Jump to content
ceder

hhc.pl

Recommended Posts

hhc.pl

 

Witam,

 

Jak ocenianie domenę hhc.pl? Myślałem o tym, że skrót można rozwinąć na handel hurtowy centrum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Rozwinięcie skrótu super. Jednak nie poprzestałbym na takim ograniczaniu się, domena może mieć wiele innych zastosowań jak np:

-Hulające Huśtawki Czeskie (dla importera huśtawek z Czech)

-Harfy Halogeny Cytryny (dla sklepu wielobranżowego)

-Henryk Halina Ciżewscy (dla małżeństwa Ciżewskich z Krynicy Dolnej)

 

Wydaje mi się że rozwinięć skrótu może być więcej więc i klienci będą walić drzwiami i oknami.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzyliterówka jakich wiele. Od ręki sprzedasz za parę stówek, a jak się przyfarci to do klienta końcowego za kilka tys.
Rozwinięcie bardzo średnie, biorąc pod uwagę że Google nie pokazuje ani jednej takiej frazy.

BTW widzę że w Czechach pod takim akronimem jest strona Head Hunting Company. Chyba lepsze rozwinięcie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 26.11.2022 o 11:56, ceder napisał:

Wracam po latach z prośbą o ponowną ocenę, ponieważ domena hhc zyskała nowy skrót. 

 

https://spidersweb.pl/bizblog/thc-wodor-marihuana/

 

Jeżeli uda Ci się znaleźć klienta, który stworzy sobie sklep z HHC, to dlaczego nie, ale musisz wziąć pod uwagę fakt, że sklepów z produktami z konopi jest już trochę na rynku, więc pewnie nie sprzedasz im za miliony monet, a jedynie pod zaplecze na tę frazę. Ja osobiście nie lubię takich skrótów. Wolałbym znaleźć jakąś ciekawą nazwę i dołożyć po prostu produkty z HHC do sklepu, ale kto co woli :)

Fajnie, że domena zyskała nowe znaczenie i możesz się pod to podpiąć, ale nie liczyłbym na szał. Może gdybyś posiadał hhc.com, to moglibyśmy rozmawiać o kwotach rzędu 100 - 200k USD, ale w tym przypadku, tym bardziej w Polsce, to temat tak samo raczkujący, jak inne odkrycia technologiczne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×