko kwestia tego co Ty chcesz, ale też tego co chce osiągnąć obecny właściciel domeny.

Zadaj mu pytanie ile chce za tę domenę to Ci powiem czy warto ją za tę cenę kupić.

No chyba, że już zapytałeś i otrzymałeś od właściciela domeny odpowiedz w stylu "podaj rozsądną cenę"

no to wtedy wrócimy do punktu wyjścia:)

Pozdrawiam

Właśnie dostałem informację w stylu "podaj rozsądną cenę" i teraz trudno mi coś zaproponować żeby się nie ośmieszyć.

 

... albo jesteś właścicielem domeny i masz nadzieję, że zadając tu pytanie znajdziesz na nią kupca.

Gdybym był właścicielem tej domeny to po co pisałbym że jestem zainteresowany jej zakupem ?

Gdybym chciał wycenić własną domenę to bym napisał bez owijania w bawełnę że posiadam takową do wyceny bo chcę sprzedać.

 

P.S.

Mam na oku kilka domen od tej osoby ale wszystkie są bez podanej ceny.

Proszę o wycenę a nie o teorie spiskowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam na oku kilka domen od tej osoby ale wszystkie są bez podanej ceny.

 

Ogółem ta osoba ma "kilka" domen. Skoro ta osoba jest taka niezdecydowana i nie potrafi się w sprawie żadnej domeny określić

to powiedz mi jakich domen potrzebujesz (w jakim stylu, jaka kategoria) to sam Ci coś sprzedam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ogółem ta osoba ma "kilka" domen. Skoro ta osoba jest taka niezdecydowana i nie potrafi się w sprawie żadnej domeny określić

to powiedz mi jakich domen potrzebujesz (w jakim stylu, jaka kategoria) to sam Ci coś sprzedam:)

 

W kilku domenach otrzymałem konkretną propozycję cenową, jednak w 3 sprzedający czeka na moją propozycję.

Ogólnie poszukuję domen pod serwisy z ogłoszeniami i pod motoryzację i właśnie u tego sprzedawcy znalazłem domeny które by mi pasowały do moich planów.

 

P.S

Patrząc w Twoje portfolio domen też widzę wiele domen bez podanej ceny ;)

Edited by szalony

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena nie jest moja ale wydaje mi sie ze w tym dziale wyceniamy SWOJE domeny a nie cudze!

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena nie jest moja ale wydaje mi sie ze w tym dziale wyceniamy SWOJE domeny a nie cudze!

 

dokładnie raczej pytanie zadane nie w tym dziale

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S

Patrząc w Twoje portfolio domen też widzę wiele domen bez podanej ceny ;)

 

Zobacz u mnie, nie ma domen bez ceny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam po prostu złożyć ofertę na domenę. Odpowiedź na to pytanie zna sprzedawca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś była chyba zasada, że nie dajemy do wyceny nie swoich domen.

 

Jestem tu nowy, więc pamiętam, że w regulaminie jest taki punkt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam po prostu złożyć ofertę na domenę. Odpowiedź na to pytanie zna sprzedawca.

 

Popieram, to najrozsądniejsze rozwiązanie, bo tak to będziecie się bawić w ciuciubabkę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×