Jump to content
Tobi

nowy.aftermarket.pl

Recommended Posts

Nieprawidłowe stany domen przy większej ilości. To samo było w wersji poprzedniej.

blad.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już zrezygnowałem z kilku newsletterów. Koniec z psuciem oczu i rozwijaniem maila :)

 

Przykład z dziś: Tytuł maila: Domeny na giełdzie: Aukcje Last Minute [2019-05-15]

 

I 100 razy w mailu przy każdej domenie abym miał pewność pojawia się "aukcja Last Minute" - jakby tytuł nie miał znaczenia.

 

To:

apen.pl - aukcja Last Minute
Bieżąca cena: 10.00 PLN
Zakończenie aukcji: 2019-05-20 21:10:00
Licytuj w aukcji · Obserwuj aukcję

 

Można zmienić w:

apen.pl - 10.00 PLN Koniec: 2019-05-20 21:10:00
Licytuj w aukcji · Obserwuj aukcję

 

Lub:

Można zmienić w:

apen.pl - 10.00 PLN Koniec: 2019-05-20 21:10:00 Licytuj Obserwuj

 

...choć i tak godzina zakończenia w mailu to informacja bezużyteczna.

 

Mail byłby 2x krótszy, a oczy zdrowsze.

 

Proponuję, by ktoś z AM subskrybował wszystkie newslettery z AM, Premium, Allegro i przeglądał dziennie przez tydzień 20 maili z takimi niepraktycznymi listami domen.

 

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 14.05.2019 o 14:52, apze napisał:

Nieprawidłowe stany domen przy większej ilości. To samo było w wersji poprzedniej.

blad.png

 

Juz jest w realizacji tak jak i temat ponizej :)

 

13 godzin temu, apze napisał:

Ja już zrezygnowałem z kilku newsletterów. Koniec z psuciem oczu i rozwijaniem maila :)

 

Przykład z dziś: Tytuł maila: Domeny na giełdzie: Aukcje Last Minute [2019-05-15]

 

I 100 razy w mailu przy każdej domenie abym miał pewność pojawia się "aukcja Last Minute" - jakby tytuł nie miał znaczenia.

 

To:

apen.pl - aukcja Last Minute
Bieżąca cena: 10.00 PLN
Zakończenie aukcji: 2019-05-20 21:10:00
Licytuj w aukcji · Obserwuj aukcję

 

Można zmienić w:

apen.pl - 10.00 PLN Koniec: 2019-05-20 21:10:00
Licytuj w aukcji · Obserwuj aukcję

 

Lub:

Można zmienić w:

apen.pl - 10.00 PLN Koniec: 2019-05-20 21:10:00 Licytuj Obserwuj

 

...choć i tak godzina zakończenia w mailu to informacja bezużyteczna.

 

Mail byłby 2x krótszy, a oczy zdrowsze.

 

Proponuję, by ktoś z AM subskrybował wszystkie newslettery z AM, Premium, Allegro i przeglądał dziennie przez tydzień 20 maili z takimi niepraktycznymi listami domen.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio AM Przechwyciło mi domenę, której nie dodałem do przechwycenia. Już mnie nic nie zdziwi.. 

 

No chyba, że to mój jakiś błąd. 

 

No bo w sumie po co mi domena http://kitzbuhel.pl/ 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, Kamis086 napisał:

Ostatnio AM Przechwyciło mi domenę, której nie dodałem do przechwycenia. Już mnie nic nie zdziwi.. 

 

No chyba, że to mój jakiś błąd. 

 

No bo w sumie po co mi domena http://kitzbuhel.pl/ 

 

Dodales ja u siebie 2019-05-07 11:59:09. IP Tez twoje :-(  

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Noname napisał:

 

Dodales ja u siebie 2019-05-07 11:59:09. IP Tez twoje :-(  

Czyli mój błąd jednak. Cóż. Za nie też się płaci. Pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwa pytania:

1. Czy zauważyliście, że statystyki ruchu w nowym AM, pokazują znacznie niższy ruch? Wiele domen pokazuje 1 albo nawet 0 ruchu.

