Jump to content
lechoo

eLerning.pl

Recommended Posts

eLerning.pl

 

Dziś dołączyła do mojego portfolia.

Wujek G sporo wyrzuca wyników na zapytanie: elerning

Jak myślicie? Domena ma potencjał na dobrą sprzedaż? Ile wg Was może być warta dla KK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eLerning.pl

 

Dziś dołączyła do mojego portfolia.

Wujek G sporo wyrzuca wyników na zapytanie: elerning

Jak myślicie? Domena ma potencjał na dobrą sprzedaż? Ile wg Was może być warta dla KK?

Proszę się nie śmiać...hehe Teraz widzę.... No cóż, może jako literówka na parkingu zarobi na siebie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do kompletu polecam odkupić ode mnie eletryczneauto.pl :)
Z tego co zauważyłem to 80-90% domainerów prędzej czy później rejestruje jakąś literówkę, a poprawna forma często jeszcze długo jest wolna...

Kiedyś też nieświadomie przechwyciłem w tym samym czasie 2 domeny z literówkami... Niespodziewanie jedną sprzedałem z konkretnym zyskiem (patrząc na temat "Sprzedaże poniżej 1000 zł" to byłaby to czołowa sprzedaż). Drugą jakoś w tym roku oczywiście wypuściłem.
Niespodziewanie coś pod tą drugą powstało... projektybudowalne_pl

Pozdrawiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do kompletu polecam odkupić ode mnie eletryczneauto.pl :)

Z tego co zauważyłem to 80-90% domainerów prędzej czy później rejestruje jakąś literówkę, a poprawna forma często jeszcze długo jest wolna...

 

Kiedyś też nieświadomie przechwyciłem w tym samym czasie 2 domeny z literówkami... Niespodziewanie jedną sprzedałem z konkretnym zyskiem (patrząc na temat "Sprzedaże poniżej 1000 zł" to byłaby to czołowa sprzedaż). Drugą jakoś w tym roku oczywiście wypuściłem.

Niespodziewanie coś pod tą drugą powstało... projektybudowalne_pl

 

Pozdrawiam:)

 

No to szansa jakaś jest na odzyskanie kapitału...

Share this post


Link to post
Share on other sites

projektybudowalne_pl

Znasz takie wyrażenia jak „budynki mieszkALNE”, „grzyby jadALNE” albo „pigułki hormonALNE ”? Powyższa domena nie zawiera literówki, chociaż połączenie tych wyrazów jest rzeczywiście trochę dziwne. Udało Ci się ją sprzedać dlatego, że ktoś sobie wymyślił akurat taką nazwę na adres strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja przeczytałem ELEMING.PL i sobie pomyślałem, żet topolityczna domena :o, to r+n zupełnie jak m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znasz takie wyrażenia jak „budynki mieszkALNE”, „grzyby jadALNE” albo „pigułki hormonALNE ”? Powyższa domena nie zawiera literówki, chociaż połączenie tych wyrazów jest rzeczywiście trochę dziwne. Udało Ci się ją sprzedać dlatego, że ktoś sobie wymyślił akurat taką nazwę na adres strony.

 

Tak jak napisałem wcześniej - sprzedałem inną, tą akurat puściłem wolno.

Kombinacja jak dla mnie jest właśnie dziwna i gdy następowała procedura przechwytywania domeny to byłem święcie przekonany, że to "projektybudowlane".

 

Swoją drogą Domenatorix sprawdz dokładnie jeden ze swoich ostatnich nabytków :)

Jak już wspomniałem - literówki zdarzają się prawie każdemu.

 

PS. Jakiś czas temu udało mi się zarejestrować (w pełni świadomie) "podwójną" literówkę.

Czyli domenę na której jest ruch z dwóch różnych domen, jedna z tych domen to polski top generyk,

a pod drugą jest bardzo popularny serwis.

Ot, taka mała ciekawostka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×