Jump to content
Tobi

nowy.aftermarket.pl

Recommended Posts

Chciałem dla księgowej wygenerować i wyeksportować do Excel'a listę historii transakcji przeprowadzonych w marcu br. Niestety dwukrotna próba nie przyniosła efektu. Trzecia próba pokazała:

Cytat

Eksport nie może być wykonany

Wykorzystano limit wygenerowanych eksportów.

Eksport o wybranych ustawieniach był już dwukrotnie wygenerowany w ciągu ostatnich 10 minut. Ponownie wykonanie eksportu o takich ustawieniach będzie możliwe w ciągu kilku minut. Możesz też pobrać ostatni taki eksport naciskając przycisk poniżej.

 

 

 

Kliknięcie w Pobierz poprzedni plik eksportu odsyła mnie w tzw. kosmos.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Kangur napisał:

Wygląda na to, że już Cena domeny na giełdzie działa prawidłowo.

 

Tak, pola do wpisywania cen są już widoczne. Moim zdaniem przydałaby się jeszcze możliwość indywidualnego zatwierdzania każdej ustawionej/zmienionej ceny od razu gdzieś przy domenie (tak jak to było poprzednio), nie tylko przyciskiem Zapisz ceny na samym dole listy domen.

 

Edit: Właśnie po ustawieniu cen i różnych schematów ratalnych dla 18 domen kliknąłem Zapisz ceny, po czym dla 2 z 18 domen pojawił się komunikat Trwa sprawdzanie domeny. Po odczekaniu 10 minut kliknąłem Wróć i... ustawiam od nowa.

Edited by Draft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj nie ma co kombinować tylko przywrócić pełną funkcjonalność listy domen z poprzedniej wersji, naprawdę nie ma sensu podawać pojedynczych poprawek, bo tam było to rozwiązane idealnie.

 

Przy okazji jako, że aukcje User Premium zniknęły to wziąłem się za aukcje Last Minute i mam propozycję. Z poziomu listy domen po kliknięciu opcji "Wystaw aukcje Last Minute" przydałoby się tam przy każdej domenie na liście dodać przydatne informacje jak cena na giełdzie, koszty i statystyki, czyli wizyty, obserwujący, oferty, dodana do przechwycenia. Nie musiałbym jednocześnie weryfikować tego w zakładce obok na normalnej liście domen.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa już była poruszana, ale nic się nie zmieniło.

Nazwy domen w ofercie pisane wielką literą i dzielone na wyrazy.

Co to w ogóle za pomysł? Jak wyglądają domeny z "i" na początku?

I9.pl

Iglo.pl

Io.pl

Ios.pl

..... Itd. Itp.

WTF?

Powinno to być zmienione jak najszybciej.

 

Proszę o odpowiedź

1. Kiedy nazwy zostaną zmienione na wszystkie małe litery?

2. Czy będzie możliwość włączenia starego aftermarketu?

3. Czy zamierzacie zlecić ux i grafikę profesjonalistom?

 

EDIT: 4. Dlaczego w logo nie macie AfterMarket.pl tylko aftermarket.pl?

 

Nic tylko sprzedawać literówki, tfu.... iterówki

Gdyby ktoś chciał to mam Iove.pl, tanio sprzedam, KT tylko 2.000 zł, dzisiaj rejestrowana

Mam też Iekarz.pl - kup teraz, tylko 5.000 zł

 

Iove.plhttps://www.aftermarket.pl/domena/iove.pl/

lekarz.plhttps://www.aftermarket.pl/domena/iekarz.pl/

Mam nadzieję, że to pójdzie w newsletterze do osób które mnie obserwują

 

PS. chciałem też mieć Ieasing.pl, ale AM mnie przechytrzył https://www.aftermarket.pl/domena/ieasing.pl/

Edited by entersite
  • Like 3
  • Haha 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30.03.2019 o 22:12, Draft napisał:

 

W związku z tym, że login staje się automatycznie nickiem kupującego, nie można go zmienić, a będzie widoczny dla wszystkich (np. w aukcji), proponuję dla jasności dodać taki zapis w komentarzu przy polu Login konta na stronie rejestracji nowego konta https://www.aftermarket.pl/User/Register/

Na forach jest to oczywiste, na giełdzie domen może niekoniecznie. 

 

Oprócz tego dosyć niejasne, w poprzedniej wersji było rozróżnienie na nick kupującego i nick sprzedającego.
Poprzednio płaciłem za zmianę - czy teraz też mam zapłacić jeszcze raz ?

