Jump to content
Tobi

nowy.aftermarket.pl

Recommended Posts

Musiałem na godzinę wyłączyć komputer po tym co zobaczyłem. Wróciłem, usiadłem do strony jeszcze raz tym razem z dużym dystansem i cały czas nie wierzę.

 

Przyznajcie się! Znaleźliście grafika na allegro. Zrobił to za 50 zł

 

undeveloped wygląda naprawdę dobrze, czy nie możecie zrobić czegoś w ten deseń? nie możecie zlecić zrobienie ux komuś kto się na tym zna?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

wszystko nie dziala, zadna funkcja:

 

Brak uprawnień do wykonania operacji

Aby wykonać operację, musisz posiadać uprawnienie: Przeglądanie listy zarejestrowanych domen.

Skontaktuj się z właścicielem konta, aby przydzielił Ci odpowiednie uprawnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, hans_2000 napisał:

wszystko nie dziala, zadna funkcja:

 

Brak uprawnień do wykonania operacji

Aby wykonać operację, musisz posiadać uprawnienie: Przeglądanie listy zarejestrowanych domen.

Skontaktuj się z właścicielem konta, aby przydzielił Ci odpowiednie uprawnienia.

 

Tak jak pisalem na PW - w przypadku tego bledu prosimy o wylogowanie sie i ponowne zalogowanie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minut temu, Noname napisał:

 

Tak jak pisalem na PW - w przypadku tego bledu prosimy o wylogowanie sie i ponowne zalogowanie. :)


Super rozwiązanie problemu!!!

BRAWO AM !!!

:P

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Mam domene w trakcie negocjacji z klientem. Obecnie jednak nie mozna skladac na nia ofert, wyswietla sie strona z kontaktem do sprzedajacego.

Chyba otrzymanie oferty i negocjacje nie powinny blokowac mozliwosci skladania ofert ? To bylby spory krok w tyl...

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, hans_2000 napisał:

Mam domene w trakcie negocjacji z klientem. Obecnie jednak nie mozna skladac na nia ofert, wyswietla sie strona z kontaktem do sprzedajacego.

Chyba otrzymanie oferty i negocjacje nie powinny blokowac mozliwosci skladania ofert ? To bylby spory krok w tyl...

Napisz mi prosze PW z nazwa domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na liście domen do przechwycenia brak informacji o opcjach.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, szmiko napisał:

No cóż tego się obawiałem. Trzeba to potraktować jako test, bo dla mnie zrobiono dwa kroki do tyłu...

Proponuje osobny dział "Wersja beta AM - UWAGI" :)

 

PS.  a i w ogóle pachnie mi to wszystko home pl

trochę oryginalności by się przydało

 

 

Można zmieniać na max. 1000.

Sortowanie po datach też jest.

Nie można sprawdzić hurtowo domen wygasających  bo próba rejestracji wykazuje błąd przy datach i liczbach a czyściciela listy domen nie widzę

after2.png

after.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzam po kolei różne strony w nowym serwisie i trafiłem na takie coś:

image.png.6d165a9408fe7f234cdacf996c590435.png

 

Na Kokosie i innych podobnych serwisach osoby fizyczne bez problemu mogą brać pożyczki. A dlaczego w Aftermarket mogą to robić tylko przedsiębiorcy?image.png.38b8c6e8002cc469b646d197c88125b9.png

image.png

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, joda napisał:

Nie można sprawdzić hurtowo domen wygasających  bo próba rejestracji wykazuje błąd przy datach i liczbach a czyściciela listy domen nie widzę

after2.png

after.png

 

Chodzi o to zeby formularz rejestracji domen wychwytwal z tekstu wszystkie domeny? Jest napisane ze mozesz sprawdzic maksymalnie 100 nazw domen - ale nie jest napisane ze mozna wrzucac tez daty i inne rzeczy :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Domenatorix napisał:

Sprawdzam po kolei różne strony w nowym serwisie i trafiłem na takie coś:

 image.png.5baa4303ede12e0062710ce7376fb49a.png

Na Kokosie i innych podobnych serwisach osoby fizyczne bez problemu mogą brać pożyczki. A dlaczego w Aftermarket mogą to robić tylko przedsiębiorcy?

image.png

 

Niestety, ilosc warunkow, ktore trzeba spelnic jest bardzo dluga + dodatkowo nalezaloby miec zgode KNF. (Ustawa o kredycie konsumenckim)

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Bazyli napisał:

Na liście domen do przechwycenia brak informacji o opcjach.

