Jump to content
enzo

DostarczamyKlientów.pl

Recommended Posts

DostarczamyKlientów.pl

 

Witam,

 

Będę zajmował się pewnymi tematykami firm, dla których będę pozyskiwał zlecenia/ klientów na usługi które świadczą. Sprawa bardzo prosta mam np: klienta na usługę Wartą 500zł u Pana Mirka w firmie MIREX. Podpisuje z nim wcześniej umowę i przekazuję mu zlecenia. Prowizję doliczam dla klienta więc Mirkowi to i tak wszystko jedno.

 

Sprawa prosta i banalna, teraz tylko nazwa. Zastanawiam się nad trzema domenami, które jasno i wprost określały by ten biznes. Ponadto nie "śmierdziały" by podstępem bo Panowie Mirki to bardzo uczuleni i "prości" ludzie.

 

Moje propozycje:

 

DostarczamyKlientów.pl

 

ChwyćKlienta.pl

 

ŁapZlecenia.pl

 

 

co sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ŁapZlecenia bardziej mi się kojarzy z jakimś serwisem dla freelancerów, jak już trzeba wybierać to z trojga złego wybrałbym nr. 1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się całkowicie, to "łap zlecenia" nie pasuje, a przy "chwyćklienta" już widzę dopisek konkurencji"na reklamie firmy... za jaja" :D

ŁapZlecenia bardziej mi się kojarzy z jakimś serwisem dla freelancerów, jak już trzeba wybierać to z trojga złego wybrałbym nr. 1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dostarczamyklientow... kurczę klientów to się chyba raczej zapewnia a nie dostarcza... no chyba, że się jest taksówkarzem :)

Edited by Maku Maku
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można powiedzieć że to taka przenośnia "Dostarczamy Klientów". Jak np: FabrykaSiły dla siłowni itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem... mi ta nazwa po prostu nie brzmi profesjonalnie... to już wolę FabrykaKlientów... :) (wolna)

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×