 

Dodatkowo brakuje przy domenach przechwytywanych informacji że dana domena została już przeze mnie dodana do przechwycenia...

Edited by pshemec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na plus lista sprzedanych domen za ostatnie 3 miesiące z wyszczególnieniem na to w jaki sposób domena została sprzedana: " na aukcji", "przez negocjacje", "kup teraz" itp.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno

Ceny dzierżaw moich domen są wzięte z kosmosu .... na chwilę obecną jest to praktycznie czterokrotność Kup Teraz...

Jak można ustawić % samej dzierżawy , jakiś schemat czy coś ?


 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, entersite napisał:

Sprawa już była poruszana, ale nic się nie zmieniło.

Nazwy domen w ofercie pisane wielką literą i dzielone na wyrazy.

Co to w ogóle za pomysł? Jak wyglądają domeny z "i" na początku?

I9.pl

Iglo.pl

Io.pl

Ios.pl

..... Itd. Itp.

WTF?

Powinno to być zmienione jak najszybciej.

 

Proszę o odpowiedź

1. Kiedy nazwy zostaną zmienione na wszystkie małe litery?

2. Czy będzie możliwość włączenia starego aftermarketu?

3. Czy zamierzacie zlecić ux i grafikę profesjonalistom?

 

EDIT: 4. Dlaczego w logo nie macie AfterMarket.pl tylko aftermarket.pl?

 

Nic tylko sprzedawać literówki, tfu.... iterówki

Gdyby ktoś chciał to mam Iove.pl, tanio sprzedam, KT tylko 2.000 zł, dzisiaj rejestrowana

Mam też Iekarz.pl - kup teraz, tylko 5.000 zł

 

Iove.plhttps://www.aftermarket.pl/domena/iove.pl/

lekarz.plhttps://www.aftermarket.pl/domena/iekarz.pl/

Mam nadzieję, że to pójdzie w newsletterze do osób które mnie obserwują

 

PS. chciałem też mieć Ieasing.pl, ale AM mnie przechytrzył https://www.aftermarket.pl/domena/ieasing.pl/

 

Funkcja zostala wylaczona - wszystkie oferty pokazuja juz nazwy domen bez jakichkolwiek zmian :) 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniają mi się DNS-y na jednej domenie. 

(innych nie sprawdzałem bo jestem na komórce a to ciężka robota) 

 

Temat raczej powinienem poruszyć w innym dziale, ale jednak ma to związek z nową odsłona serwisu. 

... a mianowicie wczoraj testowałem hosting AM pomijając to że, nawet nie udało mi się zainstalować skryptu IPS, bo się wysypał to zauważyłem że, przy zmianie dnsow musiałem ową czynność powtarzać. Pomimo to że w okienkach były wpisane i zatwierdzone nowe DNSy to i tak fizycznie to nie działało i zdarzało się że wracały do poprzednich ustawień.

Wieczorem zmieniłem je na nowe, bo nowy hosting zacząłem testować i już w sumie domena połączyla się z nim, powgrywalem sobie co tam miałem a dzisiaj rano... DNSy w nowym panelu wróciły do pierwotnych ustawień czyli kierowały na hosting am. 

Podejrzewam iż jest to błąd nowej odsłony panelu do zarządzania domenami w AM, przynajmniej wcześniej takiego czegoś nie było. 

... I teraz przynajmniej pół dnia muszę czekać żeby sie na nowo odstawiko/przedstawiło. 

Rozumiem że, dzisiaj jest prima aprilis no ale żeby dnsami się bawić? 

 

Wasz wiecznie zadowolony i radosny klient Epson. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, epson napisał:

Zmieniają mi się DNS-y na jednej domenie. 

(innych nie sprawdzałem bo jestem na komórce a to ciężka robota) 

 

Temat raczej powinienem poruszyć w innym dziale, ale jednak ma to związek z nową odsłona serwisu. 

... a mianowicie wczoraj testowałem hosting AM pomijając to że, nawet nie udało mi się zainstalować skryptu IPS, bo się wysypał to zauważyłem że, przy zmianie dnsow musiałem ową czynność powtarzać. Pomimo to że w okienkach były wpisane i zatwierdzone nowe DNSy to i tak fizycznie to nie działało i zdarzało się że wracały do poprzednich ustawień.

Wieczorem zmieniłem je na nowe, bo nowy hosting zacząłem testować i już w sumie domena połączyla się z nim, powgrywalem sobie co tam miałem a dzisiaj rano... DNSy w nowym panelu wróciły do pierwotnych ustawień czyli kierowały na hosting am. 