 

4 minuty temu, Bazyli napisał:

 

Ja piszę o tej liście :
https://www.aftermarket.pl/Catch/List/

 

 

Prosze rozwin :) Czy chodzi o to czy dana wygasajaca domena ma opcje tak?

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Noname napisał:

 

Niestety, ilosc warunkow, ktore trzeba spelnic jest bardzo dluga + dodatkowo nalezaloby miec zgode KNF. (Ustawa o kredycie konsumenckim)

No to mogliście o tym wspomnieć od razu 22 kwietnia, gdy wysłaliście do WSZYSTKICH zarejestrowanych u Was wiadomość kierującą na stronę https://nowy.aftermarket.pl/pozyczki-spolecznosciowe/. Na niej również nie informujecie, że jest to możliwe tylko dla przedsiębiorców. Teraz się okazuje, że ogromna większość zainteresowanych jednak nie ma takiej możliwości. Ja osobiście czuję rozczarowanie i ogromny niesmak, że nie wspomnieliście o tym w ogóle już w zapowiedziach, bo o tych warunkach wiedzieliście od dawna, a nie od dzisiaj.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

na szybko: 
- Limit sprawdzenia 100 domen dostepnych do rejestracji (zamiast 500 w starej wersji) jednoczesnie
- brak mozliwosci sprawdzenia whoisa z panelu rejestracji (trzeba oddzielnie wpisywac kazda domene, 
po wpisaniu wyskakuje dwustopniowa 'weryfikacja' antyrobotowa zaznacz swiatla, zaznacz rower... 
(UPDATE) - da sie sprawdzić jednak ale tylko te co są zarejestrowane, chciałbym też zarezerwowane i te wygasające, je trzeba niestety wpisywać ręcznie. 
- to co zauważył bazyli, mnóstwo domen zostało zdjętych z giełdy i trzeba je ręcznie dodawać do sprzedaży (koszmar)
- to samo przy cofnij operacje, jeżeli klikniemy cofnij operacje wyskakuje kolejna opcja czy chcesz cofnąć - cofnięcie w teorii wszystko OK ale idzie sie zapętlić można to jakoś bardziej 'rozsądnie' rozwiązać.
- nie wiem czy tylko ja tak odczuwam ale rozmiar czcionki jest dla wersji +60, w jednym 'wierszu' podczas hurtowego sprawdzania do rejestracji na całą strone wchodzi 7 rekordów... 
- skoro już jesteśmy przy rejestrowaniu, można max wpisać 100 rekordów, przy 5 czy 6 próbie z rzędu i tak sprawdzi około 50-60 reszta będzie mielić z napisem trwa sprawdzanie...
- przy liscie ostatnio zakonczonych aukcji nie da sie wejsc w aukcje i sprawdzic kto wylicytował i ilu było zainteresowanych w poprzedniej wersji się dało 
- Wszystko jest jakieś nie wymiarowe, brak jakichkolwiek kolorów, panele się zlewają, rozumiem że na rynku domen jest kryzys czy jak kto woli 'ustabilizowanie' ale wszystko jest SZARE / BIAŁE / CZARNE + trzy minimalne wstawki jakiegoś pomarańczu czy czerwieni? 
Bardziej to przypomina strone zakładu pogrzebowego niż największą giełdę domen w PL 
- pare dobrych lat temu przy przejsciu ze starego AM na nowy też każdy narzekał
ale jednak obsługa jego była bardziej intuicyjna, teraz po 5 minutach "pracy" z tą nową wersja giełdy myślę że co drugi użytkownik tego forum ma ochotę się poddać. Nie wiem też czy jest to wersja BETA ale moim skromnym zdaniem wprowadzenie tej wersji giełdy w takiej formie to troche metoda prób i błędów i jeszcze sporo czasu i 'uwag' minie zanim będzie ten panel przyjazny. 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minut temu, hans_2000 napisał:

Mam domene w trakcie negocjacji z klientem. Obecnie jednak nie mozna skladac na nia ofert, wyswietla sie strona z kontaktem do sprzedajacego.