2. Nie mogę znaleźć opcji - domeny polecane do przechwycenia - w filtrze domen do przechwycenia. Nie ma już polecanych?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, przemowild napisał:

1. Czy zauważyliście, że statystyki ruchu w nowym AM, pokazują znacznie niższy ruch? Wiele domen pokazuje 1 albo nawet 0 ruchu.

 

Zdecydowanie tak. 

image.png.f9c94831085180ca24de9f1b6301578f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, przemowild napisał:

Dwa pytania:

1. Czy zauważyliście, że statystyki ruchu w nowym AM, pokazują znacznie niższy ruch? Wiele domen pokazuje 1 albo nawet 0 ruchu.


Prawda. Kto wie, może ruch botów nie jest zliczany lub w znaczącym stopniu ograniczony?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 18.05.2019 o 17:37, blazej napisał:


Prawda. Kto wie, może ruch botów nie jest zliczany lub w znaczącym stopniu ograniczony?

 

W końcu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak się sprawdza masowo domeny (https://www.aftermarket.pl/Domain/Check/) to nie można ich potem zaznaczać/wybierać.

 

I druga kwestia: nie jest to przyjazne narzędzie dla hurtowników ponieważ kopiując nazwy domen wraz ze statusem i wklejając gdziekolwiek (np. chcąc zbadać wolne domeny pod względem wybranych parametrów) nie jest to "zbite" w jedną linijkę. Tworzy się kilka linijek. Dałoby to radę zmienić żeby było tak jak w starej wersji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak obecnie zliczany jest ruch na wystawionej domenie ???

Pytam bo wydaje mi się że nie do końca została ta funkcja przez Was opanowana...

 

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
39 minut temu, Bazyli napisał:

Jak obecnie zliczany jest ruch na wystawionej domenie ???

Pytam bo wydaje mi się że nie do końca została ta funkcja przez Was opanowana...

 

 

Botów już nie ma i smutno? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Lateralus napisał:

 

Botów już nie ma i smutno? :D

 

niektórzy się zawiodą :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z uwagi na to, że firma Aftermarket od 10 dni nie odpowiada już na żadne wiadomości w tej sprawie zdecydowałem się opublikować ten post. Napiszę w jak największym skrócie, tak by każdy dobrnął do końca.

 

Około 9 lat posiadałem konto w serwisie Aftermarket. Najpierw jako firma, a po zamknięciu firmy status konta został zmieniony na prywatne. Na tym koncie znajdowało się kilkanaście domen.
Do konta logowałem za pomocą adresu email nazwa@MOJADOMENA.pl (jako login) i hasła. Domena „MOJADOMENA.pl” była jedną z domen znajdujących się na tym koncie. Domeny tej w ostatnim roku nie przedłużałem, zrezygnowałem z niej, ale nie zrezygnowałem z pozostałych domen.

 

Niedawno firma Aftermarket zmieniła stronę internetową i sposób logowania do serwisu.

Aktualnie do zalogowania należy użyć loginu, nie adresu e-mail. Nie wiem jaki miałem login, nigdy go nie używałem. Tu mogłaby pomóc opcja „Przypomnij hasło”, gdyby nie fakt że email „nazwa@MOJADOMENA.pl” nie był już mój, bo z tej jednej domeny jak wyżej wspomniałem zrezygnowałem.

 

 

Chcąc odzyskać dostęp do konta zwróciłem się do Aftermarket o pomoc. Z informacji otrzymanych wynikało jedynie, że nie zaloguję na konto na które logowałem się poprzez email „nazwa@MOJADOMENA.pl” bo nowy system wymaga podania loginu a nie adresu email, czyli to co już wiedziałem. Dodatkowo poinformowano mnie, że domena MOJADOMENA.pl należy do innej osoby. To też wiedziałem, bo sam z niej zrezygnowałem, ale nie z pozostałych domen przypiętych do tego konta! Aftermarket poinformował mnie też, że jeżeli prześlę skan dowodu to domeny które były na tym koncie do którego straciłem dostęp zostaną mi przepisane na nowo stworzone konto!?

 

Tu pytanie - dlaczego nie mogę odzyskać dostępu do starego konta na którym były moje dane osobowe, historia operacji z blisko 9 lat i faktury z całego tego okresu?!

