Jump to content
Mr.Tea

Szukam osoby do pomocy przy konfiguracji konta Adwords

Recommended Posts

Cześć!

Chciałem stworzyć nową kampanię na AdWords, niestety wypadłem z obiegu, a nie mam czasu na czytanie dlatego szukam osoby, która siedzi w tym na bieżąco.

Słowa kluczowe (podam), fajnie jak macie dostęp do kuponów, google analytics, kampanie display?, remarketing, kofiguracja konta, analiza kliki czy linki., te wszystkie pierdoły :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Mr.Tea napisał:

Cześć!

Chciałem stworzyć nową kampanię na AdWords, niestety wypadłem z obiegu, a nie mam czasu na czytanie dlatego szukam osoby, która siedzi w tym na bieżąco.

Słowa kluczowe (podam), fajnie jak macie dostęp do kuponów, google analytics, kampanie display?, remarketing, kofiguracja konta, analiza kliki czy linki., te wszystkie pierdoły :)

 

Oczywiście odpłatnie. 
/Proszę scalić posty.

Edited by Mr.Tea
scalenie postów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę się podpiąć.

Powiedzcie mi, czy adwords, adsense można tak skonfigurowac, aby nie wyświetlały się reklamy okreslonego typu? Np. Bez politycznych, erotycznych i turystycznych.

To działa wg słów kluczowych, czy wybór branży? Mam jako właściciel strony wplyw na to reklamy czego będą się wyświetlać?

 

Chodzi mi o to aby na mojej stronie nie wyświetlały sie np. reklamy poszczegolnych kandydatow w wyborach.

 

Jestem w tym zielony.

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×