Jump to content
opel

aukcja domu

Recommended Posts

drugi dzień z obniżoną ceną i zero telefonów. cena jest na równi około trzech najniższych w okolicy. ile jeszcze czekać?

 

Dom to nie zabawka za kilkanaście złoty. Ja od około pięciu miesięcy szukam działki pod dom, pomimo kilkudziesięciu ofert z lokalizacji, która mnie interesuje nie wybrałem nic.

Może jednak warto posłuchać rady Tomona i zamiast obniżać ceny warto zainwestować jeszcze w reklamę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry ale będziesz codziennie dawał post, że cisza w słuchawce i brak klientów. Jest okres urlopowy i uwierz na słowo, że to najgorszy okres na sprzedaż domu. Musisz się uzbroić w cierpliwość bo NIC na siłę nie zrobisz. Jak ktoś będzie chciał właśnie Twój dom i cena go zainteresuje to z pewnością znajdzie Twoje ogłoszenie i Twój numer telefonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugi dzień z obniżoną ceną i zero telefonów. cena jest na równi około trzech najniższych w okolicy. ile jeszcze czekać?

 

Dasz tego linka czy nie ?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

tutak tylko domeny, nie mieszam domów z domenani :)

 

Mieszasz. Założyłeś na forum o domenach temat o sprzedaży domu ^_^

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj link-a może ktoś z forum się zainteresuje, jakie to miasto?

 

Dom i działka najwyraźniej znajduję się na Marsie stąd brak zainteresowania ze strony kupujących. Poza tym jego lokalizacja najwyraźniej jest na tyle tajna że nie można o nim więcej napisać a co dopiero wstawić linka z ogłoszeniami.

Nie wiem czemu ma służyć ten wątek tak że Opel załóż sobie katalizator i przestań zanieczyszczać to forum skoro prośby o linki do ogłoszeń są przez Ciebie ignorowane.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pamiętam jak rozmawialisny przez tel kiedyś o trzyliterowkach. hehe. kiedyś nazywalen się rrl.pl - starsi pewnie mnie pamiętają

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam bałagan w domu. nie chce go tu pokazywać na zdjęciach :)

Edited by opel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurwa czy ktoś ty pokój sprzedaje ze mamzdjecia Ci przesłać ? Proszę admina o skasowanie tematu bo to forum schodzi na psy przez takie cos.

 

Pozdrawiam,

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam bałagan w domu. nie chce go tu pokazywać na zdjęciach :)

 

A to na zdjęciach na ofercie dla klientów też masz ten bałagan? Bo jeżeli nie to nie rozumiem tej Twojej wypowiedzi...

A jeżeli masz na tych zdjęciach ten bałagan to już zagadka się sama rozwiązała czemu nie ma zainteresowania ;-P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam bałagan w domu. nie chce go tu pokazywać na zdjęciach :)

 

racja skasować bo menele się dostały do tematu

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

racja skasować bo menele się dostały do tematu

 

Nie wiem czemu tak nazwałeś wypowiadających się tutaj ludzi. Każdy chciał Ci pomóc jak tylko można. Nie wiem jak inni ale wyrobiłem sobie o Tobie zdanie i nie mam zamiaru już nigdy brać udziału w Twoich dyskusjach i problemach. Nie spodziewałem się, że w taki sposób zareagujesz na oferowaną pomoc.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla skomentowania tych bzdur aż się zalogowałem :) Opel- ile nieruchomości lub ruchomości o wysokiej wartości sprzedałeś w życiu?

 

Nie potrzeba Ci 10 telefonów i 20 odwiedzających, wystarczy 1 zdecydowany - primo. Secundo - chcesz sprzedać szybko, wystaw za 75% wartości rynkowej, chcesz sprzedać dobrze - czekaj. Trzeciundo :) - foto, opis oraz komunikatywność przez telefon to podstawa, jeśli rozmawiasz z ludźmi tak, jak piszesz na forum, możesz ich zniechęcić do dalszych kroków. Podobnie, jeśli zdjęcia są byle jakie, zarówno pod kątem technicznym (poruszone, niewyraźne, nieadekwatne), jak i merytorycznym (brud, bałagan, niekorzystne ujęcia).

 

Howgh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedawalem mieszkanie przez 3 lata. najpierw cena 350 tys. z pośrednikami. potem cena 300tys posrednikami. ludzie cały czas przyprowadzaninprzez pośredników przychodzili ale nic z tego. potem cena 250 tys. z pośrednikami ale tylko przez 2 miesiące bo stwierdziłem że skoro przy tej cenie tez nie ma klientów to wrócę do ceny 290 tys ale bez pośredników. i tak przez rok czekałem aż sprzedałem bez pośredników. wniosek z tego że samo obniżanie ceny niekoniecznie skutkuje a jedynie naraża na duże straty finansowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zagadka rozwiązana - uprzątnij bałagan inaczej nic z tego - to jak z domenami jak nie uprzatniesz bałaganu w swoim portfolio i masz pełno :ph34r: to jak ktoś wchodzi na twoją listę to zamyka po przeczytaniu kilku z brzegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opel pisał że nie miesza domen z nieruchomością.

A ja myślę że brak zainteresowania chałupą może mieć coś wspólnego z domenami...Dom jak ninja a cena z kosmosu...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupię za 1/3 ceny... no chyba że dom stoi na bagnach lub w lesie albo w głebokim polu to za 1/10 ceny.

Jak coś to priv ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem przez 3 miesiące poniżej ceny rynkowej. zero odzewu. na zachodzie aukcje takie są popularne. jest dużo serwisów z aukcjami nieruchomości.

 

 

ale skąd wiesz jaką cenę dostanę skoro nie wiesz jaka cenę startową chce wystawić. cena startowa będzie już sama w sobie zadowalająca.

 

To Twoje subiektywne odczucia.

Nie ma czegoś takiego jak cena rynkowa. Tak samo jak i z domenami.

Czasami sprzedający dysponują operatem, który określa niby cenę ale co z tego jeśli nikt tyle nie zapłaci. Niestety ale nieruchomości to nie bułki a już szczególnie domy.

BTW. Operaty także się różnią między sobą.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat - obecnie sprzedaję działkę letniskową, ogłaszam się na otodom.pl / olx.pl / allegro.pl za 50 zł miesięcznie. Zdaje się, że istnieją serwisy internetowe za pomocą których można hurtowo dodać ogłoszenie do wielu portali. Czy ktoś korzystał z tego typu pośredników? Jeśli tak, to którego polecacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×