Jump to content
Sign in to follow this  
wash

678.pl

Recommended Posts

678.pl

 

Ostatnio wpadła mi w ręce trzycyfrówka "po kolei", 678.pl

 

Transakcje z przeszłości:

678.pl
330,00 PLN 28.03.2011

678.pl
110,00 PLN 07.03.2009

 

Poproszę o podzielenie się opinią / wyceną - z góry dziękuję!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domena. Gratuluję zdobyczy.

 

możesz rozwinąć ? wg mnie to pasztet i pisze o tym otwarcie - a Ty chyba trochę kpisz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyny plus, źe jest łatwa do wklepania, ale wartość będzie zbliżona do poprzednich, tj. może średnie xxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyny plus, źe jest łatwa do wklepania, ale wartość będzie zbliżona do poprzednich, tj. może średnie xxx.

 

1q2w.pl tez jest łatwa do wklepania i raczej nie jest warta xxx :-) litości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łatwa do wklepania szczególnie dla tego mi się podoba.

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

1q2w.pl tez jest łatwa do wklepania i raczej nie jest warta xxx :-) litości

Patrząc na stare sprzedaże widać trend rosnący, więc może będzie teraz lepiej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc na stare sprzedaże widać trend rosnący, więc może będzie teraz lepiej ;)

Chińczycy lubią liczby. Biorąc pod uwagę, że domena jest wystawiona na chińskiej giełdzie trend rosnący powinien być zachowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chińczycy lubią liczby. Biorąc pod uwagę, że domena jest wystawiona na chińskiej giełdzie trend rosnący powinien być zachowany.

Akurat na to nie licz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat na to nie licz.

@szmiko, bez urazy. To na co ja liczę to moja sprawa. :)

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za opinie. Nie miałem zamiar wywoływać takich żywiołowych emocji, choć może powinno mnie to cieszyć, że to chodzi o 678 pl. Nie wiążę wielkich nadziei z rynkiem chińskim, ostatnio wpadło mi w ręce parę numerali i postanowiłem potestować giełdy, konfigurację i osławioną komunikację z brokerami - osobisty challenge to nie używać translatora;)

 

Co do domeny, to zgadzam się na pewno z największą zaletą jest łatwość wpisania (próbowaliście wpisać na klawiaturze trzema palcami po kolei? trwa to ułamek sekundy). To mnie natchnęło. Z drugiej strony, zaskoczyło mnie to, że jest tylko siedem kombinacji trzech cyfr po kolei - nie wiem, czemu, intuicja mi podpowiadała, że jest więcej użytecznych, zanim sobie nie uświadomiłem, ze te kombinacje z zerem, wstecz lub łamane są słabym pomysłem.

 

Reszta jest bonusem, który minimalnie zwiększa szanse na zagospodarowanie, np.:

- żeglarstwo - strona poświęcona popularnym w Polsce jachtom typu TES 678,

- rolnictwo - urządzenie rolnicze prasa do słomy John Deere 678 (kilkadziesiąt ogłoszeń na polskich stronach - maszyna warta od 100k),

 

Z ciekawostek - istnieje hiszpańskojęzyczny, popularny program TV o tej nazwie https://twitter.com/678elprograma . Chiny to tylko kolejny bonus - 678.com oraz 678.net są już w chińskich rękach, a w domenie nie ma dyskwalifikujących cyfr 0 i 4.

 

Gdyby ktoś jeszcze chciał się podzielić opinią, uchylić rąbka warsztatu, strzelić z grubego palca cenę lub wygrzebać z zamierzchłej bazy jakąś analogiczną domenę/serwis/transakcję - będę wdzięczny.

 

EDIT: błąd w linku do twittera

Edited by wash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie osobiście to bardzo dziwna domena. Tak jak mogę zrozumieć "złoty zakup" przez KK jakiejś trzyliterówki (nawet ze znakami typu "v" czy "x") tak nie widzę logicznego sensu w zakupie trzycyfrówki. Może się to sprzedać ale pytanie za ile i kto to by mógł kupić. Wiem, że niektórzy mogą być zainteresowani tym, że to się szybko i przyjemnie wpisuje ale czy za to ktoś może zapłacić jakieś godziwe pieniądze? Nie wiem. Osobiście nie dałbym za nią kosztów rejestracji ale wszyscy tutaj wiemy, że domeny lubią płatać figle.

Nie rzadko te pozytywne ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli zamiast jasnej ścieżki wzrostu wartości inwestycji, ta domena bardziej zasługuje na określenie figlarny pasztet.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×