Jump to content
robiquet1832

Domena globalna nie została przedłużona czy jest możliwość odzyskania?

Recommended Posts

Witam, posiadałem ciekawą domenę .com - niestety z braku czasu i zamieszania zapomniałem przedłużyć domenę i teraz jak wchodzę na domene ukazuje się strona HugeDomains.com. Domena o której pisze jest wystawiona w tym serwisie Buy Now za $2795. Czy są jakieś ruchy które można zrobić w tej sprawie czy sprawa jest już przegrana?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, robiquet1832 napisał:

Witam, posiadałem ciekawą domenę .com - niestety z braku czasu i zamieszania zapomniałem przedłużyć domenę i teraz jak wchodzę na domene ukazuje się strona HugeDomains.com. Domena o której pisze jest wystawiona w tym serwisie Buy Now za $2795. Czy są jakieś ruchy które można zrobić w tej sprawie czy sprawa jest już przegrana?

 

Pozdrawiam

 

Jedynym ruchem jakim możesz zrobić to ruch w kierunku portfela...

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, robiquet1832 napisał:

Witam, posiadałem ciekawą domenę .com - niestety z braku czasu i zamieszania zapomniałem przedłużyć domenę

Ile czasu minęło od wygaśnięcia domeny? Bo można próbować reaktywować, ale nie do końca pamiętam jakie są te poszczegółne etapy wygasania domeny com. Ja kiedys po niecałych 2 tyg przedłużyłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, mirekm said:

Ile czasu minęło od wygaśnięcia domeny? Bo można próbować reaktywować, ale nie do końca pamiętam jakie są te poszczegółne etapy wygasania domeny com. Ja kiedys po niecałych 2 tyg przedłużyłem.

 

Chcesz reaktywować domenę która wygasła i teraz jest zarejestrowana przez jedno z największych portfolio świata? (3.7 mln domen). Tego nie zdziała nawet Harry Potter :D

Edited by przemowild
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×