Podejrzewam iż jest to błąd nowej odsłony panelu do zarządzania domenami w AM, przynajmniej wcześniej takiego czegoś nie było. 

... I teraz przynajmniej pół dnia muszę czekać żeby sie na nowo odstawiko/przedstawiło. 

Rozumiem że, dzisiaj jest prima aprilis no ale żeby dnsami się bawić? 

 

Wasz wiecznie zadowolony i radosny klient Epson. 

 

Prosze o nazwe domeny na PW - bez tego trudno cokolwiek zdzialac - i zweryfikowac. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli brudek.pl jest domeną dnia to niestety nie świadczy to dobrze o jakości domen na AM

 

Jeśli ktoś wpisuje domenę, która jest na AM na sprzedaż, to wyskakują tylko inne końcówki dostępne do rejestracji a nie ma informacji, że ta domena na na sprzedaż na AM

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, Noname napisał:

 

Prosze o nazwe domeny na PW - bez tego trudno cokolwiek zdzialac - i zweryfikowac. :)

Wysłałem priv. 

Zauważyłem w historii że na domenie o 02.25 w nocy został zmieniony DNS. 

... Raczej to nie byłem ja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, epson napisał:

Wysłałem priv. 

Zauważyłem w historii że na domenie o 02.25 w nocy został zmieniony DNS. 

... Raczej to nie byłem ja. 

 

Po przeanalizowaniu z tym co pisalismy na PW - trzy zmiany DNS byly dokonane przez Pana recznie - czwarta zostala wykonana automatycznie o 2:25 przez system poniewaz zaznaczyl Pan "Skieruj domene na nasze serwery DNS hostingu" przy dodawaniu domeny do hostingu :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, retro napisał:

Jeśli ktoś wpisuje domenę, która jest na AM na sprzedaż, to wyskakują tylko inne końcówki dostępne do rejestracji a nie ma informacji, że ta domena na na sprzedaż na AM

 

Prosze o przyklad domeny, ktorej po wpisaniu w formularzu rejestracji - nie widac w sugerowanych przy kolumnie Domeny na gieldzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w nowej wersji zostaną przywrócone narzędzia? Mogą być np dwie wersje serwisu. Jedna podstawowa dla mniej zaawansowanych użytkowników - domyślnie klientów a inna dla domainerów wraz ze wszystkimi narzędziami ułatwiającymi przeszukiwanie domen, w tym Czyścicielem domen czy testerem końcówek. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, piastun napisał:

Czy w nowej wersji zostaną przywrócone narzędzia? Mogą być np dwie wersje serwisu. Jedna podstawowa dla mniej zaawansowanych użytkowników - domyślnie klientów a inna dla domainerów wraz ze wszystkimi narzędziami ułatwiającymi przeszukiwanie domen, w tym Czyścicielem domen czy testerem końcówek. 

Czysciciel w pierwszej kolejnosci trafi na formularz rejestracji. Pozniej cos zaradzimy z reszta rzeczy :-))

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Noname napisał:

 

Prosze o przyklad domeny, ktorej po wpisaniu w formularzu rejestracji - nie widac w sugerowanych przy kolumnie Domeny na gieldzie.

 

poszło na priv

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minutes ago, Noname said:

 

Prosze o przyklad domeny, ktorej po wpisaniu w formularzu rejestracji - nie widac w sugerowanych przy kolumnie Domeny na gieldzie.

 

Pewnie chodzi o to, że praktycznie nie widać takiej domeny ze względu na fatalne ustawienie:

Np. szukam domeny herb.pl i zamiast być wyeksponowana na pierwszym miejscu, to one ginie niewidoczna ukryta pod domenami typu herbata.net.pl czy restauracjaherbowa.pl. W sekcji Najważniejsze domeny jest wręcz wyświetlona jako niedostępna zamiast "dostępna na giełdzie".

 

 

p.png?size_mode=5

 

Swoją drogą, czemu ceny dzierżawy powariowały? Miesięczna kwota to wielokrotność ceny domeny.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Noname napisał:

Czysciciel w pierwszej kolejnosci trafi na formularz rejestracji. Pozniej cos zaradzimy z reszta rzeczy :-))

 

Tester koncowek byl bardzo przydatnym gadzetem. Pamietajcie o nim prosze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Noname napisał:

Funkcja zostala wylaczona - wszystkie oferty pokazuja juz nazwy domen bez jakichkolwiek zmian :) 

Najpierw arbitralnie włączyliście wszystkim, teraz arbitralnie wyłączyliście wszystkim, czyli i tak źle, i tak niedobrze. Powtórzę kolejny raz, dajcie użytkownikom wybór, jak chcą mieć, a nie o wszystkim decydujecie za nich. Mi akurat podobało się wyróżnianie poszczególnych wyrazów w nazwie domeny i w ogromnej większości przypadków Wasz algorytm prawidłowo rozpoznaje początek nowego wyrazu, a jeżeli komuś się nie podoba wielkość liter w jego/jej domenie, to niech on sam/ona sama sobie zmieni jak chce. Czyja domena, tego broszka ;).

