Jump to content
Bazyli

Sklep Internetowy

Recommended Posts

Dla znajomego szukam sklepu internetowego. Może być abonamentowy ale bez prowizji. 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i propozycje szczególnie tym, którzy polecają w oparciu o własne doświadczenia.

Ilość asortymentu max 1000 szt

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo 'własne' rozwiązanie na wordpress - duuuuże możliwości, ale trzeba doglądać od strony tech.

 

Albo Shoplo, szczególnie gdy planuje sprzedaż multichannelowo. Naprawdę dobry produkt. Abonament, bez prowizji.

Polecam szczerze, a jakby się zdecydował na test to będę wdzięczny za klik z refa.

Edited by bdudzik

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Sodeko napisał:

To ja od drugiej strony - odradzam SOTE ... żenada.

Sodeko sam używasz sote, dlaczego więc odradzasz tą platformę?

Możesz podać jakieś szczegóły?

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minut temu, morderrca napisał:

Sodeko sam używasz sote, dlaczego więc odradzasz tą platformę?

Możesz podać jakieś szczegóły?

 

Dokładnie tak , ale szukam nowej platformy. Bardzo mała funkcjonalność w standardzie w porównaniu z innymi platformami. Na pewno przez ostatnie 2 lata zmieniły się wymagania moje co do platformy sklepowej. Drogie implementacje nowych rozwiazan. Na plus bardzo czytelny i prosty PA. Nikt z powaznych firm nie ma sklepu na tej platformie - pomijając kwestie że poważne firmy mają w większości autorskie sklepy ;-)

 

Daniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

storre.pl masakra. Dotarłem do gościa który ma problemy z nimi i nic nie może załatwić.

Miałem kontakt z młodym człowiekiem który chyba za coś więcej tam odpowiada. Jak się dowiedział że nabroił i chcę porozmawiać z właścicielką to miałem smsy i telefony o północy. Dla mnie to człowiek który potrzebuje poradni. A co do samego sklepu to byłem blisko bo mi odpowiadał. Ale jak tak się zaczęło to i szybko się skończyło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Sodeko napisał:

 

 poważne firmy mają w większości autorskie sklepy ;-)

 

Daniel

Bo poważnych firm nie stać na "ujadanie się" z obsługą platformy sklepowej, w razie awarii. I w takim sklepie każda h awarii to strata konkretnych pieniędzy.

Oczywiście, życzę Ci aby Twój sklep piął się w tą stronę, bo na razie widzę, że ruch coraz większy ;)

...

Znajomy ma sklep na iai-shop. Nie są tani ale sobie chwali.

Widziałem też parę większych sklepów na tej platformie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×