Jump to content
Prixo

Parkowanie - Narzędzia

Recommended Posts

Hej,

 

Chciałbym zapytać Was bardzo ogólnie (zdaję sobie sprawę, że nikt nie zdradzi swoich metod) narzędzi do wyszukiwania domen do parkowania z dużym potencjałem.

 

 

Przeglądam forum od jakiegoś czasu i w zasadzie czytam o dwóch narzędziach:

1. SEMrush

2. www.keyworddiscovery.com

 

Używacie ich do zmniejszania ryzyka wykupienia i zaparkowania mało efektywnej domeny?

 

Różnica w cenie pomiędzy tymi narzędziami jest znaczna - czy rekomendowalibyście któreś z nich?

 

Z góry dzięki,

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metod jest tyle ile osób, ogólnie ciężko to ująć w jakiejkolwiek wskazówce. Co do narzędzi - sporo się przydaje, sporo jest kompletnie bez znaczenia. Ja osobiście np. nie używam tych co Ty wymieniłeś. Czasami można "okiem" określić czy domena będzie miała pożądany ruch na parkingu ale to trzeba tysiące domen przerobić na parkingu. Próbuj. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedne z bardzo przydatnych narzędzi (i to darmowe) to planner google + Alexa.com. Ale i tak najważniejsze jest doświadczenie - tysiące zarejestrowanych literówek i tysiące straconych złotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedne z bardzo przydatnych narzędzi (i to darmowe) to planner google + Alexa.com. Ale i tak najważniejsze jest doświadczenie - tysiące zarejestrowanych literówek i tysiące straconych złotych.

 

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Czy planner google jest na pewno darmowy - nie mogę przebrnąć przez proces rejestracji. (muszę zdefiniować ile jestem w stanie wydać na reklamę dziennie).

 

Alexa com - darmowe 7 dni - tu ok, można przetestować.

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z plannera da się korzystać nie płacąc nic (być może z jakimiś ograniczeniami - tego nie wiem.). Sam to robię od kilku lat. Przy czym wykorzystuję tylko część możliwości tego narzędzia. W tej chwili już nie pamiętam jak przebiegał proces rejestracji, ale jest tam to wszystko wyjaśnione. Co do Alexy, pewnie warto przetestować pełną wersję, ale nawet z podstawowej - darmowej można się wiele przydatnych rzeczy dowiedzieć. Alexa w pełnej płatnej wersji jest wg. mnie o wiele za droga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×