Jump to content
Walewski

Negocjacja ceny z sedo

Recommended Posts

Witam, jest to mój 1 wpis. Witam wszystkich i proszę o pomoc, bo jestem ciemny w tych tematach. W sedo jest zaparkowana domena, która mnie interesuje. Cena to min 1000 EUR. Przyznam, że trochę dużo jak dla mnie a sama branża nie jest bardzo konkurencyja. Myślę, że moge dać 1 może 2 tys zł. Czy jest szansa zakupu po uprzednim kontakcie z sedo w niższej cenie? Sprawdziłem, że właścicielem domeny jest Theo Góral Może jest szansa na zakup bezpośrednio od właściciela?   Zapewne niełatwo będzie się z nim skontaktować. Proszę Was o informację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jakąś wiedzę na temat tego Pana od ok 1 h kiedy to sprawdziłem, że jest właścicielem domeny jaka mnie intersuje, ale widzę, że owy Pan cieszy się niezłą repytacją. Tak czy inaczej wolałbym zakup z Polski. Nie czaję SEDO 

 

Ps czy Pan o nicku  keyword to nie jest właśnie Pan Góral?

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Walewski napisał:

Mam jakąś wiedzę na temat tego Pana


Mało kto o nim coś wie, więc gratuluję tej wiedzy ;)
Jego reputacji nie mnie oceniać ;), ale jego domeny mają zazwyczaj bardzo dobrą reputację.
Ty możesz nie czaić Sedo, ale do tanga trzeba dwojga.
Życzę więc owocnych negocjacji. Spróbuj pod tym nickiem - może się uda i ktoś odpisze ;)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie to jak dajesz "make offer" i cenę minimalną, to nie musisz się zgodzić na zaproponowaną cenę. Więc spokojnie możesz dać niższą. Później następuje negocjacja i deal. Ktoś da 1 PLN, mówisz "za mało", daj 1000 PLN, tamten odpowiada "mogę dać 500 PLN". W którym momencie negocjacji się zgodzisz, to Twoja broszka. Cena minimalna przy "make offer" nie jest ceną obowiązującą. Ma na celu wykluczyć totalnie idiotyczne oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×