Jump to content
Alexis

Obstawiamy następną bańkę bitcoina

Następna bitcoinowa bańka  

32 members have voted

  1. 1. Jaką cenę osiągnie bitcoin w tej bańce?

    • cena najwyższa ($980) została już osiągnięta, teraz już tylko w dół
      6
    • $980-$999
      2
    • $1000-$1250
      2
    • $1250-$1500
      1
    • $1500-$2000
      1
    • $2000-$3000
      4
    • $3000-$4000
      3
    • $4000-$5000
      1
    • $5000-$7500
      2
    • $7500-$10.000
      1
    • powyżej $10.000
      9


Recommended Posts

Nie minął miesiąc od ostatniego ATH a wczoraj było nowe $61 700 :o

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DD Inwestujesz w "cyfrowe waluty" ? Z tego co widzę to średni przyrost wynosi ~ 2% w skali miesiąca, czyli ~ 24 % rocznie z ryzykiem iż w jeden dzień owy zapis może stracić 90% wartości. A taki zysk bez jakiegokolwiek ryzyka uzyskasz inwestując w diamenty które w przeciwieństwie choćby do BC nie są wirtualne. A jest przecież wiele innych metod inwestowania ze znacznie większą stopą zwrotu przy znacznie mniejszym ryzyku, choćby inwestycja w udziały na której Buffett dorobił się miliardów. Powiedział kiedyś:

 

"Inwestuję w firmy  które są na tyle wspaniałe, że nawet idiota może nimi pokierować. Prędzej czy później do tego dojdzie" :lol:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz Powiem tak - dywersyfikacja to słowo klucz :)

 

A co do wzrostów. Ostatnie 6 miesięcy BTC 450% w górę. Kto inwestuje w BTC w ostatnich 6-12-24 miesiącach - nie stracił.. raczej.

 

Ale bynajmniej nie namawiam do inwestowania w BTC teraz. Wycena jest taka, że za miesiąc może być 100k i 10k. Przesadzam.. ale wiadomo o co chodzi.

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Największe upadki poprzedały największe wzrosty. Kiedyś chciałem kupić jakiś drobiazg i "zainwestowałem" całe 5 USD w BC które mam do dziś bo zakup nie doszedł do skutku. A z tego co widzę na Mycellium owe 5 USD zamieniło się w 37.70 USD. Więc cokolwiek by się nie działo - na bułkę z masłem wystarczy ;)

 

 

23 minuty temu, DD napisał:

Wycena jest taka, że za miesiąc może być 100k i 10k. Przesadzam.. ale wiadomo o co chodzi.


Myśle że jednak nie przesadzasz. A z dywersyfikacją jak najbardziej się zgadzam. Buffett ma też fajne powiedzenie: "Gdy fala opada, wtedy dopiero okazuje się, kto pływał nago

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja tak sobie przypomnialem gdzieś na początkach tego wątku kilka osób pisało ze mieli setki tyś/miliony DOGE...42 centy dziś.

Gratulacje dla hodlerow;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, networker napisał:

już kupować BTC czy jeszcze poleci w dół ;) ?

Ja powoli zaczynam zakupy, ale nieduże ilości. Jeszcze sporo miejsca na spadki tu widzę. Do zera jeszcze daleko:P. Nigdy nie trafi się idealnie dołka czy górki, dlatego ja kupuje małe pakiety i uśredniam cenę. BTC, ETH, MANA to 90% mojego portfela 10% to tzw. shitcoiny(czysta spekulacja, ale często opłacalna).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, ThreeMonkeys said:

Witam,

nie jestem w temacie ,ale akurat znajomy w tym trochę ,,siedzi'' od niego wiem ,że ciekawe i aktualne  informacje w temacie krypto walut itd są dostępne na : https://instytutkryptografii.pl.

 

 :) szczególnie Kamil G. ma ciekawe indikejtory:)

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 13.04.2021 o 15:57, Domeniacz napisał:

Największe upadki poprzedały największe wzrosty

 

Jedni już poszli z torbami, czas na kolejną paczkę.

 

W innym wątku również pisałem iż kumaci pozbywają się akcji i zamieniają majątek na złoto oraz  to co ma realną wartość niezależnie od sytuacji. I tylko w ciągu ostatniego roku niemal wszystko poleciało w dół, między innymi Meta którą wielu się tak tu zachwycało, przykłady w USD:

 

Meta		377 -> 163
Tesla	       1250 -> 650
Ford		 25 -> 11
Paypal		308 -> 72
Amazon		180 -> 106
Twitter		 72 -> 31

 

"A nie mówiłem" ;)

 

 

 

Dnia 19.06.2022 o 08:40, ThreeMonkeys napisał:

znajomy w tym trochę ,,siedzi'' od niego wiem ,że ciekawe i aktualne  informacje w temacie krypto walut itd są dostępne na (...)

 

"Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych, a jeśli ślepy prowadzi ślepego, obaj w dół wpadną." - Mateusza 15:14 (UBG)

 

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 19.06.2022 o 07:31, michuw napisał:

Ja powoli zaczynam zakupy, ale nieduże ilości. Jeszcze sporo miejsca na spadki tu widzę. Do zera jeszcze daleko:P. Nigdy nie trafi się idealnie dołka czy górki, dlatego ja kupuje małe pakiety i uśredniam cenę. BTC, ETH, MANA to 90% mojego portfela 10% to tzw. shitcoiny(czysta spekulacja, ale często opłacalna).

To juz nie ta zabawa co kiedyś. Za male wahania za duze ryzyko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×