Jump to content
nazwapl

[nazwa.pl] Pakiet Bezpieczna Domena za 0 zł

Recommended Posts

Działasz lokalnie czy na skalę swojego kraju?
Wybierz domenę w nazwa.pl i pokaż swoim klientom skąd jesteś!

 

Co trzecia domena w Polsce jest rejestrowana w nazwa.pl. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich klientów i dołącz do nas. Prowadzisz swoją działalność na skalę całego kraju? Wybierz domenę z rozszerzeniem .pl, a jeśli rozwijasz biznes lokalny, zdecyduj się na domenę regionalną. Poznaj najnowsze rozwiązania technologiczne i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Pokaż skąd jesteś!

 

Bezpieczna domena w nazwa.pl:

  • certyfikat SSL bez dodatkowych opłat
  • zabezpieczenie CAA
  • ochrona DNSSEC
  • utrzymanie na serwerach DNS Anycast
  • konto pocztowe o pojemności 25 GB

 

Znajdź swoją bezpieczną domenę za 0 zł! Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FlashT dziękujemy za Twoją opinię. Chcielibyśmy podkreślić, że według ostatniego raportu NASK (z którym możesz zapoznać się tutaj), w nazwa.pl rejestruje domeny najwięcej osób w naszym kraju. Nasza firma obsługuje również największą liczbę domen .pl w Polsce.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

On powiedział "najgorszego" nie największego. Jesteście największym rejestratorem (ze względu na masowe rozdawnictwo darmowych domen) co nie czyni was dobrym rejestratorem.

 

Nazwa.pl to właściwie już synonim problemów z transferem, drogich przedłużeń i szemranych promocji. Wklejacie tutaj te swoje reklamy jakbyście byli na Onecie. Tu jest forum domainerów, każdy was tutaj zna i na własnej skórze przetestował wasze usługi, darujcie sobie więc te ściemy. 

  • Like 5
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, przemowild napisał:

Nazwa.pl to właściwie już synonim problemów z transferem, drogich przedłużeń i szemranych promocji. Wklejacie tutaj te swoje reklamy jakbyście byli na Onecie. Tu jest forum domainerów, każdy was tutaj zna i na własnej skórze przetestował wasze usługi, darujcie sobie więc te ściemy. 

Nic dodać nic ująć.

Jakieś 6 miesięcy temu dostałem rachunek za przedłużenie 5 domen, musiałem najpierw do monopolowego bo na trzeźwo nie szło tego przeżyć. Na drugi dzień  (na trzeźwo) mówię sobie wytransferuje domeny do tańszego rejestratora - zonk - procedura wydania authinfo - masakra - pobierz, wydrukuj, odeślij i czekaj na "gołębia". Skończyło się na "zaopcjowaniu" domen (30 zł* + 10,95 zł* rejestracja )

 

* cena netto u konkurencji

Edited by kK
  • Like 2
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Złoty interes Nazwa ostatnio robi na domenach regionalnych.

  • Rejestracja w NASK - 2.40 PLN, w Nazwa.pl ( poza promocją) 100 PLN, w promocji: 0 pln (+ wciskanie kitu jakie domeny regionalne są super)
  • Przedłużenie regionalnej w NASK - 10 PLN, w Nazwa.pl - 100 PLN !!! 10 krotna przebitka. Nie dziwię się czemu tak się rozpływają nad "zaletami" domen regionalnych. Oni są w stanie wcisnąć klientowi każdy kit aby go potem "wycisnąć" kiedy przyjdzie do przedłużenia. 

 

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@przemowild skoro podajesz ten przykład, wiesz też na pewno, że osoba fizyczna nie może zarejestrować domeny bezpośrednio w NASK. Może to zrobić jedynie poprzez rejestratora współpracującego z NASK. 
Nieustannie pracujemy nad tym, aby oferować naszym klientom najwyższą jakość usług, w tym najnowsze rozwiązania technologiczne gwarantujące bezpieczeństwo - na ten moment wdrożyliśmy m.in. technologię DNS Anycast, dzięki której nasi Klienci są chronieni przed atakami DDoS. W ramach ceny za przedłużenie oferujemy również komerycyjny certyfikat SSL, zabezpieczenie CAA przed nieuprawnionym wydaniem certyfikatu, ochronę dzięki protokołowi DNSSEC, obsługę HTTP/S i TLS 1.3 oraz wiele innych rozwiązań. 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoba fizyczna może wybrać lepszego i tańszego rejestratora u którego pracownicy mają przynajmniej blade pojęcie o tym jak to wszystko działa, a klient nie jest wyzyskiwany, spamowany oraz oszukiwany w zasadzie non-stop. Mógłbym podać setki przykładów włącznie z nagranymi rozmowami z konsultantami Nazwy... ale na tym forum nie potrzebuję tego udowadniać. Dziwi mnie, że się tutaj reklamujecie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, FlashT napisał:

.... Dziwi mnie, że się tutaj reklamujecie.