 

Przesłałem skan dowodu i sprawa by się zakończyła, gdyby nie okazało się że część domen na moim starym koncie ma już innego właściciela. Co ciekawe są to domeny najbardziej wartościowe na których działają 12-letnie portale internetowe o ogromnym zasięgu. Domeny te w dalszym ciągu kierują na moje serwery i portale działają nadal (oprócz jednego, bo jedna z domen już wygasa), ale nie mam możliwości dysponowania tymi domenami, ich opłacenia, ani przeniesienia.

 

Co ciekawe po kontakcie z Aftermarket na tychże domenach ktoś założył opcje, a wspomnę, że przez 12 lat istnienia tych domen nikt nie zakładał na nich opcji! Wniosek - po ich wygaśnięciu ktoś kto założył opcje przejmie te domeny „w białych rękawiczkach” ?

 

Aftermarket nie odpowiada na żadne wiadomości w tej sprawie od 10 dni! Nie będę tu niczego sugerować, ale wnioski nasuwają się same!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, tomyjoe napisał:

Z uwagi na to, że firma Aftermarket od 10 dni nie odpowiada już na żadne wiadomości w tej sprawie zdecydowałem się opublikować ten post. Napiszę w jak największym skrócie, tak by każdy dobrnął do końca.

 

Około 9 lat posiadałem konto w serwisie Aftermarket. Najpierw jako firma, a po zamknięciu firmy status konta został zmieniony na prywatne. Na tym koncie znajdowało się kilkanaście domen.
Do konta logowałem za pomocą adresu email nazwa@MOJADOMENA.pl (jako login) i hasła. Domena „MOJADOMENA.pl” była jedną z domen znajdujących się na tym koncie. Domeny tej w ostatnim roku nie przedłużałem, zrezygnowałem z niej, ale nie zrezygnowałem z pozostałych domen.

 

Niedawno firma Aftermarket zmieniła stronę internetową i sposób logowania do serwisu.

Aktualnie do zalogowania należy użyć loginu, nie adresu e-mail. Nie wiem jaki miałem login, nigdy go nie używałem. Tu mogłaby pomóc opcja „Przypomnij hasło”, gdyby nie fakt że email „nazwa@MOJADOMENA.pl” nie był już mój, bo z tej jednej domeny jak wyżej wspomniałem zrezygnowałem.

 

 

Chcąc odzyskać dostęp do konta zwróciłem się do Aftermarket o pomoc. Z informacji otrzymanych wynikało jedynie, że nie zaloguję na konto na które logowałem się poprzez email „nazwa@MOJADOMENA.pl” bo nowy system wymaga podania loginu a nie adresu email, czyli to co już wiedziałem. Dodatkowo poinformowano mnie, że domena MOJADOMENA.pl należy do innej osoby. To też wiedziałem, bo sam z niej zrezygnowałem, ale nie z pozostałych domen przypiętych do tego konta! Aftermarket poinformował mnie też, że jeżeli prześlę skan dowodu to domeny które były na tym koncie do którego straciłem dostęp zostaną mi przepisane na nowo stworzone konto!?

 

Tu pytanie - dlaczego nie mogę odzyskać dostępu do starego konta na którym były moje dane osobowe, historia operacji z blisko 9 lat i faktury z całego tego okresu?!

 

Przesłałem skan dowodu i sprawa by się zakończyła, gdyby nie okazało się że część domen na moim starym koncie ma już innego właściciela. Co ciekawe są to domeny najbardziej wartościowe na których działają 12-letnie portale internetowe o ogromnym zasięgu. Domeny te w dalszym ciągu kierują na moje serwery i portale działają nadal (oprócz jednego, bo jedna z domen już wygasa), ale nie mam możliwości dysponowania tymi domenami, ich opłacenia, ani przeniesienia.

 

Co ciekawe po kontakcie z Aftermarket na tychże domenach ktoś założył opcje, a wspomnę, że przez 12 lat istnienia tych domen nikt nie zakładał na nich opcji! Wniosek - po ich wygaśnięciu ktoś kto założył opcje przejmie te domeny „w białych rękawiczkach” ?

