Jump to content
Sign in to follow this  
nobro

Cześć wszystkim!

Recommended Posts

Zarejestrowałem się na tej stronie aby mieć dostęp do ciekawych wątków na forum i w razie potrzeby zapytać o rzeczy na których się nie znam. Z czasem będę też zainteresowany kupnem jakiejś domeny więc myślę że trafiłem w odpowiednie miejsce.

Szczerze powiedziawszy, mail który otrzymałem z szerwisu podczas rejestracji nie nastraja mnie pozytywnie. Nie napisałem jeszcze słowa a tu już jakieś pogróżki że gdy tylko umieszczę jakiś link na forum, mój adres ip trafi na czarną listę i na inne fora nie wejdę. Jeżeli chcę napisać tylko trzy posty, mam sobie dać spokój itp...

Panowie administratorzy, nie podoba mi się ta forma przywitania...

 

Jeżeli chodzi o sprawy techniczne, witam wszystkich raz jeszcze!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Wystarczy zapłacić abonament (300 PLN miesięcznie) i można wrzucać ile linków się chce. Za drugie tyle można nawet innych obrażać i nic Ci nie grozi. Płacę od 2 miesięcy. Polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie administratorzy, nie podoba mi się ta forma przywitania...

Witaj. Nieprzyjemne powitanie pewnie było kierowane do Anglika. On tutaj się najczęściej rejestrował :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj. Nieprzyjemne powitanie pewnie było kierowane do Anglika. On tutaj się najczęściej rejestrował :P

 

Dla Anglika abonament w funtach powinien być, to by się może tyle razy nie rejestrował.

Witamy na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×