Chyba otrzymanie oferty i negocjacje nie powinny blokowac mozliwosci skladania ofert ? To bylby spory krok w tyl...

 

Testowalismy sprawe Twojej domeny i poprawnie da sie zlozyc oferte i ja wycofac. W systemie widzimy ze nikt nie skladal na nia oferty. Jest poprawnie widoczna na giełdzie. Poprosimy na PW wiecej informacji. PS. Moze chodzi o fakt weryfikacji konta przez uzytkownika skladajacego oferte? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal zostawiliście beznadziejne rozwiązanie z możliwością wyceniania cudzych domen?
https://www.aftermarket.pl/Appraisal/Add/

Już kiedyś pisaliśmy na forum o tym jak takie bezmyślne wyceny osób nie mających pojęcia o potencjale danej nazwy, doprowadziły do rezygnacji potencjalnego nabywcy z dużej transakcji. Koniecznie chcecie dla tych paru złotych przerabiać coś podobnego ponownie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na gorąco.

 

1. Zdecydowanie lepiej wygląda i łatwiej ogarnąć wzrokiem, gdy zmniejszam rozmiar do 90%.

2. Brakuje mi przycisku "+" do szybkiego zasilania konta. Zamiast tego znak zapytania i poradnik.

3. To pewnie mało istotne, ale przyzwyczaiłem się do oglądania salda po zalogowaniu, a teraz muszę klikać by je zobaczyć. Pewnie kiedyś się przyzwyczaję i do tego.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Kangur napisał:

Nadal zostawiliście beznadziejne rozwiązanie z możliwością wyceniania cudzych domen?
https://www.aftermarket.pl/Appraisal/Add/

Już kiedyś pisaliśmy na forum o tym jak takie bezmyślne wyceny osób nie mających pojęcia o potencjale danej nazwy, doprowadziły do rezygnacji potencjalnego nabywcy z dużej transakcji. Koniecznie chcecie dla tych paru złotych przerabiać coś podobnego ponownie?

 

W nowej wersji serwisu, wycene domeny ktorej sie nie posiada - mozna zlecic tylko do prywatnej wyceny - w ktorej nikt nie widzi jakie wyceny sa wysylane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed chwilą, apze napisał:

Na gorąco.

 

1. Zdecydowanie lepiej wygląda i łatwiej ogarnąć wzrokiem, gdy zmniejszam rozmiar do 90%.

2. Brakuje mi przycisku "+" do szybkiego zasilania konta. Zamiast tego znak zapytania i poradnik.

3. To pewnie mało istotne, ale przyzwyczaiłem się do oglądania salda po zalogowaniu, a teraz muszę klikać by je zobaczyć. Pewnie kiedyś się przyzwyczaję i do tego.

 

 

Tak jak i wyzej do kilku sugestii - do wszystkiego odniesiemy sie na spokojnie. Narazie dopisujemy do CheckList (a pozniej TODO List) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
6 minutes ago, Noname said:

 

Testowalismy sprawe Twojej domeny i poprawnie da sie zlozyc oferte i ja wycofac. W systemie widzimy ze nikt nie skladal na nia oferty. Jest poprawnie widoczna na giełdzie. Poprosimy na PW wiecej informacji. PS. Moze chodzi o fakt weryfikacji konta przez uzytkownika skladajacego oferte? 

Mam na tej domenie aktywne negocjacje od 22.03 , przeslalem szczegoly na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed chwilą, Noname napisał:

 

W nowej wersji serwisu, wycene domeny ktorej sie nie posiada - mozna zlecic tylko do prywatnej wyceny - w ktorej nikt nie widzi jakie wyceny sa wysylane.

 

Niby zmiana, ale w praktyce bardzo słaba. Nabywca, który rozważał wtedy wydanie niskich xxx xxx PLN i zrezygnował po poznaniu opinii innych, nadal może wycenić czyjąś domeną dla siebie. I znowu pewnie zrezygnuje, gdy prywatnie poczyta takie beznadziejne wyceny.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Noname napisał:

 

 

 

Prosze rozwin :) Czy chodzi o to czy dana wygasajaca domena ma opcje tak?

 

Tak..bylo a nie ma...

 

Na stronie domeny powinno raczej być Złoż ofertę a nie Negocjuj...

Trudno negocjować nie znając ceny

Nicki powinny być pisane z DUŻEJ litery !!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×