 

Aftermarket nie odpowiada na żadne wiadomości w tej sprawie od 10 dni! Nie będę tu niczego sugerować, ale wnioski nasuwają się same!

 

Prosze na PW szczegoly wraz z numerem ticketu itd. Logowanie za pomoca maila i hasla dziala do pierwszego razu kiedy nalezy ustalic login - czy zrobil to Pan? Prosze o wiecej szczegolow tak jak pisalem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem teraz testowo i nie mogę odbierać wiadomości dla moich domen. Gdy chciałem się skontaktować wyskakuje takie info:

image.png.6a1b5a518d512f39f170dfa54a329b19.png

 

Gdzie się to zmienia w panelu aby można było się skontaktować ze mną?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed nowym aftermeketem ten problem nie występował.

Nie wiem czy tylko ja tak mam - chętnie się dowiem czy inni tez są zasypywani mailingiem z subdomen xxxxxxxx.co.pl

Wcześniej zero mailingu z tych tworków. A teraz masa.

Jest gdzieś jakieś whois ? Czy zapytać wyżej ?

Jak to zakończyć ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, lufthansa napisał:

Przed nowym aftermeketem ten problem nie występował.

Nie wiem czy tylko ja tak mam - chętnie się dowiem czy inni tez są zasypywani mailingiem z subdomen xxxxxxxx.co.pl

Wcześniej zero mailingu z tych tworków. A teraz masa.

Jest gdzieś jakieś whois ? Czy zapytać wyżej ?

Jak to zakończyć ?


Mam to samo. Np. z @warszawa*co.pl, @amdinvest*co.pl, @lublin*co.pl

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Np. z @warszawa*co.pl, @amdinvest*co.pl - najwiecej.

Pytanie do Aftermarket.pl  - I co wy na to?

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

w dalszym ciągu po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy, nawet jeśli jest ona na giełdzie to przy domenie jest "niedostępna".

Czy oprócz wpisywaniu do notatnika możecie w końcu zacząć działać ? Mam takie wrażenie, że Wasz zapał zgasł razem po kilku dniach od wprowadzenia nowego AM, albo Wam się miejsce w notatniku skończyło, a nowego nie macie.

Edited by zabaco
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

 

Propozycje wycen domen mogą być składane tylko przez osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży bądź kupnie domen. Dlatego też aby złożyć swoją propozycję wyceny, musisz spełnić przynajmniej jeden z poniższych warunków:

  • Sprzedać na naszej giełdzie co najmniej 5 domen.
  • Posiadać na naszej giełdzie rating kupującego w wysokości co najmniej 5.

 

Co ma rating kupującego do rzetelnej wyceny?

 

Lepsze komentarze typu "bez wartości" "0 zł" "ja bym nic nie dał" itd., od kogoś z ratingiem kupującego 5 lub więcej? Czy lepszy w miarę rzeczowy komentarz od kogoś, kto nie kupuje po prostu domen?

 

Powtórze pytanie - Co ma rating kupującego do rzetelnej wyceny?

 

 

Chyba naprawdę czas będzie pożegnać to "am". Bzdura goni bzdurę. Lepsze jak zwykle wrogiem dobrego.

Edited by zbinigew88

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, zbinigew88 napisał:

 

Co ma rating kupującego do rzetelnej wyceny?

Lepsze komentarze typu "bez wartości" "0 zł" "ja bym nic nie dał" itd., od kogoś z ratingiem kupującego 5 lub więcej? Czy lepszy w miarę rzeczowy komentarz od kogoś, kto nie kupuje po prostu domen?

Powtórze pytanie - Co ma rating kupującego do rzetelnej wyceny?

Chyba naprawdę czas będzie pożegnać to "am". Bzdura goni bzdurę. Lepsze jak zwykle wrogiem dobrego.

 

myślę, że ratiing powinien być 100 a nie 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, zabaco napisał:

 

myślę, że ratiing powinien być 100 a nie 5.

 

Najlepiej tysiąc! A i tak będziecie mieć dalej "allegrowe" komentarze do "wycen". Nic się nie zmieni, poza tym, że teraz Klient na wycenę będzie czekał dwa tygodnie zamiast dwa dni. Zapewne spadnie przez to liczba zamawianych wycen...

