Jump to content
tmi

Inwestujecie w nieruchomości?

Recommended Posts

Inwestujecie w lokale komercyjne, mieszkania, domy? Jaka wychodzi wam rentowność i czy macie jakieś dobre porady odnośnie tego tematu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie inwestuję jeszcze, ale badam ostatnio taki niepopularny temat jak leasing drobnych nieruchomości typu mieszkania. Jest to stosunkowy nowy temat, a zajmują się nim przeważnie firmy lokalne. Procentowo droższe rozwiązanie od kredytu, ale jak się policzy ile można zyskać na VAT to wygląda atrakcyjnie. Oczywiście w grę wchodzi tylko rynek pierwotny.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, tmi napisał:

Inwestujecie w lokale komercyjne, mieszkania, domy? Jaka wychodzi wam rentowność i czy macie jakieś dobre porady odnośnie tego tematu?

Już kiedyś Ci wspominałem o Mzuri, firma szybko rozwija się i ma się bardzo dobrze. Obecnie opiekują się ponad 2500 mieszkaniami. Ja mam 3 (wszystkie kupione przy ich doradztwie), średnia 9%/rok.

 

Pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

9% to baaardzo ladnie. piszac, ze masz 3, masz na mysli ze jestes jedynym wlascicielem 3 mieszkan, czy ta firma to raczej dziala tak, ze skladasz sie z innymi na zakup mieszkan i potem masz 9% z kapitalu (srednio) rocznie z tych 3 mieszkan (ale nie musiales miec kapitalu na zakup 3 mieszkan)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×