Jump to content
Sign in to follow this  
netstel

Biegi.pl

Recommended Posts

Biegi.pl

 

Ostatnio dostaje sporo zapytan o ta domene. Prosze o wycene.

Edited by netstel
Zmiana ustawien

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna domena. Kto nie biega, może być nie świadomy, jak dużą popularnością obecnie cieszą się w Polsce różnego rodzaju biegi. Sam biegam od roku i wiem jak bardzo można się wręcz uzależnić od tej aktywności.

Biznes jest online i offline, na sprzęcie, suplementach, organizowaniu biegów oraz pomiarze czasu przy bieganiu (są firmy świadczące usługi pomiaru czasu za pomocą chipa przyczepianego do obuwia lub wklejonego w numer startowy).

Uważam, że domena jest warta wysokie xx xxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, ArturZ napisał:

..... Kto nie biega, może być nie świadomy, ....

Uważam, że domena jest warta wysokie xx xxx.

Biegam pół swojego życia i również jestem świadomy, ale nie jestem takim optymistą co do wyceny jak Ty ;)

Wg mnie 10k byłoby bardzo dobrą kwotą.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, zabaco napisał:

Biegam pół swojego życia i również jestem świadomy, ale nie jestem takim optymistą co do wyceny jak Ty ;)

Wg mnie 10k byłoby bardzo dobrą kwotą.

 

Popieram. Kto niby miałby za nią zapłacić wysokie xx xxx?

PS.
I też trochę biegam czasami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest bardzo ciekawa, z powodzeniem mogłaby służyć jako zbiorczy portal dla informacji nt. eventów biegowych. Można by pod nią podpiąć również sklep dla biegaczy, chociaż marketingowo (dla mnie) jakoś pod tym względem za świetna nie jest. Wyceny się nie odważę, ale domena może być sporo, sporo warta. Zależy komu sprzedać i jak długo na sprzedaż czekać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra też na warsztat specializujący sie w naprawach skrzyń ręcznych czy też automatycznych. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwotę rzędu xx.xxx (i dużo dużo więcej) zł można by oczekiwać za bieganie.pl, ale nie za biegi.pl

Forma w solo raczej słaba, brakuje jakiegoś przymiotnika - biegi "coś tam"?

Ogólnie dobra dla organizatora biegów, blog(?), informator biegowy.

Na sklep odpada.

Przedział cenowy? Przy obecnym trendzie szansa na średnie xxxx zł jest, choć uważam że to zasługa popularności. Od tak kwota 2k zł wydaje mi się odpowiednia.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biegi bardziej sugerują zawody, bieganie to domena o dużo szerszym zastosowaniu, ale nie mniej jednak fajna domena.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena bardzo fajna pod informator imprezowy...

Nie za bardzo widzę ją pod wykorzystanie komercyjne.

Chciałbym również zwrócić uwagę na...biegi narciarskie. Bo wydaje mi się że własnie pod nie pasuje najbardziej.

A pod te drugie tak jak zauważył Szmiko najodpowiedniejszą formą było by...bieganie...

Myślę że kwota z pogranicza 3k będzie sporym sukcesem ale domeny potrafią zaskakiwać i nie raz też zaskakiwały tak że życzę jak najwięcej...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i bieganie.pl jest lepsza od biegi.pl , ale czy jest obecnie jakaś lepsza na rynku wtórnym od domeny z tego wątku?

Piszecie przykładowo 3 tys. zł. Czyli mniej niż niejeden biegacz wydaje na zestaw do biegania?
A ponoć w różnych formach biega już 22% Polaków (źródło)

z16730636Q,Ile-kosztuje-bieganie--To-zal



 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 2.09.2017 o 13:32, heden.pl napisał:

 

Popieram. Kto niby miałby za nią zapłacić wysokie xx xxx?

PS.
I też trochę biegam czasami

Może ten sam oferent, który zaoferował mi nie tak dawno temu średnie xx xxx za jogging*pl ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wątpię, że tyle wydają a pewnie i niektórzy znacznie więcej. Tylko co to ma do jej wyceny... sklep pod biegi.pl? Mocno naciągane. Informator biegowy - super - ruch pewnie spory - tylko czy ktoś wyłoży większe pieniądze?

Życzę jak największej sprzedaży rzędu x.xxx czy xx.xxx zł

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minut temu, szmiko napisał:

sklep pod biegi.pl? Mocno naciągane.

A czy musi być od razu sklep?
Dla patrona / sponsora biegów, który chce dotrzeć do tej grupy docelowej, ciekawe zawody + taki adres może przemawiać bardziej niż bieglosia.pl, biegfirmowy.pl, dfbg.pl , czy bieginstalatora.pl.
Strona oparta na takim adresie równie dobrze może trafić do kogoś, kto organizuje większe zawody i chce m.in. ciekawym adresem zainteresować media i przyciągnąć sponsorów,  np. jakiś bank lub kogoś takiego jak SPAR , A przy okazji producentów / sprzedawców sprzętu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Kangur napisał:

Może i bieganie.pl jest lepsza od biegi.pl , ale czy jest obecnie jakaś lepsza na rynku wtórnym od domeny z tego wątku?

Piszecie przykładowo 3 tys. zł. Czyli mniej niż niejeden biegacz wydaje na zestaw do biegania?
A ponoć w różnych formach biega już 22% Polaków (źródło)

z16730636Q,Ile-kosztuje-bieganie--To-zal



 

 

Robiąc tego typu zestawienia można podwyższać wartość każdej domeny. A myślę że nie o to chodzi...

Nie spotkałem w życiu sklepu który miałby asortyment tylko do biegania...

No i zapomniałeś zapoznać z nas z cennikiem dla profesjonalnych biegaczy ( zawodowych ) o wszelkiego typu odzywkach, suplementach itp nie wspominając.

 

53 minuty temu, keyword napisał:

Może ten sam oferent, który zaoferował mi nie tak dawno temu średnie xx xxx za jogging*pl ?

 

Pewnie dlatego że to domena o wiele większej wartości niż biegi.pl

 

 

 

 

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Bazyli napisał:

No i zapomniałeś zapoznać z nas z cennikiem dla profesjonalnych biegaczy ( zawodowych ) o wszelkiego typu odzywkach, suplementach itp nie wspominając.


Ale mogę jeszcze dopisać, że startowe dla jednego biegacza potrafi kosztować kilkadziesiąt złotych, a biegnie ich nieraz całkiem sporo. Wpisowe na maratonie to już często ok. 100 zł. Oczywiście w Polsce, bo z tego co czytam w necie za Lozannę płaci się ponad 300zł, za Boston $200.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Bazyli napisał:

 

Nie spotkałem w życiu sklepu który miałby asortyment tylko do biegania...

 

sklepbiegowy.com

runnersclub.pl

sklepbiegacza.pl

 

Z tych korzystałem, a jest znacznie więcej na runku.

 

Edit:

nazwa domeny z tematu przy tych co wymieniłem wygląda dużo lepiej :)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, zabaco napisał:

 

sklepbiegowy.com

runnersclub.pl

sklepbiegacza.pl

 

Z tych korzystałem, a jest znacznie więcej na runku.

 

Edit:

nazwa domeny z tematu przy tych co wymieniłem wygląda dużo lepiej :)

 

 

Dzięki...pewnie dlatego nie rzucił mi się w oczy że do tej pory jeśli szukałem to sklepów sportowych a jak widać, każdy orze jak może.

Chciałbym jednak zauważyć że te sklepy które wymieniłeś prowadzą również sprzedaż innego asortymentu...

 

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×