 

Więc sobie podniosą ich cenę, aby to skompensować ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • krainaalkoholi.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:    https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604315/  
    • helpsite.pl motowork.pl motowork.pl qlki.pl robotcache.pl teaserai.pl   Grupa 6 domen od 1 zł   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604378
    • Dominacje.pl   Aukcja BCM
    • Drodzy Partnerzy! Zachęcamy do promocji boostera testosteronu, za którego sprzedaż gwarantujemy 30% prowizji!    Prowizja: 30% Średnia prowizja: 113.99 zł Ciasteczka: dożywotnie GEOs: PL, ES, IT, DE, FR, SE, RO, GB, US, NL, GR Link do rejestracji → https://nutriprofits.com/pl/
    • tuj.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 89 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/9377/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl. Wcześniej zarejestrowana była w Aftermarket.pl od 2012 roku.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-03-27 22:41:14) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-02 godz. 19:45:00   DD
    • nieaktualne - sprzedana
    • Drodzy, zapraszam do skorzystania z promocji rejestracji domen .pl (również funkcjonalnych i regionalnych .pl) w cenie 2 PLN netto / szt. / pierwszy rok w ddregistrar.pl. Oferta promocyjna ważna jest od 26 do 29 marca 2024 (do końca dnia). Limit dla jednego konta (podmiotu) w naszym serwisie to 20 domen. Minimalne zamówienie to 5 domen. Można zamawiać wielokrotnie do wykorzystania limitu (czyli maksymalnie 4 zamówienia po 5 domen lub 2 x 10 lub 1 x 5 + 1 x 15 itd.). Pula promocyjnych domen: 500. W przypadku wyczerpania puli poinformuję w bieżącym wątku na di.pl o osiągnięciu limitu. Promocja może zostać zakończona w dowolnym momencie, również przed zamieszczeniem informacji na di.pl (choć nie powinno do tego dojść). Osoby, które złożą zamówienia a promocja nie będzie już obowiązywała, poinformujemy o takim fakcie. Liczy się moment opłacenia a nie złożenia zamówienia. Zachęcam do korzystania z płatności online, które księgowane są natychmiast.   W momencie składania zamówienia cena wyniesie 10 PLN netto za rejestrację domeny .pl na 1 rok. Cena w zamówieniu będzie musiała być przez nas uaktualniona. Dopiero po zmianie będzie możliwe opłacenie zamówienia w cenie promocyjnej. Będziemy się starać jak najszybciej uaktualniać ceny (w ciągu kilka - kilkunastu minut), jednak bez gwarancji. Może się tak zdarzyć, że zamówienie, które wpłynie o 3:00 nad ranem zostanie przetworzone dopiero o 9:00 rano. Nie ponosimy też odpowiedzialności, że zamówione domeny będą nadal dostępne w momencie opłacenia. Nie ma możliwości rezerwacji domen .pl (dla przypomnienia). Gdyby zdarzyła się sytuacja, że Klient zamówi 10 domen w promocji o 10:00, a o 10:30 tylko 9 będzie dostępnych, to taka ilość zostanie zarejestrowana w promocji (po opłaceniu). Jeśli na koncie przedpłaty Klienta będą znajdowały się środki wystarczające na opłacenie zamówienia, to zamówienie zostanie opłacone - żeby zagwarantować rejestrację dostępnych domen .pl.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.   Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Cena odnowienia domeny .pl na kolejny rok: 129 PLN netto.   Hurtowy cennik odnowień dla 10 - 49 utrzymywanych domen: .pl 59 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 39 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 39 PLN netto / rok Hurtowy cennik odnowień dla 50 i więcej utrzymywanych domen: .pl 51 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 31 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 31 PLN netto / rok   Pełny cennik: https://ddregistrar.pl/cennik/ Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT.   W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o komentarz lub kontakt na naszą skrzynkę kontaktową: https://ddregistrar.pl/kontakt/   Z góry przepraszam za tak "partyzancką" formę promocji  Na przyszłość postaramy się tego typu oferty zautomatyzować.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,169
    • Most Online
      756

    Newest Member
    zaluknijtv
    Joined
×