Nazwa tu na razie zagląda , próbuje się reklamować. Byleby nie złożyła propozycji właścicielowi forum i di.pl nie podzieliło losów WebHostingTalk.pl

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, kK napisał:

Byleby nie złożyła propozycji właścicielowi forum i di.pl nie podzieliło losów WebHostingTalk.pl

Nie podpowiadaj ;-) joke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma takie opcji. Właściciele forum to rzetelni ludzie i dobrzy domeniarze. Nie potrzebują kasy za kłamstwa.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nawiązaniu do tematu (bezpieczeństwo domen) tak mi przyszło do głowy....

Czy praktykowaliście Państwo przedłużenie domeny abonenta ( nie była nim Państwa firma tylko Państwa były już klient) bez jego zgody?

"Jeśli" tak to jaki był tego cel?

Proszę nie odpisujecie "jaka to domena konkretnie bo nie możemy odpowiedzieć" 

 

PS.

Klient zmienił na .com.pl z .pl po czasie....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dnia 9.10.2018 o 13:04, nazwapl napisał:

@FlashT dziękujemy za Twoją opinię. Chcielibyśmy podkreślić, że według ostatniego raportu NASK (z którym możesz zapoznać się tutaj), w nazwa.pl rejestruje domeny najwięcej osób w naszym kraju. Nasza firma obsługuje również największą liczbę domen .pl w Polsce.  

 

Flash nie zaprzeczył że rejestrujecie najwięcej domen, za to stwierdził iż...nikt normalny nie rejestruje domen u najgorszego rejestratora w Polsce.

I zapewne tak jak wielu miał na myśli Nazwa.pl. I to się zgadza !!!

Wasz największy rejestr opera się na nieświadomości waszych klientów. Zacznijcie ich rzetelnie informować iż owe darmowe domeny tak naprawdę darmowe nie są bo trzeba bedzie za tą promocję zapłacić...

Informujcie ich o papierologi i innych waszych wynalazkach...

Wtedy zobaczymy czy nie nastąpi zmiana lidera...

Jesteście niczym Lance Amstrong w Tour de France...Lider ale na dopingu..

:)

 

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 9.10.2018 o 14:07, przemowild napisał:

Złoty interes Nazwa ostatnio robi na domenach regionalnych.

  • 10 krotna przebitka.


Na tym forum taka różnica pomiędzy ceną nabycia a zbytu, chyba nie powinna nikogo dziwić ;)  Skoro domena jest warta tyle ile ktoś jest gotów za nią zapłacić, to do rejestracji domeny też można chyba zastosować podobne kryteria. Nie przyganiajmy "garnkowi".

1 godzinę temu, FlashT napisał:

Nie ma takie opcji. Właściciele forum to rzetelni ludzie i dobrzy domeniarze. Nie potrzebują kasy za kłamstwa.


Za kłamstwa pewnie kasy nie wezmą, ale dobre kwoty za zbycie domeny wraz z zawartością, można im składać ;) Tyle, że po co Nazwie taka strona skoro jest ona kierowana jednak do nieco innej grupy docelowej?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 10.10.2018 o 12:20, nazwapl napisał:

na ten moment wdrożyliśmy m.in. technologię DNS Anycast

 

Taaa - i dla domen spoza nazwa.pl, które są przekierowane na wasze serwery tylko w celu utrzymania na nich konta pocztowego powystawialiście jak opętani proformy na jedyne 50 zł netto dla każdej domeny (oczywiście w promocji 50% w pierwszym roku) za usługę DNS Anycast. Czas wypier...ć od was także z serwerem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT:

do usunięcia. 

(jednak już nie chce mi się zadawać pytań tej firmie)

Cytuj

 

Edited by epson
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 18.10.2018 o 14:36, makumbaSKA napisał:

Nie wiem co się tak czepiacie, każdy ma prawo mieć swój cennik a jak widać biznes nazwa.pl ma się bardzo dobrze więc darujcie sobie gorzkie żale i nie korzystajcie - wolny rynek, rejestrujcie tam gdzie wam cena pasuje.

 

Niezależnie od opinii na temat tego rejestratora, które są raczej oczywiste z punktu widzenia domeniarzy, główną przyczyną konsternacji jest fakt, że taki rejestrator postanowił reklamować się na forum, gdzie większość jednak ma jakieś pojęcie i nie daje sobie w kaszę dmuchać .

 

PS. Nie wiem co inni myślą, ale dla mnie jak nowa osoba przychodzi i zaczyna komentować w ten sposób, to wydaje się trochę podejrzane.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest zupełnie coś innego... u mnie ceny też są zaporowe (nawet wyższe). Ale to nie jest żerowanie na klientach. Powody są zupełnie inne.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/18/2018 at 9:43 AM, Dick said:

 

Taaa - i dla domen spoza nazwa.pl, które są przekierowane na wasze serwery tylko w celu utrzymania na nich konta pocztowego powystawialiście jak opętani proformy na jedyne 50 zł netto dla każdej domeny (oczywiście w promocji 50% w pierwszym roku) za usługę DNS Anycast. Czas wypier...ć od was także z serwerem.

 

Właśnie się na to nadziałem. Płacę za serwer i nagle się okazuje, że nie mogę sobie na swój serwer przekierować zewnętrznej domeny jeśli nie zapłacę im haraczu. Trzymam hosting z lenistwa bo nie chciało mi się przenosić wszystkiego ale ktoś wspomniał o Move Your Hosting Day i najwyższy czas się ruszyć.   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×