Jump to content
Sign in to follow this  
Lampartini

motoryzacja.us

Recommended Posts

Domena jest praktycznie niesprzedawalna.

Nadaje sie tylko do wlasnego uzytku.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

ddregistrar

• Najnowsze posty na forum

• Podbijam:   kaftanik.pl pluszaczki.pl
    • Nie ma obowiązku zapisywania się ba arbitraż, a co za tym idzie - ponoszenia jakichkolwiek kosztów arbitrażu. Niezależnie od tego, czy sprawę załatwisz bezpośrednio, czy całkiem zignorujesz temat.     Nie wydaje mi się aby był taki obowiązek, ale też nigdy nie występowałem jako powód, więc pewności nie mam. Mediacja jest jedną z dostępnych usług na stronie SA PIIT i z tego co wiem, proponują ją przed rozpoczęciem postępowania.  
    • Grzechy młodości. Kupiłem ze względu na staty na parkingu, nie sprawdzając dokładnie co to jest, że jest zastrzeżone itd. Nie było tego jeszcze wtedy w Polsce.
    • gierki.pl   Odsprzedam domenę gierki.pl. Rozsądne oferty proszę kierować na priv. Pozdrawiam!
    • Kolejny raz potwierdziłeś, że wyciągasz błędne wnioski na podstawie złych lub niepełnych informacji. to tylko potwierdza, że nie masz bladego pojęcia o tym o czym piszesz i proszę nie ośmieszaj sie kolejny raz piszą/oceniając kto gdzie kiedy stoi, na jakim etapie jest, czym się zajmuje etc.dlatego twoje opinie typu 'jesteś tam gdzie 10 lat temu" albo "pracujesz na etacie" albo inne podobne są mówiąc delikatnie mało warte   sam natomiast nie potrafisz odpowiedzieć na 2 proste pytania.zamiast tego piszesz teksty  typu:         co biorąc pod uwagę czas przyszły oraz gdybanie, którego nadużywasz odpowiedź na Twoje pytanie     jest prosta. CBDU
    • Z czystej ciekawości (myślę że autorowi tego tematu też przyda się ta informacja), w przypadku jak arbitraż przegrywasz to logicznym że koszty spoczywają na tym co przegrał (nie koniecznie na pozwanym - w zależności od finału) ale co w przypadku gdy zrzekasz się praw do domeny na samym wstępie, wtedy postępowanie arbitrażowe nie jest przeprowadzane? (co za tym idzie koszty nie występują). Czy przypadkiem nie jest tak że pozywający musi udowodnić że wykorzystał wszelkie możliwe sposoby polubownego załatwienia sprawy zanim wprowadził arbitraż? (W tym przypadku kontakt z bieżącym abonentem domeny). Dzięki za informacje :-) 
    • I Ty Przemek kupujesz zastrzeżony brand z końcówką PL którego los jest przesądzony już w momencie jego nabycia ?  I tak miałeś niezłego farta iż nie poszedłeś z torbami z tą "inwestycją" a potraktowano Cię po ludzku A to kolejny przykład "byznesu" w PL -  jak domainer wpuszcza na minę domainera, doskonale wiedząc co robi. Obraz nędzy i rozpaczy.  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      19,018
    • Most Online
      746

Newest Member
    Nerio