Jump to content
FlashT

Da się transferować domenę, która wygasła?

Recommended Posts

Tak tak... niby powinienem to wiedzieć, ale nie wiem i nie chce mi się ubiegać o kod authinfo w nazwa, jeśli to nie ma sensu. Więc może inny życzliwy rejestrator mi odpowie? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-)

 

A ja uważam, że właśnie nie :-) bo wprowadzasz zamęt i niepotrzebne błędne informacje na forum, które czyta masa ludzi.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu błędne? To chyba Ty wprowadzasz w błąd. Moje informacje są prawdziwe. Sam ręcznie to sprawdziłem.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu błędne? To chyba Ty wprowadzasz w błąd. Moje informacje są prawdziwe. Sam ręcznie to sprawdziłem.

 

Opisz jak przebiega ta procedura. Myślę, że to dobre miejsce do tego aby czegoś nowego się nauczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem... wysyłasz komendę EPP o transfer domeny, która jest w trakcie wygasania, podając jej authinfo i działa. Domena transferuje się z odnowieniem. Ja mówię z punktu widzenia rejestratora. Jeśli ktoś blokuje taką opcję dla klientów, to chyba słabo, bo to działa tylko na jego niekorzyść. Przypominam, że transfer może się odbyć zarówno za pomocą pull jaki push. Tutaj mówimy o pull. Blokowanie push w takim wypadku, z biznesowego punktu widzenia, jest jak najbardziej słuszne. Rejestrator ma jednak obowiązek wydać kod authinfo nawet wygasającej domeny.

 

PS. Podejrzewam, że AfterMarket ani Premium tego nie blokują. Ale tego nie wiem.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze doprecyzuje, bo moze powstac zamet. da sie transferowac domene ktora +wygasa+, bo jesli +wygasla+ to jest wolna i jej sie juz transferowac nie da.

Edited by BigDomains
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×