Jump to content
cannot

Zarabianie na pisaniu tekstów + program partnerski

Recommended Posts

Platforma: Good Content

 

Program Partnerski:

 

- Za rejestrację zleceniodawcy i opłacenie przez niego co najmniej jednego ogłoszenia otrzymasz 10 złotych!


- Za rejestrację copywritera i wysłanie przez niego chociaż jednego tekstu próbnego otrzymasz 2,50 złotego!


- Za rejestrację poleconego partnera i zwerbowanie przez niego co najmniej jednej osoby otrzymasz 10 złotych!


Pisanie tekstów

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ?


Copywriterzy zarabiają nawet po 4000 złotych na rękę miesięcznie – dołącz do nich!

 

NAJSZYBSZA WYPŁATA I NISKI PRÓG MINIMALNY


Minimalny próg wypłacanej kwoty wynosi 100 złotych. Wypłata realizowana jest w terminie 3 dni roboczych – u konkurencji to aż 14 dni roboczych!

 

CZAT ZE ZLECENIODAWCĄ


Denerwuje Cię, że na innych platformach jesteś tylko numerkiem na liście copywriterów, a na dodatek nie możesz kontaktować się ze zleceniodawcą? Tu jest inaczej!

 

BEZPIECZEŃSTWO


Specjalny system zabezpieczający przed nieuczciwymi zleceniodawcy polegający na wcześniejszej wpłacie całej kwoty do depozytu. Dzięki temu cała kwota jest zdeponowana jeszcze przed rozpoczęciem przez Ciebie pracy.

 

LINK

 

(W ofercie są reflinki ale jeżeli nie doceniasz poświęconego przeze mnie czasu na przygotowanie tej informacji i nie chcesz rejestrować się z linku polecającego odsyłam do wyszukiwarki Google)

Edited by cannot
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie, oprócz sloganu "Copywriterzy zarabiają nawet po 4000 złotych na rękę miesięcznie – dołącz do nich!" - masz na to jakieś wyliczenia? Współpracuję z copywriterami i wiem jakie są stawki. Dobrze, że jest taka platforma ale trzymajmy się realiów - takie hasło nie mówi nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×