Podobają mi się również tłumaczenia nazw domen, które mimo że automatyczne (bo kto by chciał marnować na to swój cenny czas?), to wydają się również w ogromnej większości przypadków bezbłędne i również, jeżeli ktoś się nie zgadza z tłumaczeniem, to niech je sobie poprawi, lub całkowicie ukryje tłumaczenia. Ciekawie będzie obserwować, jak ta funkcja wpłynie na sprzedaże na giełdzie.

 

Mam za to ogromne zastrzeżenia do operacji hurtowych. Nie dość, że nie można znaleźć listy wykonanych operacji hurtowych, co było bardzo łatwe w poprzedniej wersji, to trwają one dużo dłużej. Przywróćcie kolejkowanie operacji, to nie trzeba będzie czekać w nieskończoność, aż się wszystkie wykonają, bo niektóre z operacji cząstkowych mogą się ze sobą obecnie kłócić, np. obecnie można zarówno przypadkowo jak i celowo ustawić na tych samych domenach jednoczesną zmianę DNS na kilka różnych i bądź tu mądry, które „zwyciężą” ;). Gdy operacje hurtowe były wykonywane jedna po drugiej, to takich cyrków nie było.

Edited by Domenatorix
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, PiotrSz napisał:

1. Jestem bez przerwy wylogowywany.

 

2. Zacząłem dostawać spam poprzez formularze kontaktowe domen. Mogę albo zablokować klientom możliwość wysyłania wiadomości (bezsens), albo przesiewać spam w poszukiwaniu prawdziwych zapytań (bezsens).

 

 

sp.png

 

Alexinow to pewnie ten co tworzył nową wersje Aftermarket szuka tego co ma mu za to zapłacić...

Bo wyglada to na robotę kogoś spod Wladywostoku...

:P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Noname napisał:

 

Funkcja zostala wylaczona - wszystkie oferty pokazuja juz nazwy domen bez jakichkolwiek zmian :) 

 

Być może rozwiązaniem byłoby pogrubianie pierwszych liter? Albo dodanie gradientu do poszczególnych wyrazów?
https://codepen.io/leocampos/pen/pPwwNR

----

Mam pytanie co do dzierżawy.
Jak wystawić domenę na giełdę z opcją dzierżawy?
Kiedy wchodzę w "Wydzierżaw domenę", jednym z wymaganych pól formularza jest "login dzierżawcy". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Widziałem gdzieś stronę z ofertą sprzedaży bez tego staroświeckiego tła pod nazwą domeny i wyglądało to o niebo lepiej.

 

2. Tabela z domenami w panelu zarządzania jest o wiele czytelniejsza jeżeli pozycje w co drugim rzędzie są z tłem, czyli na zmianę rząd z jasnym tłem, rząd bez tła, itd.

 

3. Jak już inni wcześniej pisali wiek domeny to informacja całkowicie zbędna na stronie z ofertą sprzedaży, tak samo jak napisy:

"Brak dodatkowych informacji o domenie" - jeżeli są dodatkowe informacje to niech się wyświetlają, a jeżeli nie to pole powinno być puste

oraz:

"Sprzedający nie dodał domeny do żadnego katalogu" - informacja całkowicie bez sensu

 

4. Informacje:

"Sprzedający nie umożliwia dzierżawy tej domeny"

oraz:

"Sprzedający nie umożliwia kupna tej domeny na raty"

są zbędne i wprowadzają w błąd, ponieważ kupujący często umożliwia takie opcje, tylko ich nie ustawił, o ile lepiej będzie jeżeli zostaną wyłącznie komunikaty:

 

"Poproś o możliwość dzierżawy" i "Poproś o możliwość kupna na raty"
a najlepiej w formie:

"Zapytaj o możliwość dzierżawy" i "Zapytaj o możliwość zakupu na raty".

 

 

Proszę pamiętać o dwóch sprawdzonych i uniwersalnych zasadach:

"Mniej znaczy więcej" oraz "Lepsze jest wrogiem dobrego".

Dziękuję.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×