Jump to content
Owner

[Szukam zleceń] Front-end web developer, programista z pasją, pozycjoner

Recommended Posts

Cześć,

Sam jestem domainerem, więc wiem że czasami mamy świetne pomysły na zagospodarowanie naszych domen, ale zwyczajnie czasami brakuje czasu, umiejętności, odpowiednich ludzi i tej przysłowiowej kropki nad i, żeby pchnąć w projekt życie :)

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w marketingu oraz zaawansowanych technikach SEO. Jestem też programistą (html, php, javascript) specjalizującym się w tworzeniu skutecznych stron opartych o platformę WordPress. NIE KORZYSTAM Z GOTOWYCH TEMPLATE!

 

Jeśli masz świetny pomysł, albo chcesz ulepszyć działający już biznes, napisz do mnie!

 

https://www.lechrudnicki.com


P.S. Z góry uprzedzam, że moje usługi nie są najtańsze. Nie konkuruje z ofertami z Allegro :) Masz za to pewność, że oddajesz swój projekt w ręce profesjonalisty, który będzie od początku z Tobą szczery i z pasją oraz zaangażowaniem będzie realizował Twoje najlepsze pomysły.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popraw link bo zamiast do strony, kieruje z powrotem do tego wątku.

Masz jakieś portfolio? Na stronie nie ma wzmianki o twoich projektach.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 17.08.2018 o 15:39, przemowild napisał:

Popraw link bo zamiast do strony, kieruje z powrotem do tego wątku.

Masz jakieś portfolio? Na stronie nie ma wzmianki o twoich projektach.

 

Dzięki. Nie mogę edytować pierwszego postu, więc jeszcze raz dobry link:

 

https://www.lechrudnicki.com

 

Jeżeli chodzi o portfolio, to jest to oczywiście coś nad czym obecnie pracuję. Gdy będę miał już mocne portfolio, to zlecenia będą szukały mnie a ja nie. Tymczasem, mogę pokazać moją świeżą produkcję. Strona jest obecnie na etapie walidacji i feedbacku, więc również będę wdzięczny za ewentualny każdy komentarz lub uwagę :)

 

https://www.rozwody.krakow.pl/

 

 

Dnia 17.08.2018 o 17:35, wycenadomen24 napisał:

Coś tam jest pod "Some of my recent projects" jakiś adwokat i studio11.... jest inny problem: dlaczego nie zrobisz języka PL skoro chcesz klientów z polski i jesteś takim dobrym marketingowcem/seo/developerem/programistą? szewc w dziurawych butach chodzi ;)

 

 

Język polski też robię. Mam długofalowy plan zbudowania silnej marki, a to dużo więcej niż tylko zrobienie strony po polsku. Wszystko w swoim tempie zmierza w kierunku realizacji obranych celów.

 

Inna sprawa, że wolę też od początku targetować się na rynki zachodnie. Tam przeciętna świadomość potencjalnego klienta jest dużo większa niż u nas. W Polsce niestety dla wielu najważniejsza jest cena, bo skoro strona na allegro kosztuje 500zł... Tymczasem dobry projekt to często 80-100h pracy... więc w ogóle nie chce brać udziału w tym akurat wyścigu ;)

Ze świadomym klientem możemy rozmawiać przede wszystkim o jego celach biznesowych i na tej podstawie dopiero budować stronę internetową, która będzie skutecznie realizować obraną strategię marketingową.

Pozdrawiam!
 

Edited by Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×