Jump to content
cannot

Najdrożej sprzedane domeny .pl - comiesięczne zestawienie

Recommended Posts

@cannot Z całym szacunkiem, ale użytkownicy którzy robili poprzednie zestawienia, jak np. apze byli w stanie choć po części dotrzeć do informacji o prywatnych transakcjach. Twoje zestawienie opiera się wyłącznie na informacjach z giełdy i nie ma w tym żadnego sensu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minut temu, Pan_Grzegorz napisał:

@cannot Z całym szacunkiem, ale użytkownicy którzy robili poprzednie zestawienia, jak np. apze byli w stanie choć po części dotrzeć do informacji o prywatnych transakcjach. Twoje zestawienie opiera się wyłącznie na informacjach z giełdy i nie ma w tym żadnego sensu.

Z checia bede publikowal prywatne sprzedaze tylko jest jeden problem, kto bedzie chcial sie takimi transakcjami dzielic? Nawet ludzie z tego forum ich nie ujawniaja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, cannot napisał:

Z checia bede publikowal prywatne sprzedaze tylko jest jeden problem, kto bedzie chcial sie takimi transakcjami dzielic? Nawet ludzie z tego forum ich nie ujawniaja. 

To mam na myśli, takie zestawienie prezentuje tylko pewien wycinek transakcji d2d i strasznie wypacza obraz rynku. Jeżeli celem jest pozyskanie treści na bloga to rozumiem, ale jeżeli przyczynienie się do rozwoju rynku to efekty zmierzają w przeciwną stronę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
20 minut temu, Pan_Grzegorz napisał:

To mam na myśli, takie zestawienie prezentuje tylko pewien wycinek transakcji d2d i strasznie wypacza obraz rynku. Jeżeli celem jest pozyskanie treści na bloga to rozumiem, ale jeżeli przyczynienie się do rozwoju rynku to efekty zmierzają w przeciwną stronę.

 

Zrób lepsze. Cannot robi tyle ile umie i może. Mi się tam zestawienie podoba bo nie śledzę tego co i za ile się sprzedało w D2D, a tutaj mam to jak na dłoni i zawsze przeglądam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minut temu, Pan_Grzegorz napisał:

To mam na myśli, takie zestawienie prezentuje tylko pewien wycinek transakcji d2d i strasznie wypacza obraz rynku. Jeżeli celem jest pozyskanie treści na bloga to rozumiem, ale jeżeli przyczynienie się do rozwoju rynku to efekty zmierzają w przeciwną stronę.

W kazdym wpisie staram sie nadmieniac, ze sa to ujawnione sprzedaze. Ile domen idzie za o wiele wieksze kwoty to mozemy sie tylko domyslac. Oczywiscie wolalbym pisac o pieciocyfrowych kwotach ale jak, skoro takie sprzedaze nie sa ujawniane. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, cannot napisał:

W kazdym wpisie staram sie nadmieniac, ze sa to ujawnione sprzedaze. Ile domen idzie za o wiele wieksze kwoty to mozemy sie tylko domyslac. Oczywiscie wolalbym pisac o pieciocyfrowych kwotach ale jak, skoro takie sprzedaze nie sa ujawniane. 

Wiadomo, masz prawo robić takie zestawienie. Chcę tylko napomnieć, że nie jest to w interesie domainerów i jeżeli jesteś domainerem to działasz na swoją niekorzyść. Zrobisz, jak uważasz za słuszne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Pan_Grzegorz napisał:

Wiadomo, masz prawo robić takie zestawienie. Chcę tylko napomnieć, że nie jest to w interesie domainerów i jeżeli jesteś domainerem to działasz na swoją niekorzyść. Zrobisz, jak uważasz za słuszne.

Boisz sie, ze moje zestawienia moga byc jakims tam wyznacznikiem cen dla KK czy o to, ze takie ceny nie przyciagna przyszlych domainerow? Moge tylko napisac, ze moje wypociny czyta tylko garstka ludzi ;) wiec rynkowi domen raczej nie zaszkodze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Domeny internetowe to i tak już dno i metr mułu, także nie ma już czemu szkodzić Panowie.

 

Za robotę byście się wzięli normalną, a nie tylko klikanie w komputer.

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minut temu, łukasz napisał:

kryptowaluty.pl niby milion zł... ale raczej fikcyjna stawka podobnie jak urlopy.pl za 400 tyś... ale koszt is koszt ciężko o biegłego który by go podważył ;)

Dobrze, że chociaż raczej dopisałeś, bo rzucanie oskarżeń na innych, żeby tylko coś sobie napisać,  jest po pierwsze nieeleganckie, a po drugie niekiedy źle się kończy. Jeśli czegoś nie wiesz, to ugryź się w palec przed napisaniem. Co wnoszą takie dywagacje?

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, łukasz napisał:

kryptowaluty.pl niby milion zł... ale raczej fikcyjna stawka podobnie jak urlopy.pl za 400 tyś... ale koszt is koszt ciężko o biegłego który by go podważył ;)

 

Łukasz kolejny ... jak mu tam było?

(edit: musiałem sprawdzić - Domeniacz)

Edited by FlashT
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, łukasz napisał:

kryptowaluty.pl niby milion zł... ale raczej fikcyjna stawka podobnie jak urlopy.pl za 400 tyś... ale koszt is koszt ciężko o biegłego który by go podważył ;)

 

kryptowaluty.pl 1 milion ? :lol:

Czy naprawdę jest tu ktoś kto w to wierzy ?

 

Wystarczy rzucić okiem na raport finansowy owej spółki aby wyrobić sobie jakąś opinię na ten temat i zobaczyć jak "ogromnym" kapitałem ta spółka dysponowała w ostatnim raporcie. Co do urlopów chwilowo się nie wypowiem, ale jakiś czas temu zerknąłem również na domenkę faktury.pl oraz firemkę która ją miała kupić za kwotę 10x większą niż na daną chwilę dysponowała, wszak tam właściciel liczył na to iż nikt nie będzie w stanie tego sprawdzić (co zresztą ktoś w wątku przytoczył) - a tu ZONK.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Domeniacz napisał:

Czy naprawdę jest tu ktoś kto w to wierzy ?

 

No jak to ? Straciliście wiarę w sprzedaż o wartości 100 krotnie przekraczającą jej sens ? :lol:

 

 

Dnia 11.03.2021 o 21:36, łukasz napisał:

ciężko o biegłego ...

 

Najlepszym biegłym jest US oraz zmiana wyników finansowych w związku z poniesioną inwestycją.

Jeśli natomiast rok po roku są tylko straty a dyrektor spółki nie zgłosił na czas upadłości - US może go oskarżyć o celową malwersację środków finansowych oraz celowe zubożenie skarbu Państwa. I co ciekawe - w większości przypadków będzie miał absolutną rację, bo nic nie tłumaczy niewyobrażalnej wręcz głupoty. Dodatkowy rzut okiem na dość często spotykaną konstrukcje spółki 99% + 1% udziałów celem uniknięcia opłat za ZUS i musztarda po obiedzie. Zapomniałem jeszcze o recydywie, gdy już raz uwalisz jakąś spółkę a kolejna powiela jej błędy i działa w identyczny sposób uzyskując identyczne wyniki (czyli rok po roku coraz większe straty) - mamy doczynienia z recydywą, co nie @Kangur ? :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×