Jump to content
sixkiller

Juzero - wariat czy znudzony milioner?

Recommended Posts

Kłaniam się wszystkim,

Mam ciekawą historię i postanowiłem się z wami podzielić. 

Dzisiaj brałem udział w licytacji domeny mediokracja.pl - domena, która w ciągu ostatnich 7 lat nie spotkała się z żadnym zainteresowaniem na aftermarket, zero ofert przez ten czas. Była też co najmniej dwa razy dostępna przechwycenia po spadku w poprzednich latach. Kolega, który przez ten czas ją odnawiał i przechwytywał poprosił mnie żebym ją kupił do max 200 zł.  Licytowałem tylko z jeszcze jednym uczestnikiem o nazwie Juzero. Myślałem, że na luzie wygram bo gość ma rating 2000+ więc przechwytuje na ilość

i raczej nie walczyłby o domenę, która nie znalazła zainteresowania przez tyle lat. Tymczasem aukcja przybrała dziwny przebieg i ja postanowiłem się postawić i sprawdzić ile się da z niego wycisnąć. Przy 3 tys brutto stwierdziłem, że jednak 3 tysiące to ja wolę oddać na schronisko niż na domenę i dałem sobie spokój. Ciekaw jestem jak daleko był w stanie pójść ze swoją licytacją... Zastanawia mnie też jaką "strategię" przyjmuje, skoro idzie w taką masówkę i wali wielką kasę za niezbyt lotne domeny. Zerknąłem też na kilka innych

aktualnych licytacji  i jak w jednej podbiłem to okazało się, że automatycznie mnie przebił.

Jak myślicie? Wariat czy znudzony milioner? :) A może ktoś z Was miał z nim do czynienia?

pzdr

Instytut Północny (juzero) ma osobliwy model biznesowy, trzeba zaakceptować i robić swoje ;)

Edited by PiotrSz
  • Like 2

Jak ktoś ma za dużo kasy i chce ją władować w domeny to jest to bardzo dobry sygnał dla rynku domenowego, a szczególnie dla AM. Zamiast narzekać, zaproponuj Juzero swoje domeny a być może znajdziesz dobrego klienta. 

Edited by przemowild
  • Like 2

13 godzin temu, nikolas napisał:

Jak znaleźć kontakt do Juzero?

Jak będzie chciał to pewnie sam Ciebie znajdzie :) A Ty jakbyś bardzo chiał to też byś znalazł :)

Edited by Maku Maku

8 godzin temu, pshemec napisał:

Poszukaj na aukcjach AM ( szczególnie last i przechwycone )

Widziałem licytacje Juzero, ale nie ma opcji skontaktowania się, można tylko sprawdzić rating.

W Google też nie da rady znaleźć.

33 minuty temu, nikolas napisał:

Widziałem licytacje Juzero, ale nie ma opcji skontaktowania się, można tylko sprawdzić rating.

W Google też nie da rady znaleźć.

Przecież znając domenę, którą wylicytował możesz użyć tej opcji. Wiadomość trafi na 100% do abonenta.

• Like 3

Dnia 14.11.2017 o 10:12, przemowild napisał:

Jak ktoś ma za dużo kasy i chce ją władować w domeny to jest to bardzo dobry sygnał dla rynku domenowego, a szczególnie dla AM. Zamiast narzekać, zaproponuj Juzero swoje domeny a być może znajdziesz dobrego klienta. 

Gdzie widzisz narzekanie w moim poście? Przecież ewidentnie chodzi o nieracjonalność postępowania gościa

Poza tym nie cierpię po utracie domeny bo nawet do mnie nie należała.

8 godzin temu, Bazyli napisał:

Typowa mentalność Polaka...zaglądanie drugiemu do kieszeni....

Chyba masz problem czytania ze zrozumieniem, już nie wspominam o zdolności do odczytywania ironii. 

Dnia 13.11.2017 o 21:10, sixkiller napisał:

Kolega, który przez ten czas ją odnawiał i przechwytywał poprosił mnie żebym ją kupił do max 200 zł.  Licytowałem tylko z jeszcze jednym uczestnikiem o nazwie Juzero.

Nikogo to nie zainteresowało?

• Like 2

3 godziny temu, heden.pl napisał:

Nikogo to nie zainteresowało?

Zainteresowało, ale co tu komentować... Te licytacje i uzyskiwane kwoty już dawno utraciły wiarygodność.