Jump to content
romek76

refback.pl

Recommended Posts

refback.pl

 

Okazyjnie zakupiłem tą domenę. Ile myślicie może być warta? Dla niezorientowanych "refback" to dla kogoś prowizja za udział np. w jakimś programie zarobkowym .

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy zakup lub rejestracja za pomocą "Promocji" jakiejkolwiek nazwy domeny to "coś nie tak"? Tak szczerze to nie o to chodzi jakim sposobem została "zdobyta" domena tylko... czy ma jakąś wartość??...

 

:):)

Edited by romek76

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakup a rejestracja to 2 różne sprawy. Jeżeli zarejestrowałeś w promocji za 0zł to nic nie straciłeś. Jeżeli ją kupiłeś to jesteś stratny tyle, ile za nią zapłaciłeś.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

cannot- tak szczerze- jakiś czas temu (aczkolwiek sporo czasu temu) też ktoś podobnie mi napisał odnośnie wyceny mojej domeny, że jest nic "nie warta" - mimo to sprzedałem ją i ładnie zarobiłem. Także... z tymi wycenami jest różnie i liczy się to czy kogoś znajdzie się kto jest zainteresowany daną nazwą....i jest zainteresowany jej zakupem........

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cannot- tak szczerze- jakiś czas temu (aczkolwiek sporo czasu temu) też ktoś podobnie mi napisał odnośnie wyceny mojej domeny, że jest nic "nie warta" - mimo to sprzedałem ją i ładnie zarobiłem. Także... z tymi wycenami jest różnie i liczy się to czy kogoś znajdzie się kto jest zainteresowany daną nazwą....i jest zainteresowany jej zakupem........

 

:) :)

Poprosiłeś o wycenę, ja przedstawiłem swoją opinię - dla mnie domena jest bezwartościowa. Ktoś inny może ją wycenić na xxx a może znajdzie się KK i zapłaci za nią x.xxx...

 

Mam nadzieję, że uda Ci się ją sprzedać jak najdrożej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×